M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę

M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę

Straszne wieści z planu "M jak miłość". Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) po powrocie z pogrzebu ojca (Andrzej Krzysztof Warunek) znajdzie się w fatalnej sytuacji. Jej miejsce w wydawnictwie Michała (Paweł Deląg) zajęła Iza (Adriana Kalska), sam Ostrowski niebawem sprzeda firmę i wyjedzie, a w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) już rządzi Franka (Dominika Kachlik). Joasia w nowym sezonie zostanie bez pracy i bez miłości - Leszek (Sławek Uniatowski) wprawdzie wróci, ale z oszałamiającą kochanką (Dominika Krzyszczyńska) u boku. W efekcie tego wszystkiego Chodakowska będzie musiała podjąć jedną z najtrudniejszych życiowych decyzji. Wszystko wskazuje na to, że pełen wspomnień dom na Wietrznej zostanie wystawiony na sprzedaż. Kto go kupi? Sprawdź co już wiemy i zobacz najpiękniejsze chwile na Wietrznej w GALERII ZDJĘĆ!

Joasia w "M jak miłość" sprzeda dom na Wietrznej? Kryzys zmusi ją do pożegnania 

W 1596 odcinku "M jak miłość - emisja już 7 września w TVP - Joasia zwierzy się Kindze z dramatycznej sytuacji, w jakiej się znalazła. Okazuje się, że ojciec Chodakowskiej zostawił jej po sobie ogromne długi! Joasia wyzna, że najpewniej z powodu tragicznej sytuacji finansowej jej ojciec miał zawał, którego nie przeżył. Ona sama w nowym sezonie serialu znajdzie się we wcale nie lepszej sytuacji...

- Mój tato zainwestował wszystkie oszczędności w drogą, bardzo ekskluzywną restaurację, wpadł w długi, musiał zamknąć biznes. I chyba to doprowadziło go do zawału. Nie umiem się z tym pogodzić, ale wiem, że muszę się zmobilizować, walczyć... Dla siebie i dla dzieci - wyzna Joasia Kindze w 1596 odcinku "M jak miłość". - Dlatego właśnie zaraz po pogrzebie wróciłam do Polski. I szukam pracy. Po prostu rozpuszczam wici. Jakbyś o czymś słyszała, to daj znać... - doda błagalnym tonem. 

Nie przegap: Barwy szczęścia. Agata weźmie ślub, ale nie z Patrykiem? Kim będzie nowy kochanek Pyrki?

Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko
M jak miłość, odcinek 1455: Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1455: Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski), Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek)

Joasia w 1596 odcinku "M jak miłość", drugim który zobaczymy po wakacjach 2021, zwierzy się Kindze z planu, który wpadł jej do głowy jako rozwiązanie wszystkich problemów. Okazuje się, że Chodakowska będzie myśleć poważnie o pozbyciu się domu na Wietrznej!

- Już jakiś czas temu, jeszcze przed śmiercią taty, zaczęłam przeglądać ogłoszenia w Internecie. Najpierw celowałam ambitnie - galerie, domy aukcyjne... Ale teraz jestem w takiej sytuacji, że wezmę cokolwiek. I prawda jest taka, że jeśli szybko nie znajdę jakiejś roboty, to będę musiała sprzedać dom na Wietrznej - rozpłacze się Joasia.

- Nawet o tym nie myśl... - powie zaskoczona Kinga i przytuli przyjaciółkę. - Zresztą, na pewno zaraz coś się znajdzie, zobaczysz. Poproszę Piotrka, żeby pogadał z Wernerem, on ma sporo kontaktów... - obieca Zduńska pomoc w poszukiwaniu pracy.

Czy prawnicy w "M jak miłość" faktycznie znajdą nową fuchę dla Chodakowskiej i uratują dom na Wietrznej? Chyba w Budzyńskim ostatnia nadzieja...

Zobacz koniecznie: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odc. 1486. Zosia (Julia Wróblewska), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Michał (Paweł Deląg), Wojtuś (Feliks Matecki)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1486. Zosia (Julia Wróblewska), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Michał (Paweł Deląg), Wojtuś (Feliks Matecki)

Zobacz najbardziej wzruszające chwile w domu na Wietrznej - w GALERII ZDJĘĆ

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze