M jak miłość, odcinek 1579: Iza nie zniesie dłużej Marcina! Zostawi mu list pożegnalny i zabierze dzieci

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1579: Iza nie zniesie dłużej Marcina! Zostawi mu list pożegnalny i zabierze dzieci

M jak miłość, odcinek 1579: Iza nie zniesie dłużej Marcina! Zostawi mu list pożegnalny i zabierze dzieci

2021-03-15 21:48

W 1579 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) podejmie ostateczną decyzję! Ponieważ Marcin (Mikołaj Roznerski) nie wybaczy jej kłamstw, nie uwierzy w jej niewinność i dalej będzie przekonany, że między nią i Michałem (Paweł Deląg) jest coś więcej, zdesperowana Chodakowska uzna, że to koniec ich małżeństwa. Tylko teściowej Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska) w 1579 odcinku "M jak miłość" zwierzy się, że nie ma już nadziei. Zabierze Marcinowi dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska), zostawi list pożegnalny i odejdzie od męża. Co będzie dalej z Izą i Marcinem w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1579 - wtorek, 30.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin w "M jak miłość" zaserwują widzom takie emocje, że nie będzie wiadomo czy małżeństwo Chodakowskich przetrwa! Między tą parą dojdzie do wielu bolesnych rozmów, kłótni o bliską przyjaźń Izy z Michałem Ostrowskim, a zazdrość Marcina o żonę zupełnie go zaślepi. Do tego stopnia, że przestanie nad sobą panować. Nie dość, że brutalnie pobije Michała, to jeszcze oskarży Izę, że połączyło ją z szefem coś więcej. Dlaczego? Chodakowski uwierzy w to, co zobaczy na kolejnym nagraniu dostarczonym przez Bosackiego (Dariusz Kordek). Zobaczy jak Iza i Michał flirtowali razem w Krakowie.

Mimo, że wkrótce w 1579 odcinku "M jak miłość" Ostrowski przekona go, że Bosacki to szantażysta i intrygant, który wszystko ukartował, to Iza będzie czuła niechęć ukochanego. Najbardziej kiedy Marcin i Michał złożą na policji doniesie na Bosackiego o szantażu, wyłudzeniu pieniędzy i niebezpieczny typ trafi wreszcie za kratki.

Między małżonkami w 1579 odcinku "M jak miłość" będzie coraz gorzej. Iza nie zniesie dłużej zazdrości Marcina, jego agresywnego zachowania, tego, jak przyjął wiadomość o jej przeżyciach w Krakowie. Nic złego nie zrobiła, a Chodakowski ubzdura sobie, że żona flirtowała ze swoim szefem!

Patrz też: Roznerski i Kalska w M jak miłość rozstają się, ale prywatnie właśnie ogłosił radosną nowinę! Tego nikt się nie spodziewał - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1574 ZWIASTUN. Marcin zostawi Izę! Nie wybaczy jej zdrady z Michałem. Będzie gorzej niż wszyscy myślą

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1578: Marcin skatuje Michała za to co zrobił z Izą! Wywoła krwawą bójkę i trafi do szpitala

Aż wreszcie w 1579 odcinku "M jak miłość" nastąpi dramatyczny przełom. Iza zwierzy się jednak Aleksandrze, że nie widzi już szansy na pogodzenie się z mężem, że Marcin jest zupełnie zaślepiony zazdrością o nią. Gdy Chodakowski wróci do domu, nie zastanie w nim żony. Znajdzie za to list, w którym ukochana poinformuje, że na jakiś czas wyprowadza się z mieszkania i zabiera ze sobą dzieci. Szymek i Maja w 1579 odcinku "M jak miłość" zostaną pod opieką babci, a Iza wyjedzie do Francji do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan).

W 1579 odcinku "M jak miłość" nastąpi ostateczny koniec Izy i Marcina? A może mężczyzna wreszcie oprzytomnieje i da się przekonać żonie, że jest jedyną miłością jej życia? To się okaże już wkrótce.

M jak miłość odc. 1575. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1575. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1576. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1576. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze