Kinga z M jak miłość szaleje z remontem! Katarzyna Cichopek już nie może się doczekać - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Kinga z M jak miłość szaleje z remontem! Katarzyna Cichopek już nie może się doczekać - ZDJĘCIA

Kinga z M jak miłość szaleje z remontem! Katarzyna Cichopek już nie może się doczekać - ZDJĘCIA

2021-08-01 17:13

Katarzyna Cichopek czyli uwielbiana Kinga Zduńska z „M jak miłość” pochwaliła się na swoim Instagramie wspaniałą wiadomością! Aktorka ma aktualnie przerwę w nagraniach do „M jak miłość”, ale w tym czasie wcale nie próżnuje i prężnie działa przy swoim nowym gniazdku! Katarzyna Cichopek wpadła w wir remontu i już nie może się doczekać, aż pokaże swoim fanom efekt końcowy! Wspólnie ze swoim mężem Marcinem Hakielem postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, na jakim są etapie! Fani są wniebowzięci! Zobaczcie ZDJĘCIA!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przekazali wspaniałą wiadomość!

Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie jest bardzo aktywna na swoim Instargramie, gdzie uchyla rąbki tajemnicy nie tylko tego co wydarzy się w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej, ale również bardzo chętnie dzieli się z fanami smaczkami ze swojego życia prywatnego. Kinga z „M jak miłość” już dłużej nie mogła czekać i postanowiła pochwalić się wspaniałą nowiną! Nie jest tajemnicą, że serialowa Zduńska kocha taniec. To właśnie w programie „Taniec z gwiazdami” poznała swojego przyszłego męża Marcina Hakiela i połączyła ich właśnie wspólna miłość do tańca! Marcin jest z zawodu tancerzem i wspólnie z żoną prowadzi Hakiel Akademia Tańca, której siedziby mieszczą się już w pięciu warszawskich dzielnicach, a mianowicie na: Mokotowie, Żoliborzu, Wilanowie, Białołęce i Gocławiu. Zainteresowanie ich ofertą jest tak spore, że para postanowiła rozszerzyć swoją działalność i pochwaliła się, że już we wrześniu ich działalność poszerzy się o dodatkową lokalizację!

Patrz też: M jak miłość. Kinga porzuci męża dla innego? Kompletnie oszalała na punkcie pewnego mężczyzny!

M jak miłość przerwane. Kinga Zduńska nie może nagrać przez jeden istotny szczegół

Uwielbiana Kinga z „M jak miłość” pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie, że już trwają ostatnie prace remontowe nad ich nowym punktem na Woli! Aktorka wraz z mężem stoi przed drzwiami nowej siedziby, ale jeszcze nie pokazuje swoim fanom za wiele, gdyż jeszcze nie wszystko jest gotowe! Aczkolwiek zapewnia fanów, że prace idą sprawnie i już we wrześniu zaczną przyjmować kursantów! Katarzyna Cichopek niczym Zduńska w „M jak miłość” chce, aby każdy czuł się u nich jak w domu i już nie może doczekać się otwarcia!

- Kochani znowu jesteśmy na Woli przed naszym nowym punktem Hakiel Akademia Tańca. Za drzwiami trwają prace remontowe. Na te chwilę jeszcze wam nie możemy pokazać, bo wszystko jest w powijakach, ale już się wszystko rozpoczęło, już małymi krokami zmierzamy w kierunku września, bo wtedy startują grupy – przekazała fanom szczęśliwą wiadomość.

- Dokładnie tak, niebawem pojawi się tutaj grafik na Jana Kazimierza także śledźcie nasze sociale, wszystko tam będzie opublikowane – powielił entuzjazm żony Marcin Hakiel.  

- Nie możemy się już doczekać. Staramy się być blisko was, aby to miejsce było też częścią waszych domów. Mam nadzieję, że w kapciach będziecie do nas przychodzić wy i wasze dzieciaki. Czekamy na was! – oznajmiła Katarzyna Cichopek.

Zobacz także: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

Kinga z „M jak miłość” jednak nie mogła już dłużej wytrzymać i pokazała fanom urywek nowego miejsca od wewnątrz! Widzimy jak z Marcinem Hakielem stoją przy jednej ze ścian, oczywiście zgodnie z zasadami BHP, mają na głowie kaski, a sama Kasia trzyma w ręku poziomicę! Czyżby już aż tak nie mogła doczekać się końca remontu, że aż zaczęła wspomagać robotników?

- Praca wre ??‍♀️ na wrzesień będziemy gotowi z nową @hakiel_akademia_tanca na Woli na ul. Jana Kazimierza 19 ? Zatańczymy razem? ?????‍♀️ - podpisała.

Pod zdjęciem małżeństwa posypały się komentarze od fanów, którzy już nie mogą doczekać się otwarcia nowego punktu i gratulują Kindze z „M jak miłość” nowego interesu! Spora cześć z nich już obiecała, że czym prędzej zapisze się na zajęcia!

- ❤️już się nie możemy doczekać !! ????,

- O kurcze. Chyba się zapiszę z mężem ?,

- Pozdrawiam robotników ?️ pracujących na zorganizowanie nowych miejsc tańca,

- Trzymam kciuki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️,

- ?❤️super, trzymam kciuki za Was,

-  Cześć Kasiu i Marcin. Nadzór budowy i BHP jest na placu budowy. Trzymajcie się kochani tam ciepło.????️?️?️?️.

Spójrz również: M jak miłość. Seksowna randka Pawła i Franki. Nie uwierzycie, gdzie ją zabierze – WIDEO

Trzeba przyznać, że Kinga z „M jak miłość” nie marnuje wolnego czasu i prężnie korzysta z przerwy w „M jak miłość”. Widać, że praca dodaje jej energii, która z pewnością będzie potrzebna jej bohaterce w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach, gdyż w końcu na jej głowę spadnie kolejna trójka współlokatorów: pies Saper, którego wraz z Piotrkiem (Marcin Mroczek) uratowała z rąk bezdusznego właściciela, a także jej rodzice Krystyna (Hanna Mikuć) i Wojtek (Emilian Kamiński), którzy po wybuchu gazu nie mieli, gdzie się podziać! Jednak remontowy nastrój udzieli jej się również w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach, gdyż Zduńska wraz z przyszywanym teściem weźmie się za zmiany w domu na Deszczowej, a także ociepli oblicze ogrodu!  

Patrz także: M jak miłość. Marcin kolejny raz wyżyje się na Izie! Chodakowską aż sparaliżuje ze strachu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel szaleją z remontem

i

Autor: Instagram Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel szaleją z remontem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze