M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka. Tak romantycznie jeszcze nie było! – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/MTL Maxfilm M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka. Tak romantycznie jeszcze nie było! – ZDJĘCIA

M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka. Tak romantycznie jeszcze nie było! – ZDJĘCIA

2021-07-20 14:47

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach dom i ogród Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) zmienią się nie do poznania! Nic dziwnego w końcu Zduńscy pod swój dach przyjmą trójkę nowych lokatorów, przez co urokliwy domek na Deszczowej znów będzie tętnił życiem, przez co zmiany są po prostu wskazane! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej dom Zduńskich przejdzie prawdziwą rewolucję, czym chętnie pochwaliły się gwiazdy „M jak miłość” na swoich Instagramach! Koniecznie zajrzycie do naszej GALERII ZDJĘĆ!

Dom i ogród Kingi i Piotrka już nie będą tak wyglądać w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach w domu i ogrodzie Zduńskich dojdzie do prawdziwej rewolucji! Zmiany na Deszczowej były wskazane, gdyż nie dość, że dom jest oazą dla Kingi i Piotrka i czwórki ich wspaniałych dzieci: Lenki (Marysia Głowacka), Miśka (Aleksander Bożyk), Zuzi (Marcelina Kempka) i Emilki (Julia Kempka), to jeszcze w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej znajdzie się w nim miejsce dla trójki nowych lokatorów: psa Sapera, którego Zduńscy uratowali z rąk okrutnego właściciela, gdy ten przywiązał psa do drzewa i zostawił samego na pastwę losu, jak również dla Krystyny (Hanna Mikuć) i Wojtka (Emilian Kamiński), u których w mieszkaniu doszło do wybuchu gazu i nie mieli, gdzie się podziać. Zduńscy bez wahania zaprosili do siebie mamę Kingi i jej męża do siebie, zdając sobie sprawę, na co się piszą. Wówczas w ich domu mieszkałoby aż dziewięć osób, stąd zmiany w domu są wręcz wskazane! Choć na nowy sezon „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej musimy jeszcze trochę poczekać, to my już wiemy, jak będzie wyglądał dom i ogród Zduńskich po metamorfozie!   

Patrz też: M jak miłość. Aneta porzucona przez Olka chwyci się ostatniej deski ratunku? Poszuka wsparcia u swojej rywalki – ZDJĘCIA

M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach największe zmiany zajdą w ogrodzie Kingi i Piotrka, w którym jeszcze nigdy nie było tak nastrojowo i romantycznie! Cały ogród ozdobiły lampki, które nadają miejscu wyjątkowego charakteru! Dzięki nim ogród Zduńskich wygląda wprost obłędnie, a z zachwytu nad nim nie mogła wyjść sama Magda (Anna Mucha)!

- Pięknie, zobaczcie jak pięknie. To są takie momenty i takie chwile, kiedy ja żałuję, że nie mam takiego ogrodu tutaj – pochwaliła się na swoi  Instagramie Magda.

Oprócz tego w ogrodzie Kingi i Piotrka w „M jak miłość” nie mogło zabraknąć również świeżych kwiatów i lampek, które jeszcze bardziej podkreślają scenerię i nadają miejscu nastrojowości!

- Zobaczcie, jaki cudowny wieczór mamy dzisiaj tutaj na Deszczowej. Obiecywałam, że będzie pięknie? Obiecywałam, słowa dotrzymałam – pochwaliła się na swoim Instagramie również sama Zduńska.

- Co obiecywałaś, co obiecywałaś? – dopytała Magda.

- Że będzie piękny wieczór i jest – powiedziała stanowczo, a przyjaciółka nie mogła zrobić nic innego, jak tylko potwierdzić słowa Kingi, gdyż faktycznie ogród wygląda po prostu obłędnie!

Ogród na Deszczowej w „M jak miłość” stanie się od teraz ulubionym miejscem rodzinnych spotkań, pełnym ciepła i miłości! Właśnie tutaj miłe chwile w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach będą spędzali nie tylko Kinga i Piotrek z rodziną, ale również Magda i Andrzej (Krystian Wieczorek), których Zduńscy zaproszą na wyjątkowego grilla! Romantyczna sceneria aż za bardzo udzieli się Budzyńskiemu, który nieźle tam narozrabia!

Spójrz również: M jak miłość. Olek zostawi Anetę dla innej? Jego nową kochanką zostanie prawdziwa dziewczyna Maurycego Popiela

Jednak to nie jedyne zmiany, jakie zajdą u Zduńskich w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej! Rewolucję przejdzie również ich piękny dom, w którym nie zabraknie nowych mebli! W końcu przyjęcie trójki nowych lokatorów równa się z dodatkowymi zakupami! Jednak nikt nie będzie z tego powodu narzekał, wręcz przeciwnie! Katarzyna Cichopek pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie jak wspólnie ze swoim przyszywanym ojcem Wojtkiem wybrali się na zakupy w poszukiwaniu nowej sofy dla ich wielkiej rodziny!

- Którą sofę wybrać na Deszczową? Która by pasowała do naszego salonu? – spytała na początku wszystkich fanów „M jak miłość”, jednak już po chwili sama znalazła odpowiedź, gdyż jej oczom ukazała się ta idealna i wymarzona!

- Ohoho może ta? Ta by była ekstra dla całej naszej wielkiej rodziny – przyznała Zduńska, której entuzjazm podzielił sam Wojtek.

- I Ona się rozkłada. To rzeczywiście jest odpowiednia dla dzieci – zgodził się ze swoją przyszywaną córką.

- No właśnie, a mamy ich dużo – powiedziała z uśmiechem Kinga.

Zobacz także: M jak miłość. Bartek posunie się za daleko i narazi się Tadeuszowi! Wylecą z Ulą z pracy?

To chyba już wiemy, którą sofę będziemy podziwiać w ich pięknym domu w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Z pewnością nie zabraknie w nim innych nowości! O kącik dla Sapera na pewno zadba Misiek, który zakochał się w psiaku od pierwszego wejrzenia i obiecał rodzicom, że będzie o niego dbał! Oprócz tego zmiany zajdą w kuchni Kingi i Piotrka, o które zadba sama Krystyna, chcąc podziękować dzieciom za wspaniałą gościnę. Miejmy tylko nadzieję, że do głowy Wojtka nie przyjdą żadne nowe pomysły ulepszeń i modyfikacji i w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Zduńscy będą mogli cieszyć się swoim przytulnym gniazdkiem już na zawsze!

Jak widać Kinga i Piotrek kuli żelazo póki gorące i tuż po zmianach w "Naszym Zielonym Sadzie" wzięli się za własne gniazdko! Rewolucja, jaką w starym bistro przeprowadziła Franka (Dominika Kachlik) całkowicie zmieniając nie tylko menu, ale również wygląd miejsca, w którym ciągle obecny jest duch śp. dziadka Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) rozszerzyła się także na dom i ogród Zduńskich na Deszczowej! 

Patrz także: M jak miłość. Ostra walka między Andrzejkiem a Bartkiem! Ula wyśmieje męża i stawi się za szwagrem!

M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka

i

Autor: Instagram M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka
M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka

i

Autor: Instagram M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka
M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka

i

Autor: Instagram M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka
M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek), Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Krysia (Hanna Mikuć),Marszałek (Emilian Kamiński), Lenka (Marysia Głowacka), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek), Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Krysia (Hanna Mikuć),Marszałek (Emilian Kamiński), Lenka (Marysia Głowacka), Misiek (Aleksander Bożyk)
Najnowsze