Barwy szczęścia. Kiedy nowe odcinki serialu? Znamy odpowiedź!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kiedy nowe odcinki serialu? Znamy odpowiedź!

Barwy szczęścia. Kiedy nowe odcinki serialu? Znamy odpowiedź!

2021-08-04 10:28

Widzowie serialu "Barwy szczęścia" zastanawiają się, kiedy mogą liczyć na powrót swoich ulubionych bohaterów. Nie da się ukryć, że miniony sezon "Barwy szczęścia" pozostawił niedosyt i nierozwiązane wątki, które będą miały swoją kontynuację w kolejnych odcinkach. TVP i moderatorzy oficjalnych profili serialu, nie odnosili się do pytań fanów o termin wznowienia emisji. Aż do teraz, bo w końcu pojawiła się ważna informacja. Od kiedy można będzie oglądać "Barwy szczęścia" na antenie TVP2?

Kiedy nowe odcinki "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" cieszą się ogromną popularnością, nic więc dziwnego, że widzowie chcą poznać termin emisji kolejnych odcinków. Miniony sezon "Barwy szczęścia" pozostawił wiele pytań bez odpowiedzi, które wyjaśnią się  dopiero na jesień. Nic więc dziwnego, że widzowie chcą jak najszybciej zaspokoić ciekawość i poznać dalsze losy bohaterów. Tym razem jednak, fani doczekali się reakcji ze strony moderatorów oficjalnego konta "Barwy szczęścia" na Instagramie.

- Nie mogę doczekać nowego odcinka a kiedy bedzie nowy odcinek??? - zapytała jedna z obserwatorek. - Datę premiery nowego sezonu ogłosimy w drugiej połowie miesiąca ? - odpowiedziano na komentarz internautki. 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Połamana Górka ledwo ujdzie z życiem!

Oznacza to, że już za kilkanaście dni TVP ogłosi konkretną datę wznowienia emisji "Barw szczęścia". Podana informacja jest jednak istotna, bo oznacza to, że najnowsze odcinki "Barwy szczęścia" pojawią się już naprawdę niedługo. W końcu widzowie dowiedzą się m.in. tego, czy Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) staną na ślubnym kobiercu, czy może wręcz odwrotnie. Wszytko wskazuje na to, że czeka ich naprawdę ostre starcie. Inną walkę, tym razem o swoje szczęście, stoczą też Bożena (Marieta Żukowska) oraz Bruno (Lesław Żurek), którzy wreszcie będą mogli zająć się Tadziem (Józio Trojanowski), ale skończy się to dla nich koszmarnie. 

Przeczytaj: Nowa Basia w M jak miłość. Zduński już nie pozna swojej córki

W najnowszych odcinkach "Barwy szczęścia" okaże się też, co stanie się z małżeństwem Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki). Wiadomo już, że parze nie służy życie na odległość, ale Kasia tylko na Sycylii czuje się szczęśliwa. Sadowski będzie musiał podjąć trudną decyzję czy wyjeżdżać. Wiadomo już, że Górce przydarzy się koszmarny wypadek, po którym będzie miała poważne obrażenia i trafi do szpitala. Zawali się na nią budynek, a ona utknie pod gruzami. Co będzie się działo dalej? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź we wrześniu.

Najnowsze