Przyjaciółki 18 sezon. Katarzyna Ankudowicz w obsadzie! Ta kobieta zmieni życie Patrycji

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 18 sezon. Katarzyna Ankudowicz w obsadzie! Ta kobieta zmieni życie Patrycji

Przyjaciółki 18 sezon. Katarzyna Ankudowicz w obsadzie! Ta kobieta zmieni życie Patrycji - ZDJĘCIA

2021-08-12 16:49

18 sezon serialu "Przyjaciółki" przyniesie prawdziwą rewolucję w życiu Patrycji (Joanna Liszowska). Do obsady hitu Polsatu dołącza charakterna Katarzyna Ankudowicz, która wcieli się w rolę Ewy Matys, nowej szefowej Kochan. To przez Artura (Paweł Małaszyński), Patrycja będzie zmuszona porzucić swój salon fryzjerski. W 18 sezonie "Przyjaciółek" zdecyduje się zacząć wszystko od początku. Czy Ewa stanie się jej przyjaciółką, czy największym wrogiem? Sprawdź, co już wiadomo.

Katarzyna Ankudowicz jako szefowa Patrycji w 18 sezonie serialu "Przyjaciółki"

18 sezon "Przyjaciółek" zacznie się dla Patrycji z przytupem. Po rozstaniu z Arturem kobieta będzie musiała zacząć życie na nowo. To właśnie były partner wprowadził ją do świata hazardu i używek, przez co Kochan w poprzednich odcinkach serialu "Przyjaciółki" nie była w stanie zapłacić czynszu za lokal swojego salonu fryzjerskiego, co spowodowało, że zostanie bez pracy.

Patrycja stanie się singielką, ale bynajmniej nie na długo, bo wiadomo już, że w jej życiu znów zagości Wiktor (Paweł Deląg). Jak więc na jej dalsze losy wpłynie Ewa Matys? Nowa szefowa będzie mocnym punktem zwrotnym w losach Patrycji. To właśnie u niej zatrudni się Kochan, która pilnie będzie potrzebowała pracy. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

Katarzyna Ankudowicz zrobiła dużą furorę w hicie TVN "BrzydUla 2", gdzie wciela się w charyzmatyczną siostrę Violetty (Małgorzata Socha). Fani są zachwyceni jej rolą Angelicy i liczą, że w nowej odsłonie sprawdzi się tak samo dobrze. Wątpliwym jest jednak, by Ewa Matys z "Przyjaciółek" była aż tak szalona jak Angelica z "BrzydUla 2". Nowa szefowa Patrycji z pewnością wpłynie na jej życie i przede wszystkim karierę.

- To już oficjalne! Dołączam do obsady kultowego serialu @przyjaciolkipolsat w @polsatofficial ?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️ Moja postać to Ewa Matys, – właścicielka salonu fryzjerskiego. Ewa nieoczekiwanie pojawi się na drodze Patrycji (Joanna Liszowska), czy się zaprzyjaźnią? Oglądajcie! - napisała na swoim Instagramie Ankudowicz. 

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość bierze ślub? Alicja Ostolska pokazała zdjęcie sukni ślubnej!

Ze zdjęć, które wyciekły z planu "Przyjaciółek" można wnioskować, że Ewa Matys ma niewiele wspólnego z przysłowiową "szarą myszką". To będzie raczej kobieta z charakterkiem. Sama jeszcze nie ujawnia czy z Patrycją będą przyjaciółkami, a może wręcz odwrotnie. Jedno jest pewne, Kochan musi się przyszykować, ze 18 sezon "Przyjaciółek" przyniesie jej kompletny zwrot akcji, nie pozbędzie się tak łatwo Artura, a za to znów zawita do jej życia Wiktor. To wszystko w połączeniu z nową szefową, może zwiastować niemałe zawirowanie. 

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i Kasię Ankudowicz w nowej roli szefowej Patrycji>>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze