Barwy szczęścia. Agata weźmie ślub, ale nie z Patrykiem? Kim będzie nowy kochanek Pyrki?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Agata weźmie ślub, ale nie z Patrykiem? Kim będzie nowy kochanek Pyrki?

Barwy szczęścia. Agata weźmie ślub, ale nie z Patrykiem? Kim będzie nowy kochanek Pyrki?

2021-08-05 22:07

Z planu "Barwy szczęścia" wyciekają coraz to bardziej szokujące sytuacje! Ostatnio na instagramowym profilu "Barwy szczęścia" pojawiło się zdjęcie Agaty (Natalia Zambrzycka) w sukni ślubnej. Opis głosił, że aktorka będzie nagrywała sceny ślubu. Widzowie "Barwy szczęścia" od razu pomyśleli, że Pyrka wróci do Patryka (Konrad Skolimowski) i to z nim stanie na ślubnym kobiercu. Teraz każdy może się mocno zdziwić, bo wyciekła informacja o tym, że to nie z Jezierskim Agata będzie brała ślub!

Ślub Agaty bez Patryka? Komentarz na profilu "Barw szczęścia" nie pozostawia złudzeń

Widzowie "Barw szczęścia" mogą przeżyć niemały szok. Ostatnio serialowa Agata pozowała w sukni ślubnej, z szerokim uśmiechem. Zdjęcie znalazło się na instagramowym profilu serialu "Barwy szczęścia".

- Przymierzamy się do nowego sezonu. Jak Wam się podoba? - brzmi opis posta z Pyrką siedzącą w sukni. 

To wywołało lawinę komentarzy, a fani zaczęli się cieszyć, że Agata i Patryk do siebie wrócą. Przypomnijmy, że miniony sezon "Barwy szczęścia" zakończył się dla nich smutno, a para na ten moment w ogóle nie jest razem. Wszystko przez nieporozumienia i nadmierne zainteresowanie Patryka Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) praz powrotem Romanowskiego (Maciej Jachowski). Przez całe zamieszanie ich związek się rozpadł, ale zawsze była nadzieja. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kiedy nowe odcinki serialu? Znamy odpowiedź!

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Połamana Górka ledwo ujdzie z życiem!

W minionych odcinkach "Barwy szczęścia" nawet Sławka (Ewelina Serafin) zaproponowała, że to ona zajmie się organizacją ślubu. To jednak nie doszło do skutku, bo para się rozstała. Kiedy fani "Barwy szczęścia" zobaczyli zdjęcie Agaty w sukni ślubnej, od razu stwierdzili, że wyjdzie za Jezierskiego. 

- Czyli jednak Agata będzie miała ślub z Patrykiem - skwitowała jedna z obserwatorek. 

- Super! Nie mogę się doczekać nowego sezonu! Pozdrawiam Agatę!??? - dodał ktoś inny. 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Na profilu "Barwy szczęścia" pojawił się jednak jeden komentarz, który wywołał burzę. 

- Agata! ? A z kim ten ślub będzie ? - zapytała jedna z internautek, bo tylko ona zwróciła uwagę na fakt, że Agata wcale niekoniecznie musi wychodzić akurat za Patryka. 

- Ano właśnie! - moderator profilu "Barwy szczęścia" na Instagramie odpowiedział na trafną sugestię. Zdecydowanie można to odebrać jako potwierdzenie tego, że Pyrka i Jezierski jednak do siebie nie wrócą. Jaka będzie prawda? Dowiemy się niebawem. 

Najnowsze