Nowa Basia w M jak miłość. Zduński już nie pozna swojej córki

i

Autor: Instagram/VOD TVP Nowa Basia w M jak miłość. Zduński już nie pozna swojej córki

Nowa Basia w M jak miłość. Zduński już nie pozna swojej córki

2021-08-03 20:37

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Basia (Gabriela Raczyńska) pokaże wszystkim na co ją stać. Przyszywana córka Pawła (Rafał Mroczek) przejdzie całkowitą metamorfozę i nie będzie chodziło wyłącznie o wygląd! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Basia zmieni się nie do poznania i nieraz zaskoczy ojca swoimi decyzjami. Paweł (Rafał Mroczek) będzie bezradny wobec wymysłów swojej przyszywanej córki i będzie się im przyglądał z coraz większym niepokojem. Wszystko przez to, że pojawi się ktoś, kto sprawi, że Basia już nigdy nie będzie taka sama!

Metamorfoza Basi w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Paweł już sobie z nią nie poradzi

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Basia zaskoczy wszystkich! Córka Ali (Olga Frycz) przejdzie całkowitą metamorfozę i już w niczym nie będzie przypominała grzecznej i szarej myszki! Już w ostatnim sezonie „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną po bolesnym rozstaniu z Damianem (Olivier Proctor) przyszywana córka Pawła zaczęła przykuwać większą wagę do wyglądu. Bolało ją to, że jej chłopak porzucił ją dla ładniejszej Ani (Gabriela Świerczyńska), dlatego postanowiła w sobie coś zmienić. Z pomocą Franki (Dominika Kachlik) stała się prawdziwą kobietą, a po jej dawnym wyglądzie nie było już ani śladu! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Basia zaszaleje jeszcze bardziej i zrobi coś, czego chyba nikt by się nie spodziewał!

Patrz też: M jak miłość. Marcin kolejny raz wyżyje się na Izie! Chodakowską aż sparaliżuje ze strachu

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach przyszywana córka Zduńskiego zaszaleje z fryzurą! Gabriela Raczyńska czyli serialowa Basia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które podzieliło wszystkich fanów „M jak miłość”! Basia zdecydowała się na ostre cięcie i po jej pięknych długich włosów nie ma już śladu! Ale to nie jedyna zmiana, gdyż przyszywana córka Zduńskiego poszła o krok dalej i całkowicie zmieniła kolor włosów na czarny! W nowej fryzurze aż trudno ją rozpoznać, choć sama aktorka jest bardzo zadowolona ze swojej zmiany i zauważa, że już nigdy nie będzie miała dylematu, w co się ubrać!

- czarny do wszystkiego pasuje ?- podpisała swoje zdjęcie na Instagramie.

Nie wszystkim widzom „M jak miłość” nowy kolor włosów Basi przypadł do gustu! Zdecydowana większość opowiada się, że przyszywanej córce Zduńskiemu do twarzy z nowym kolorem, choć część przyzwyczaiło się już do jej pięknych blond włosów i trudno im pogodzić się z tą przemianą! Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej nie tylko fryzura Basi ulegnie zmianie, gdyż w jej życiu uczuciowym dojdzie do prawdziwej rewolucji, a to wszystko za sprawą Jaśka (Stanisław Dusza)!

Zobacz także: M jak miłość. Ula i Bartek wychowają nieślubne dziecko? Trauma wnuczki Barbary powróci

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Basia i Jasiek będą chcieli za szybko dorosnąć i wcale nie skończy się to dobrze! Choć w ostatnim sezonie „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną Paweł w końcu zaakceptował wybranka córki, któremu szczególnie spodobała się jego postawa, gdy murem stanął w obronie Basi, to tak szybkiego obrotu spraw z pewnością się nie spodziewał! Nastolatkowie coraz poważniej zaczną traktować swój związek, a nawet pomyślą o ślubie! W „Kulisach M jak miłość” mogliśmy zobaczyć krótką scenę, na której widzimy jak Jasiek wybiera się do swojej ukochanej z pięknym bukietem kwiatów i prawdopodobnie pierścionkiem zaręczynowym! Basia nie kryje swojego zaskoczenia, ale od razu rzuca się chłopakowi na szyję, zgadza się i namiętnie go całuje!

 - Zwariowałeś? – dopyta Basia, niedowierzając w to, co widzi.

- Tak – odpowie jej zakochany chłopak.

- Ja też – skomentuje jeszcze córka Zduńskiego.

Czy to oznacza, że w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach szykuje nam się kolejny ślub w szeregach Zduńskich? Czy Paweł zgodzi się na ślub nastolatków? A może będziemy świadkami połączonego wesela Pawła i Franki oraz Basi i Jaśka? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej, choć już wiemy, że zapowiada się niezwykle emocjonująco!

Spójrz również: Kinga z M jak miłość szaleje z remontem! Katarzyna Cichopek już nie może się doczekać - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze