Tragedia w Barwach szczęścia. Gej Darek nie zdąży pożegnać miłości swojego życia! Władek umrze sam w singapurskim szpitalu? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Tragedia w Barwach szczęścia. Gej Darek nie zdąży pożegnać miłości swojego życia! Władek umrze sam w singapurskim szpitalu? - ZDJĘCIA

Tragedia w Barwach szczęścia. Gej Darek nie zdąży pożegnać miłości swojego życia? Władek umrze sam w singapurskim szpitalu - ZDJĘCIA

2021-08-08 19:57

Porażający dramat w "Barwach szczęścia" dotknie Darka (Andrzej Niemyt) i całą rodzinę Władka (Przemysław Stippa). Samotny na obczyźnie Władek znienacka po operacji straci przytomność i jego stan będzie krytyczny. Obecny przy ojcu w Singapurze Kajtek (Jakub Dmochowski) nie będzie już wpuszczany do sali, a co gorsze lekarze rozłożą bezradnie ręce. Władek będzie walczył o życie sam, w obcym kraju, bez nikogo, do kogo mógłby wypowiedzieć ostatnie słowa... Czy Darek dowie się, że jego miłość życia umiera? Czy zdąży go jeszcze raz zobaczyć? Przekonamy się w 2472 odcinku "Barw szczęścia" we wtorek 14 września w TVP2. Zobacz najpiękniejsze momenty z życia Darka i Władka w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia". Tragiczny koniec miłości Darka i Władka. Cieślak umrze na obczyźnie?

W 2472 odcinku "Barw szczęścia" stan zdrowia Władka gwałtownie się pogorszy. Przypomnijmy - Cieślak trafił do szpitala w szpitalu w Singapurze z powodu ostrego zapalenia płuc. Władek długo bagatelizował objawy, ale okazało się, że sytuacja jest bardzo poważna. Darek opuścił partnera jeszcze zanim choroba wyszła na jaw. Wieloletni partnerzy i kochankowie rozstali się przez media społecznościowe, jednak żaden z nich nie wiedział, że mogą już nigdy się nie zobaczyć...

Tragiczne wiadomości z Singapuru w nowym sezonie "Barw szczęścia" przekaże syn Władka, Kajtek (Jakub Dmochowski). Wyżali się swojej dziewczynie, Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że stan ojca jest bardzo poważny i lekarze nie mają już pojęcia co robić! Czy Darek dowie się w fatalnym stanie jest miłość jego życia? 

- On praktycznie nie zdrowieje, lekarze są bezradni i nie wiedzą, jak pomóc...- wyzna Kajtek Oliwce w 2472 odcinku "Barw szczęścia". 

- Przecież miał operację - odpowie zszokowana Oliwka.

- I miało mu się poprawić, a jest dokładnie na odwrót! -doda załamany Kajtek.

Nie przegap: M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Połamana Górka ledwo ujdzie z życiem!

W tym momencie 2472 odcinka "Barw szczęścia" okaże się, że po zabiegu Władek przez kilka dni czuł się świetnie. Wszystko wskazywało na to, że najgorsze ma już za sobą i wszystko dobrze się skończy. Niestety, nagle przyplącze się jakaś tajemnicza infekcja i Władek znajdzie się na granicy życia i śmierci!  

- Lekarze zlecili mnóstwo specjalistycznych badań, to potrwa pewnie parę dni, a do tego czasu będą go leczyć praktycznie na ślepo - wyzna Kajtek. Kiedy Oliwka poprosi swojego chłopaka, aby pozdrowił serdecznie go od niej uściskał Kajtek zasmuci się jeszcze bardziej. 

- Nawet tego nie mogę. Jest strasznie słaby...

Na razie pozostaje tajemnicą produkcji "Barw szczęścia", czy Kajtek w ogóle poinformuje Darka o stanie zdrowia jego byłego partnera. Być może  nieświadom niczego Darek nie będzie miał okazji nawet zobaczyć miłości swojego życia jeszcze raz. Jak on to przeżyje?

Zobacz koniecznie: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Zobacz jak wyglądała miłość Darka i Władka w GALERII ZDJĘĆ!

Najnowsze