Prawdziwe mieszkanie gwiazd M jak miłość. W takich warunkach Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mieszkają prywatnie! Przytulne gniazdko ulubionej pary z serialu - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Prawdziwe mieszkanie gwiazd M jak miłość. W takich warunkach Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mieszkają prywatnie! Przytulne gniazdko ulubionej pary z serialu - ZDJĘCIA

Prawdziwe mieszkanie gwiazd M jak miłość. W takich warunkach Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mieszkają prywatnie! Przytulne gniazdko ulubionej pary z serialu - ZDJĘCIA

2021-03-19 20:38

Ich mieszkanie w "M jak miłość" znają wszyscy, ale jak Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mieszkają prywatnie? Jak w rzeczywistości wygląda dom aktorów z "M jak miłość", którzy prywatnie są razem od kilku lat? Nie jest tajemnicą, że uwielbiana para z serialu zajmuje niewielkie mieszkanie w Warszawie, którego wnętrza dość często pokazują na Instagramie. Podejrzeliśmy jak wygląda prawdziwe mieszkanie Roznerskiego i Kalskiej. Dla porównania mamy też zdjęcia domu Izy i Marcina oraz ich dzieci. Koniecznie musicie zobaczyć GALERIĘ ZDJĘĆ.

Jak wygląda mieszkanie Roznerskiego i Kalskiej, gwiazd "M jak miłość"?

Mieszkania gwiazd "M jak miłość" zawsze wzbudzają ciekawość wszystkich fanów serialu. No bo skoro wszyscy podglądają ekranowe życie ich bohaterów, wnętrza, w których toczą się losy postaci, to chcą także wiedzieć jak w rzeczywistości mieszkają ulubieńcy z "M jak miłość". Dotyczy to zwłaszcza pary, która jest na ustach wszystkich, czyli Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. W serialu jako Marcin i Iza są małżeństwem od ponad roku, w życiu prywatnym od kilku lat stanowią zgodną, kochającą się parę, która nieczęsto pokazuje jak żyje naprawdę.

Sprawdź też: Rozstanie w M jak miłość, a teraz to! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub w tajemnicy? Zaskakujące słowa aktora

Zdjęcia Roznerskiego i Kalskiej na Instagramie zwykle odsłaniają tylko niewielki fragment prawdziwego życia. Dlatego tak trudno dostrzec na ich profilach zdjęcia mieszkania w Warszawie, które stało się ich domem. Zdecydowanie bardziej skory do publikacji takich ujęć jest serialowy Marcin z "M jak miłość", który ostatnio pochwalił się zdjęciem w garniturze w kuchni. Widać od razu, że kuchnia Roznerskiego i Kalskiej jest niewielka, ale funkcjonalna i w minimalistycznym stylu. Białe szafki kuchenne, czarne blaty i wyposażanie AGD, idealnie komponują się z jasną, drewnianą podłogą.

Rzuca się także w oczy, że ta kuchnia różni się od tej Izy i Marcina w "M jak miłość". Bo w serialu kuchnia łączy się z salonem, dużo miejsca zajmuje stół, gdzie odbywają się rodzinne spotkania. A poza tym kuchnia jest w komponowana w układ mieszkania ze schodami na antresolę.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1578: Marcin w więzieniu po bójce! Aneta wygarnie mu, że straci Izę jeśli się nie opamięta

Julia Wieniawa pokazuje nowe mieszkanie.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1576: Marcin odkryje, że nagranie Izy i Michała od Bosackiego to fotomontaż! To nie będzie już miało znaczenia

Gwiazdy "M jak miłość" często też pozują na tle białych ścian, ale pokazują także, że nie zagracają sobie niepotrzebnie mieszkania. Widać wyraźnie w domu Roznerskiego i Kalskiej kwiaty, oryginale półki, drewniane drzwi do pokoi. W jednym z nich Mikołaj urządził sobie nawet domową siłownię. Jest też pokój jego 9-letniego syna Antka. A do tego aktorzy z "M jak miłość" mają do dyspozycji niewielki balkon, gdzie spędzają chwile tylko we dwoje i nagrywają filmiki dla fanów. Gdzie mieści się ich mieszkanie? Na jednym z osiedli w Warszawie.

Choć w "M jak miłość" Iza i Marcin spędzają dużo czasu we własnej sypialni, w małżeńskim łóżku, to ten intymny szczegół prywatnego życia Roznerski i Kalska zostawili tylko dla siebie.

M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
M jak miłość, odc. 1576: Iza (Adriana Kalska), Marcn (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iwona (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iwona (Hanna Śleszyńska)

W naszej GALERII ZDJĘĆ zobaczycie jak wygląda prawdziwe mieszkanie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze