Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

2021-06-09 12:21

Iga Krefft to jedyna gwiazda "M jak miłość", która zaprasza wszystkich fanów do swojego mieszkania! Instagram serialowej Uli z "M jak miłość" wypełniają zdjęcia i ujęcia, na których pokazuje w jakich warunkach mieszka. A trzeba przyznać, że 25-letnia aktorka i wokalistka, która robi karierę pod pseudonimem Ofelia może się pochwalić pięknym wnętrzem. Od wczesnego dzieciństwa Krefft ciężko pracuje na sukces i dlatego mogła sobie pozwolić na mieszkanie w Warszawie. A w oczy rzucają się szczególnie bajeczne meble! Zobaczcie wnętrza prawdziwego domu Uli z "M jak miłość".

Jak wygląda i gdzie jest mieszkanie Igi Krefft, Uli z "M jak miłość"?

Iga Krefft w "M jak miłość" gra od kiedy skończyła 12 lat. Prawie połowę życia spędziła na planie serialu wcielając się w adoptowaną córkę Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) Mostowiaków. Od ekranowa Ula z "M jak miłość" nie jest tylko aktorką. Jako nastolatka przyjęła pseudonim artystyczny Ofelia i zaczęła nagrywać, komponować własne piosenki. Pierwsza płyta Krefft zatytułowana "Ofelia" ukazała się na rynku w 2019 roku. Kariera gwiazdy "M jak miłość" z roku na rok nabiera rozpędu, a ona przekłada sukces na spełnienia marzenia o własnym mieszkaniu w Warszawie.

Nie przegap: 19-letnia Ala z M jak miłość mieszka jak księżniczka! Elegancki dom Alicji Ostolskiej pod Warszawą. Luksusy, że aż zwala z nóg - ZDJĘCIA

Co prawdy nie wszyscy znani z "M jak miłość" chętnie pokazują wnętrza swoich prywatnych domów, ale Iga Krefft jest wyjątkiem. Jej Instagram dosłownie wypełniają zdjęcia i ujęcia z pięknego, przestronnego, urządzonego z ogromną dbałością o szczegóły, detale i dodatki mieszkania na warszawskim Powiślu. Nie tak dawno Krefft mieszkała tam ze swoim chłopakiem, który także grał w "M jak miłość", ale obecnie dzieli mieszkanie tylko z ukochanym pieskiem Pinio!

M jak miłość po wakacjach 2021. Marzenka w siedlisku w Grabinie dokona cudu! Ula wróci po totalnej kompromitacji

Sprawdź też: Prawdziwe mieszkanie gwiazd M jak miłość. W takich warunkach Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mieszkają prywatnie! Przytulne gniazdko ulubionej pary z serialu - ZDJĘCIA

Na zdjęciach Igi Krefft na Instagramie widać wyraźnie, że mieszka we wnętrzu z artystyczną duszą. W mieszkaniu 25-letniej aktorki z "M jak miłość" nie brakuje stylowych dodatków, oryginalnych grafik i obrazów na ścianach, nastrojowego oświetlenia gdzie może tworzyć muzykę. W mieszkaniu Krefft w Warszawie szczególnie rzuca się w oczy piękna, drewniana komoda vintage w salonie, romantyczna sypialnia z olbrzymim łóżkiem oraz rośliny. Fani gwiazdy "M jak miłość" zachwycają się pięknym, inspirującym wnętrzem, jak z bajki.

Prawdziwe mieszkanie Igi Krefft w niczym nie przypomina skromnego, małego pokoiku Uli i Bartka (Arkadiusz Smoleński) w "M jak miłość" w domu Mostowiaków. Dopiero w nowym sezonie po wakacjach 2021 Lisieccy urządzą na strychu swoje wymarzone mieszkanie.

Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ jak mieszka prywatnie Ula z "M jak miłość"!

Najnowsze