Przyjaciółki 18 sezon. Dramatyczny początek dla przyjaciółek! Premiera 207 odcinka wstrząśnie wszystkimi!

i

Autor: Ipla.tv Przyjaciółki 18 sezon. Dramatyczny początek dla przyjaciółek! Premiera 207 odcinka wstrząśnie wszystkimi!

Przyjaciółki 18 sezon. Dramatyczny początek dla przyjaciółek! Premiera 207 odcinka wstrząśnie wszystkimi!

2021-08-21 8:08

Kiedy startuje 18 sezon „Przyjaciółek”? Znamy datę premiery nowego sezonu „Przyjaciółek”! Na 207 odcinek wcale nie będzie trzeba tak długo czekać, gdyż na antenie Polsatu zawita już niebawem! A co się w nim wydarzy? Emocji z pewnością nie zabraknie, gdyż wszyscy żyją jeszcze ostatnią sceną 206 odcinka „Przyjaciółek”, gdy Julka (Nicole Bogdanowicz) straciła dziecko i rozpoczęła się dramatyczna walka o jej życie. W 207 odcinku „Przyjaciółek” dowiemy się również, jak dalej potoczą się losy Ingi (Małgorzata Socha) wystawionej przez Sajmona (Jakub Sasak), Patrycji (Joanna Liszowska) porzuconej przez Artura (Paweł Małaszyński) oraz Zuzy (Anita Sokołowska), której relacja z Błażejem (Mateusz Damięcki) zawisła na włosku!

Znamy datę emisji 18 sezonu „Przyjaciółek”! Co stanie się w 207 odcinku?

Kiedy Polsat rozpocznie nadawanie 18 sezonu „Przyjaciółek”? Dla wszystkich fanów serialu mamy dobrą wiadomość, gdyż na nowe odcinki wcale nie będzie trzeba za długo czekać, a 207 odcinek „Przyjaciółek” już niebawem pojawi się w telewizji! Nowy sezon dostarczy widzom wielu niespodzianek, a 207 odcinek wstrząśnie wszystkimi, gdyż już wtedy wyjaśni się wiele zagadek z poprzedniego sezonu, w tym ta najważniejsza, czy jedna córka Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) przeżyje czy może Strzeleccy stracą kolejne dziecko.

Oprócz tego w 207 odcinku „Przyjaciółek” wiele wyjaśni się w wątku pozostałych przyjaciółek. Dowiemy się, jak potoczyły się losy Ingi, która padła ofiarą szczeniackiego wybryku Sajmona, który założył się z kolegami o to, że uda mu się poderwać mamuśkę. Zobaczymy, co stanie się z Patrycją, którą bez słowa pożegnania Artur zostawił w 206 odcinku „Przyjaciółek” i przegrał jej ostatnie pieniądze w kasynie, a także jak potoczy się dalsza relacja Zuzy i Błażeja, gdy w jego życiu znów zawita jego żona Renata (Izabela Zwierzyńska), z którą jak twierdził już nic go nie łączy, choć ona sprawiła zupełnie inne wrażenie! Poza tym wciąż zastanawiamy się, co stanie się dalej ze związkiem Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławka (Kacper Kuszewski), gdzie nie doszło do ślubu, a hydraulik postawił swojej ukochanej ultimatum, że jak ciągle chce zostać jego żoną, to musi o niego zawalczyć!

Patrz też: Przyjaciółki 18 sezon. Ostra kłótnia między Andrzejem a Robertem! To już koniec klubu byłych Ingi? - ZDJĘCIA, WIDEO

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w 207 odcinku „Przyjaciółek”, który Polsat wyemituje już 2 września! Zatem 18 sezon „Przyjaciółek” rozpocznie się już za niecałe dwa tygodnie! To prawdziwa gratka dla fanów, którzy już nie mogli doczekać się nowych odcinków „Przyjaciółek”! Producenci wyszli widzom naprzeciw i pochwalili się radosną nowiną na oficjalnym profilu na Instagramie, gdzie już posypały się tysiące komentarzy szczęśliwych fanów, którzy podobnie jak produkcja, już odliczają dni do 207 odcinka „Przyjaciółek”! A co się w nim wydarzy?

- Cześć kochani! Pamiętacie, że spotykamy się dokładnie już za dwa tygodnie? ❤️ W oczekiwaniu na 2. września z niecierpliwością odliczamy dni ? Miłego dnia! – wybrzmiał oficjalny komunikat.

W 207 odcinku „Przyjaciółek” w domu Strzeleckich po całym skandalu na uczelni z molestowaniem przez Pawła studentek i dramatycznej walce o życie Julki nie będzie układało się najlepiej. Strzeleccy będą się obwiniać, że sprawa na uczelni tak bardzo ich pochłonęła, że w nieodpowiedni sposób zajęli się ciężarną Julką, ale także zaniedbali Stasia (Antoni Borowski). Paweł rzuci się w wir pracy zawodowej, aby zapomnieć o wszystkich problemach, które go otaczają. Nawet w domu Strzelecki będzie nieobecny, przez co kolejny raz oddali się od Anki, która dłużej nie zniesie samotności. Zdradzamy, że w 18 sezonie „Przyjaciółek” złą sytuację w domu Strzeleckich wykorzysta Artur, który zacznie podrywać Ankę! Oprócz tego Strzeleckich czekają też dobre wieści, gdyż Julka przeżyje operację i wyjdzie ze szpitala, jednak niestety całkowicie załamie się psychicznie po stracie dziecka i nikt nie będzie w stanie jej pomóc…

Zobacz także: Przyjaciółki 18 sezon. Paweł w łóżku z kolejną kochanką. Fani nie kryją zniesmaczenia jego nową wybranką!

Poza tym w 207 odcinku „Przyjaciółek” Inga wciąż nie będzie mogła dojść do siebie po świństwie, jakie zafundował jej Sajmon. Gruszyńska raz na zawsze będzie chciała uwolnić się od małolata, który perfidnie ją ośmieszył, jednak Sajmon nie da o sobie tak łatwo zapomnieć! Chłopak ze wszystkich sił będzie próbował wytłumaczyć się Indze z tego głupiego żartu, gdyż poczuje, że tak naprawdę bardzo mu na niej zależy! Sajmon zrobi wszystko, aby przekonać Ingę co do swoich uczuć i nie cofnie się przed niczym, aby odzyskać jej zaufanie! Zdradzamy, że w 18 sezonie „Przyjaciółek” chłopak nawet jej się oświadczy, czym mocno ją zszokuje!

Również w 207 odcinku „Przyjaciółek” dowiemy się, że Patrycja została bankrutką! Właściciel lokalu, w którym Kochan prowadzi swój salon fryzjerski już dłużej nie będzie mógł czekać na pieniądze za czynsz i z dnia na dzień wypowie jej umowę! Patrycja zostanie bez pracy i bez grosza, gdyż swoje ostatnie pieniądze, w tym kwotę przeznaczoną na czynsz pożyczyła Arturowi, który przegrał wszystko w kasynie i zniknął bez słowa. Kochan nie zostawią przyjaciółki samej i pomogą jej w poszukiwaniu nowego lokum, jednak to wcale nie będzie takie łatwe, a czas będzie uciekał! Zdradzamy, że w 18 sezonie „Przyjaciółek” Patrycję pod swoje skrzydła przyjmie Ewa Matys (Katarzyna Andukowicz), a w jej życiu kolejny raz pojawi się Wiktor (Paweł Deląg)!

Spójrz również: Przyjaciółki 18 sezon. Zuza przyjaciółką żony Błażeja? Połączy siły z Renatą i się na nim odegra?

Także w 207 odcinku „Przyjaciółek” nie zabraknie miejsca dla Zuzy i Błażeja! Mężczyzna ze wszystkich sił będzie próbował przekonać Markiewicz, ze bardzo mu na niej zależy i Renata nigdy tego nie zmieni, gdyż w przeszłości bardzo go skrzywdziła. Błażej zapewni ją o szczerości swoich uczuć i na każdym kroku będzie starał się zwrócić na nią swoją uwagę, ale bez skutku, gdyż Zuza będzie go trzymać na dystans! Markiewicz będzie rozdarta, gdyż z jednej strony sama poczuła coś więcej do Błażeja, ale z drugiej będzie bała się kolejny raz zaryzykować, gdyż boi się zranienia. Zuza skupi się teraz wyłącznie na swoich synach: Krzysiu (Olek Sułek) i Grzesiu (Jan Pieńkowski). Oprócz tego w 18 sezonie „Przyjaciółek” Markiewicz czekają spore zmiany w banku, gdyż jej nowym przełożonym zostanie jej stary niedobry znajomy Konrad (Paweł Ławrynowicz)!

W 18 sezonie „Przyjaciółek” dowiemy się również, że Dorotka za długo nie będzie płakać po odwołanym ślubie ze Sławkiem i wcale nie zamierza się o niego starać! Dorota zacznie podróżować i wkręci się w zawód influencerki, do tego stopnia, że aż tak będzie podążać za trendami, że postanowi na stałe przenieść się na Zanzibar!

Patrz także: Przyjaciółki. Dorotka w szczerym wyznaniu o samej sobie! Takich słów nikt by się nie spodziewał

Przyjaciółki, 18 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Sajmon (Jakub Sasak), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska)

i

Autor: Instagram Przyjaciółki, 18 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Sajmon (Jakub Sasak), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki, 18 sezon: Artur (Paweł Małaszyński), Anka (Magdalena Stużyńska)

i

Autor: Polsat
Przyjaciółki 18 sezon: Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 sezon: Zuza (Anita Sokołowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze