M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

2021-08-02 19:55

Szok w "M jak miłość"! Piotrek (Marcin Mroczek) ogłosił, że żegna się z serialem! Tego chyba nikt by się nie spodziewał, zwłaszcza, że Piotrek podobnie jak jego brat bliźniak Paweł (Rafał Mroczek) występują w "M jak miłość" od jego początków! Zduński na swojej relacji na Instagramie z ogromnym żalem pożegnał się z widzami i ogłosił koniec! Bardzo trudno mu rozstać się z serialem, gdyż uwielbiał przygotowywać dla widzów relacje zza kulis, a teraz spotkała go taka tragedia! Wiemy, co stanie się z Piotrkiem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Poznajcie szczegóły i koniecznie obejrzyjcie WIDEO!

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach bez Piotrka Zduńskiego?! Mamy komentarz aktora!

Tego w "M jak miłość" jeszcze nie było! Piotr Zduński pożegnał się na swoim Instagramie z widzami i ogłosił swój koniec na planie "M jak miłość"! Nikt by się nie spodziewał, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej w obsadzie zabraknie jednego z głównych bohaterów, który występuje w serialu już od 21 lat! Marcin Mroczek regularnie publikował na swoim Instagramie smaczki z planu "M jak miłość" i pokazywał serial od kuchni! Przyzwyczailiśmy się do jego barwnych relacji, a teraz w jednej chwili wszystko miałoby się skończyć?

Jak to możliwe, że Piotrek pożegnał się z widzami "M jak miłość" skoro jego wątek tak prężnie się rozwija? Przypomnijmy, że dopiero co Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek zostali szczęśliwymi rodzicami uroczych bliźniaczek Emilki(Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka), a poza tym wychowują jeszcze dwójkę wspaniałych dzieci Miśka (Aleksander Bożyk) i Lenkę (Marysia Głowacka)! Oprócz tego w ostatnim czasie ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka - psa Sapera, którego Piotrek wraz z żoną uratowali z rąk bezdusznego właściciela, którzy porzucił go na pastwę losu! W życiu zawodowym także nie ma co narzekać, gdyż stanowi ważny punkt w kancelarii Wernera (Jacek Kopczyński) i Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Skąd zatem decyzja o końcu z "M jak miłość"?

Patrz też: M jak miłość. Bandyta Krzysiek będzie śledził Frankę. Nigdy nie pozwoli na jej ślub z Pawłem

M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

Wszystkich fanów "M jak miłość" uspokajamy! Piotrek Zduński nie żegna się z serialem na zawsze, tylko na miesiąc! Marcin Mroczek poinformował na swojej relacji na Instagramie, że to jego ostatni dzień na planie przed przerwą wakacyjną, a więc w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach fani dalej będą mogli śledzić losy swojego ulubionego bohatera w "M jak miłość", na które już teraz zaprasza sam Zduński!

- Słuchajcie, a u nas na planie to jest ostatni dzień przed przerwą wakacyjną. Mamy właśnie przed sobą ostatnią scenę i będziemy musieli się pożegnać na ponad miesiąc z Deszczową i oczywiście z moimi relacjami z planu serialu M jak miłość, ale czekajcie już od września zaczynamy i znowu będę wam relacjonował, co tu dla was robimy, co tu nagrywamy i oczywiście od września nowe odcinki! - taką wiadomość przekazał fanom "M jak miłość" na Instagramie.

Spójrz również: M jak miłość. Majka najpierw zniszczy Frankę i Pawła, a później dopadnie Krzyśka! Będzie chciała zabić bandytę za to co jej zrobi - ZDJĘCIA

Zatem nie musimy się martwić! Piotrek nie odchodzi z "M jak miłość" i od września dalej będziemy mogli śledzić jego losy! A w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej w jego życiu sporo się będzie działo głównie za sprawa nowych lokatorów: psa Sapera, a także teściów Krystyny (Hanna Mikuć) i Wojtka (Emilian Kamiński), którzy w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" stracili dach nad głową po straszliwym wybuchu w ich kuchni! Zduńscy wezmą się za mały remont ich domu na Deszczowej, a przy okazji ocieplą ogród mnóstwem nastrojowych dodatków. I znów będą mieli co świętować w towarzystwie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja!

Zobacz także: M jak miłość. Tragedia w Grabinie. Narzeczona Tadeusza zginęła w wypadku, a on teraz nie będzie chciał wychować dziecka

M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek)
Najnowsze