M jak miłość. Aneta porzucona przez Olka chwyci się ostatniej deski ratunku? Poszuka wsparcia u swojej rywalki – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/MTL Maxfilm M jak miłość. Aneta porzucona przez Olka chwyci się ostatniej deski ratunku? Poszuka wsparcia u swojej rywalki – ZDJĘCIA

M jak miłość. Aneta porzucona przez Olka chwyci się ostatniej deski ratunku? Poszuka wsparcia u swojej rywalki – ZDJĘCIA

2021-07-20 12:16

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach życie Anety (Ilona Janyst) wywróci się do góry nogami! Chodakowska po raz pierwszy nie będzie mogła być niczego pewna i będzie musiała drżeć o swoją pozycję u boku Olka (Maurycy Popiel). W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej w obsadzie pojawi się Izabela Warykiewicz, która tak jak w życiu zagra nową kochankę Chodakowskiego! Aneta będzie mogła zrobić tylko jedno! Chwyci się swojej ostatniej deski ratunku i wykorzysta do tego swoją największą rywalkę!

Aneta pod ścianą w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Będzie kajać się przed swoją największą rywalką!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach szykują się spore zmiany. Tak jak już pisaliśmy do obsady „M jak miłość” dołączy Izabela Warykiewicz, która prywatnie jest związana z Maurycym Popielem. Co ciekawe, para będzie razem nie tylko w życiu, ale również na ekranie, gdyż jej bohaterka zagra właśnie nową kochankę Olka! To oznacza tylko jedno! Szykują się poważne kłopoty dla Anety, która do tej pory mogła być bardzo pewna swojej pozycji. Stanowcza i władcza Chodakowska odpędzała z hukiem inne kobiety od swojego męża, jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Aneta po raz pierwszy utraci na pewności siebie i wszystko będzie wymykało jej się z rąk. Sama dobrze wie, że jej mąż nie jest ideałem cnót i za dużo mu nie potrzeba na skok w bok, a ona jest idealnym tego przykładem! To właśnie z nią tuż po swoim ślubie z Magdą (Anna Mucha) zdradzał ją Olek, dlatego Chodakowska zawsze miała na oku poczynania swojego męża i w porę reagowała na zagrożenia!

Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach będzie zupełnie inaczej i wszystko wymknie jej się spod kontroli! Rywalka sprawi jej niemałe kłopoty, przez co Aneta będzie musiała posunąć się do ostateczności! Poszuka pomocy u swojej dotychczasowej największej rywalki w wyścigu o serce Olka! I chyba znowu wyjdzie z tego zwycięsko!

Patrz też: M jak miłość. Bartek posunie się za daleko i narazi się Tadeuszowi! Wylecą z Ulą z pracy?

Aneta z M jak Miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Aneta nie będzie długo czekać i postanowi działać! Aneta zrozumie, że jest na straconej pozycji i uzna, że jest tylko jedna osoba, która będzie w stanie jej pomóc! Zdesperowana Aneta będzie kajać się przed Kasią Stawską (Paulina Lasota), którą do niedawna traktowała jako swoją rywalkę i patrzyła jej na ręce. Nie podobały jej się ich częste spotkania w pokoju lekarskim, nad którymi zawsze starała się czuwać i nieraz urządzała stażystce niemałe awantury i kazała jej się trzymać z daleka od jej męża! Chodakowska dobrze znała słabości Olka, dlatego wolała być blisko i nie mogła zrozumieć, że Kasia  chce od niego jedynie czerpać jak najwięcej wiedzy i rozwijać się w zawodzie.

Uspokoiło ją pojawienie się Łukasza (Jakub Józefowicz), który stał się prawdziwym obiektem westchnień Stawskiej, niestety bardzo nieszczęśliwym, gdyż zamiast uroczej lekarki Wojciechowski wolał zająć się żoną ordynatora (Karol Strasbureger). Wówczas w „M jak miłość” Aneta zmieniła do niej swoje podejście, a nawet zaczęła jej współczuć!

Zobacz także: M jak miłość. Ostra walka między Andrzejkiem a Bartkiem! Ula wyśmieje męża i stawi się za szwagrem!

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Aneta spoufali się z Kasią do tego stopnia, że zobaczy w niej jedyną osobę, która może wpłynąć na Olka! Doktor Stawska ponownie stanie się jej celem, ale już w zupełnie innym charakterze! Ilona Janyst zamieściła na swojej relacji na Instagramie zdjęcie z Pauliną Lasotą. Można po nim wnioskować, że ich relacje znacząco się poprawiły, gdyż uśmiechnięte lekarki siedzą tuż obok siebie. Najwyraźniej i tym razem Anecie się udało, gdyż chwile później na relacji Pauliny Lasoty pojawiło się zdjęcie z Olkiem z „M jak miłość”! Kasia Stawska tak jak oczekiwała Aneta wzięła Chodakowskiego w obroty! Czy jej plan przyniesie efekt w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej?

Czy Kasia Stawska będzie lekiem na małżeństwo Chodakowskich w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej? Czy stażystka pomoże naprawić ich związek? Czy Anecie uda się zatrzymać przy sobie Olka? A może tym razem, mimo starań, pierwszy raz przegra? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!  

Spójrz również: M jak miłość. Marcin dostanie od Bosackiego kolejne seks taśmy Izy! Zwariuje kiedy zobaczy żonę z innym

 M jak miłość. Aneta (Ilona Janyst), Kasia Stawska (Paulina Lasota)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Aneta (Ilona Janyst), Kasia Stawska (Paulina Lasota)
 M jak miłość. Kasia Stawska (Paulina Lasota), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Kasia Stawska (Paulina Lasota), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość, odcinek 1534: Kasia (Paulina Lasota), Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze