M jak miłość. Marcin zdradzi Izę? Piękna kobieta skusi Chodakowskiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin zdradzi Izę? Piękna kobieta skusi Chodakowskiego

M jak miłość. Marcin zdradzi Izę? Piękna kobieta skusi Chodakowskiego

2021-08-08 11:07

W "M jak miłość" po wakacjach obok Marcina (Mikołaj Roznerski) pojawi się nowa piękna kobieta! Kryzys w małżeństwie Chodakowskich oddali Izę (Adriana Kalska) i Marcina od siebie. Detektyw poświęci się pracy, w firmie będzie często nocował i w nowe sprawy będzie uciekał od rodzinnych dramatów. Marcin uzna zapewne, że praca detektywa pozwoli mu nie zwariować... I w takich okolicznościach do agencji Marcina i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) wkroczy młoda, piękna i niezwykle tajemnicza kobieta (Emma Giegżno). Czy Chodakowski w "M jak miłość" do reszty postrada rozum i straci dla niej głowę?

"M jak miłość". Marcin zostawi Izę dla innej? To byłby naprawdę koniec

W nowym sezonie "M jak miłość" relacje w małżeństwie Izy i Marcina Chodakowskich będą się niestety pogarszały. Oliwy do ognia doleje Bosacki (Dariusz Kordek), który dostarczy nowe dowody zdrady Izy, tym razem... ze sobą w roli głównej. Z kolei Michał (Paweł Deląg) i Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) ostatecznie rozstaną się, co dla Chodakowskiego będzie kolejnym dowodem "kłamstwa" żony. Uzna, że cały czas oszukiwała go, że Michał kocha tylko Joasię... I w takim stanie psychicznym Marcin powita w drzwiach agencji detektywistycznej nową, piękną kobietę. Czy Chodakowski skusi się na zemstę na Izie i zdradzi żonę z inną?

Jak pisaliśmy TUTAJ - w nowym sezonie "M jak miłość" tajemnicza kobieta zwróci się do agencji Chodakowskiego i Karskiego o pomoc. Z jaką sprawą przyjdzie pozostaje na razie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji, ale pewne już jest, że będzie młoda i piękna. Może ktoś ją podeśle aby skusić Marcina i ostatecznie położyć kres jego małżeństwu?

Zobacz też: Tragedia w Barwach szczęścia. Gej Darek nie zdąży pożegnać miłości swojego życia? Władek umrze sam w singapurskim szpitalu - ZDJĘCIA

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?
M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)

Pewne jest, że Iza w nowych odcinkach "M jak miłość" złoży w sądzie pozew o rozwód. Do tej pory zakładaliśmy, że po prostu nie zniesie pogłębiającego się szaleństwa męża. Ale może sprawa jest prostsza - Iza nie zniesie zdrady ukochanego? 

Jeżeli Marcin w "M jak miłość" wpadnie w zastawione na niego sidła wykaże się największą głupotą. Jeżeli po prostu będzie chciał się sprawdzić jako mężczyzna - również. Pozostaje mieć nadzieję, że zdąży jednak do niego dotrzeć, że ma cudowną rodzinę i może ją bezpowrotnie stracić...   

Czytaj koniecznie: M jak miłość. Ciężarna Patrycja nie wróci ze szpitala do domu. Czy dziecko Łukasza przeżyje?

M jak miłość: Emma Giegżno (nowa klientka Marcina i Jakuba) na evencie Gwiazdy dzieciom

i

Autor: AKPA
Najnowsze