Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

i

Autor: AKPA Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

2021-08-12 19:59

Mikołaj Roznerski, uwielbiany jako Marcin z "M jak miłość" przeżył tragiczne chwile kiedy jego rodzina się rozpadła. A potem Roznerski zachorował i w poważnym stanie trafił do szpitala. Choroba aktora z "M jak miłość" doprowadziła do tego, że niemal zagłodził się na śmierć i ma bezpośredni związek z jego trudnymi przejściami. Pożegnanie z matką Dorotą, która opuściła rodzinny dom Roznerskich w Rolantowicach pod Wrocławiem było bardzo bolesnym ciosem dla Mikołaja. Przy okazji ważnego wydarzenia w życiu Roznerski pokazał zdjęcie z mamą i ujawnił prawdę o tym jaka więź ich łączy.

Trudne chwile w rodzinie Mikołaj Roznerskiego po rozwodzie rodziców

Rodzina Mikołaja Roznerskiego, którego widzowie kochają jako Marcina w "M jak miłość" przeszła przez prawdziwy koszmar, a rozwód rodziców spowodował, że znany aktor wiele lat temu stoczył walkę z poważną chorobą i stanął oko w oko ze śmiercią! Niestety w przełomowym momencie w życiu Roznerskiego zabrakło jego matki Doroty, która po rozstaniu z mężem zabrała z domu dwójkę dzieci - córkę Agatę i syna Piotra. Mikołaj został sam z ojcem, bo sam tego chciał! Jako 13-letni chłopak musiał się zmierzyć nie tylko z bólem po stracie mamy i rodzeństwa, ale także z ogromnym wstydem. Choć został z tatą w gospodarstwie w Rolantowiacach, to bać się spojrzeć w oczy kolegom ze szkoły. Dopiero po latach opowiedział o tej traumie w jednym z wywiadów.

Nie przegap: M jak miłość. Roznerski ożenił się naprawdę! Mikołaj pochwalił się, że już po ślubie - ZDJĘCIA

- Wstydziłem się domu: starego, poniemieckiego, zbudowanego w 1860 roku. Na podwórku stała nyska. Z jej powodu czułem się gorszy. Kiedy tata zawoził mnie do szkoły, prosiłem, żeby zatrzymywał się ulice dalej - wyznał Roznerski w szczerej rozmowie. Pożegnanie z matką i rodzeństwem sporo kosztowało gwiazdora z "M jak miłość"! Przestał akceptować siebie i wówczas poważnie zachorował. Jako nastolatek trafił do szpitala, bo drastycznie schudł i ważył zaledwie 42 kg! Diagnoza lekarzy były wstrząsająca - Roznerski chorował na anoreksję. W tym trudnym momencie nie było przy nim mamy. Tylko ojciec opiekował się chorym Mikołajem.

Mikołaj Roznerski wygadał się ile zarabia w Na dobre i na złe! Nie uwierzycie ile bierze kasy. Nawet znane aktorki go wyśmiały

Sprawdź też: M jak miłość. Marcin zdradzi Izę? Piękna kobieta skusi Chodakowskiego

Dramat jaki rozegrał się w życiu Roznerskiego to już jednak przeszłość. Teraz aktora z "M jak miłość" z mamą Dorotą łączy silna więź, o której wspomniał przy okazji premierzy nowego spektaklu w Teatrze Imka. To właśnie matka Roznerskiego oklaskiwała go najmocniej z widowni, a Mikołaj czuje wdzięczność za wszystko, co dostał od rodziców. Mimo traum z dzieciństwa.

"Moja 38 letnia miłość..❤️ Mama była na spektaklu "Kontrakt" @Teatr_Imka i powiedziała ,że daliśmy ze Zdzisiem Wardejnem radę , konfrontując się z Mrożkiem ?? No a jak Mama powie to nie ma ...?? #kocham #swoja #familie ❤️" - napisał an Instagramie i opublikował zdjęcie z mamą. Po raz pierwszy udowodnił tym samym, że nadal potrzebuje matczynego ciepła.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze