Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę?

i

Autor: Instagram Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę?

Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

2021-08-15 22:26

Iga Krefft, znana jako Ula z "M jak miłość", niedawno ujawniła, że poważnie choruje, od kilku lat walczy z chorobą, która zmieniła jej życie, a teraz zdecydowała się na pożegnanie. Na profilu gwiazdy "M jak miłość" pojawił się poruszający wpis, w którym Krefft żegna się ze wszystkimi. Zapowiedziała też, że nadszedł taki czas, w którym musi zniknąć. Ze względu na to, co się z nią dzieje, na swój stan psychiczny i konieczność nabrania nowych sił do wytężonej pracy. Nie tylko na planie "M jak miłość", ale także nad karierą muzyczną. Poznajcie szczegóły!

Dlaczego Iga Krefft, znana jako Ula z "M jak miłość" znika z Instagrama?

Choroba Igi Krefft nie jest żadną tajemnicą, bo 25-letnia aktorka z "M jak miłość" w czerwcu zdecydowała się ogłosić co się z nią dzieje. Zaczęło się od niepokojącego wyglądu gwiazdy "M jak miłość", decyzji o samotnym wyjeździe na wakacje. Aż wreszcie Krefft wyznała, że od lat ciężko choruje na nerwicę z epizodami depresji. Jej stan pogorszył się gwałtownie dwa lata temu, gdy brała udział w popularnym programie. Krefft odważyła się ujawnić bolesną historię swojej choroby z ważnego powodu. Ostatnio miała bowiem za sobą kolejne trudne przejścia. Odważyła się wyjawić, że przeszła załamanie psychiczne i było z nią naprawdę bardzo źle.

Nie przegap: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

Teraz Iga Krefft zaskoczyła wszystkich kolejnym poruszającym wyznaniem na Instagramie. Gwiazda "M jak miłość" korzysta z uroków wakacji. Już drugi tydzień podróżuje po najpiękniejszych zakątkach Europy. Odwiedziła już Portofiono i Ligurię we Włoszech, a teraz wypoczywa na greckiej wyspie Korfu. I choć ze zdjęć, które publikuje na swoim profilu bije sama radość i beztroska, to prawda jest zupełnie inna. Serialowa Ula z "M jak miłość" przyznała, że w jej życiu tak dużo się ostatnio dzieje, że podjęła zaskakującą decyzję, by się pożegnać.

Ula z M jak miłość wypoczywa w takich luksusach! Iga Krefft musi uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy na wakacjach

Sprawdź też: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

"Jestem na wakacjach od prawie dwóch tygodniu! Chociaż poza opalenizną moje ciało nie przeżywa tego zbytnio, bo w zasadzie zawodowo nadal się sporo dzieje? Ale od jutra słuchajcie muszę się wylogować na kilka dni aby zbliżyć się do samej siebie! To konieczne abym mogła w pełni naładować baterie i wrócić do Was pełna sił i gotowa na pyszne nowości muzyczne, które dla Was szykuję! Ha! Nie mogę się doczekać aby przedstawić Wam kolejną odsłonę Ofelii? #Ofelia #8" - napisała Krefft.

Gwiazda "M jak miłość" ze względu na swoją chorobą musi bardzo dbać o równowagę psychiczną, o to, by nie dopuścić do kolejnego załamana psychicznego i by nerwica oraz depresja nie dawały kolejnych objawów. Pożegnanie Krefft wiążę się z troską o jej zdrowie. "Do zobaczenia za kilka dni ❤️‍? #Amore #Yours #Ophelie ☀️" - napisała Krefft, która jest nie tylko Ulą w "M jak miłość", ale przede wszystkim zdolną wokalistką i kompozytorką, występującą pod pseudonimem Ofelia.

Najnowsze