M jak miłość, odcinek 1578: Marcin w więzieniu po bójce z Michałem! Aneta wygarnie mu, że straci Izę jeśli się nie opamięta

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1578: Marcin w więzieniu po bójce z Michałem! Aneta wygarnie mu, że straci Izę jeśli się nie opamięta

M jak miłość, odcinek 1578: Marcin w więzieniu po bójce! Aneta wygarnie mu, że straci Izę jeśli się nie opamięta

2021-03-23 21:46

W 1578 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) straci Izę (Adriana Kalska), bo dalej będzie wierzył, że żona zdradza go z Michałem (Paweł Deląg). Zmanipulowany przez Bosackiego (Dariusz Kordek) będzie zaślepiony zazdrością o ukochaną, a kolejny filmik dostarczony przez podłego szantażystę wystarczy, żeby przestał nad sobą panować. Do tego stopnia, że w 1578 odcinku "M jak miłość" pobije Michała, pokłóci się z Izą, a później wywoła zamieszki na ulicy. Finał będzie taki, że Marcin trafi do więzienia. I będzie musiała się za niego ostro wziąć bratowa Aneta (Ilona Janyst).

"M jak miłość" odcinek 1578 - poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

To co w 1578 odcinku "M jak miłość" będzie się działo z Marcinem przekracza ludzkie pojęcie. Chodakowski nie poradzi sobie z myślą, że Iza i Michał mogą być kochankami. Za dowód zdrady żony weźmie kolejny filmik od Bosackiego, zmontowany tak, żeby pokazać ich wielkie uczucie, czułość i bliskość. Dlatego Bosacki nagrywał z ukrycia kolegów z wydawnictwa w Krakowie. Chciał mieć materiał do tego, by potem zemścić się na Marcinie. Niestety w 1578 odcinku "M jak miłość" zazdrosny Marcin nie będzie miał żadnych wątpliwości, że Ostrowski wykorzystał jego ukochaną, że Iza flirtowała z nim, kiedy byli w służbowej podróży.

Wściekły do granic możliwości rzuci się na "kochanka" Izy w jego własnym domu. W 1578 odcinku "M jak miłość" brutalnie pobije Michała, a bratu Olkowi (Maurycy Popiel) zwierzy się później, że chciał go nawet zabić. Wciąż nie pogodzi się bowiem ze zdradą ukochanej. - Mógłbym go zabić, gnoja... Dotykał mojej Izy, rozumiesz? - zwierzy się ze łzami w oczach, kipiąc złością i agresją.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1578: Marcin wpadnie w obłęd z zazdrości o Izę! Nie pozwoli, żeby ją dłużej krzywdził tak jak psychol Artur

Przerażony Olek w 1578 odcinku "M jak miłość" poradzi bratu, żeby jakoś się pozbierał, bo zaczyna mu zwyczajnie odbijać. Ostrzeże go też, że w przeciwnym razie to się źle skończy. - Możesz przestać o tym ciągle myśleć i się zadręczać albo skończysz bez żony, za to w przytulnym pokoju bez klamek - postawi diagnozę młodszy Chodakowski.

Niestety Marcin w 1578 odcinku "M jak miłość" nie zapanuje nad zazdrością i po kolejnej kłótni z Izą o Michała z wściekłości zdemoluje stragan kwiaciarzy, wda się w bójkę i zostanie zatrzymany przez policję! To Olek będzie musiał go stamtąd ratować. Pomoże mu Budzyński (Krystian Wieczorek), który zostanie adwokatem Marcina. Wyciągnie Chodakowskiego z więzienia, ale na tym jeszcze nie koniec. Bo mąż Izy wejdzie w konflikt z prawem, a to nie wróży nic dobrego.

M jak miłość odcinek 1578 ZWIASTUN. Marcin wpadnie w obłęd z zazdrości o Izę. Wypędzi go z domu. Nawet Aleksandra potępi synową!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1579: Iza nie zniesie dłużej Marcina! Zostawi mu list pożegnalny i zabierze dzieci

W 1578 odcinku "M jak miłość" Marcin po wyjściu z więzienia trafi prosto do szpitala, gdzie Olek opatrzy mu obrażenia, który dozna w czasie krwawej bójki na ulicy. Z kolei Aneta wygarnie szwagrowi co myśli o jego zachowaniu. Przywoła go do porządku i przemówi Marcinowi do rozumu, że straci Izę, jeśli się nie opamięta. 

- Sorry, Marcin, ale zachowujesz się jak dupek! Zazdrość już ci całkiem mózg wyżarła. Iza jest w tym wszystkim najbardziej poszkodowana, a ty, zamiast ją wesprzeć chodzisz po mieście i tłuczesz, kogo popadnie. Brawo. Naprawdę!

Co prawda Olek w 1578 odcinku "M jak miłość" stanie w obronie brata, ale nie powstrzyma wybuchowej żony. - Aneta ma rację... Zachowuję się jak kretyn i przecież wiem, że to nie jest wina Izy  - przyzna Marcin.- Więc o co chodzi? O to, że cię okłamała, nie powiedziała, co wydarzyło się w tym Krakowie? - zapyta Olek. - Prześladuje mnie ten jeden obraz, ciągle go widzę, jak Iza na niego w tym hotelu patrzy... Pal licho wszystko inne, ale kiedyś patrzyła tak tylko na mnie - wyzna załamany Marcin, który w 1578 odcinku "M jak miłość" będzie pewny, że Iza woli Michała od niego.

M jak miłość odc. 1578. Michał (Paweł Deląg), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1578. Michał (Paweł Deląg), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1573: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
	M jak miłość odc. 1575. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1575. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Najnowsze