M jak miłość. Bartek posunie się za daleko i narazi się Tadeuszowi! Wylecą z Ulą z pracy?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Bartek posunie się za daleko i narazi się Tadeuszowi! Wylecą z Ulą z pracy?

M jak miłość. Bartek posunie się za daleko i narazi się Tadeuszowi! Wylecą z Ulą z pracy?

2021-07-16 17:32

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Bartek (Arkadiusz Smoleński) poczuje się tak pewnie, że aż trochę się zagalopuje! Przez swój niewyparzony język już nie na żarty narazi się Tadeuszowi (Bartłomiej Nowosielski), który nie będzie miał dla niego litości! W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Lisiecki wyzna szefowi, co tak naprawdę o nim myśli, czym porządnie rozwścieczy podrywacza z Grabiny, którego cierpliwość w końcu się skończy! Czy Bartek i Ula (Iga Krefft) stracą dobrze prosperującą pracę?

Bartek przekroczy wszelkie granice w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Tadeusz wyrzuci Lisieckich z roboty?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Bartek nieźle nawywija i posunie się o jeden krok za daleko. Nie dość, że stanie do bratobójczej walki z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) to jeszcze nieźle narazi się swojemu nowemu szefowi, który przyjął go wraz z Ulą pod własne skrzydła w beznadziejnej sytuacji. Przypomnijmy, że w wyniku nietrafnych inwestycji Lisieckiej w Australii małżeństwo straciło nie tylko wszystkie oszczędności, ale również musiało sprzedać siedlisko i warsztat samochodowy Bartka, który Lisiecki traktował jak własne dziecko i o którym zawsze marzył. Młode małżeństwo, aby odbić się od dna przeprowadziło się do Warszawy, aby zarobić parę groszy, jednak ta podróż totalnie im nie wypaliła! Mieszkali w spartańskich warunkach i łapali się prac dorywczych, które finalnie nic dobrego im nie przyniosły.

W 1580 odcinku „M jak miłość” skruszeni z powrotem wrócili do Grabiny, gdzie przygarnęła ich kochana Barbara (Teresa Lipowska) i załatwiła im dobrze prosperującą pracę u Tadeusza! Choć Kiemlicz jest bardzo dobrym pracodawcą, tak człowiekiem już nie za bardzo. W Grabinie słynie z niepochlebnej opinii wiejskiego podrywacza, który zmienia kobiety jak rękawiczki i bawi się ich uczuciami! Wszystko z powodu osobistej tragedii, przez którą przestał wierzyć w miłość! Tadeusz stracił ukochaną narzeczoną w tragicznym wypadku i długo nie mógł otrząsnąć się po jej stracie. Od tego czasu zaczął spotykać się z kobietami, jednak pozostając z nimi w luźnej relacji. Jego podejście bardzo nie podobało się Uli, ale Kiemlicz nic sobie nie robił z jej słów. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej za umoralnianie szefa weźmie się Bartek, ale on w przeciwieństwie do swojej żony przekroczy wszelkie granice!

Patrz też: M jak miłość. Olek zostawi Anetę dla innej? Jego nową kochanką zostanie prawdziwa dziewczyna Maurycego Popiela

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacja w Grabinie! Tak Ula i Bartek zabawiają się w domu swojego szefa Tadeusza

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Tadeusz nie będzie mógł się na niczym skupić. Będzie tak rozkojarzony, że aż całe ręce będą mu się trzęsły. W końcu z ręki wypadnie mu nawet telefon, ale na szczęście nic złego się nie stanie i ku jego uciesze nie zniknie z niego żaden z kontaktów do pięknych kobiet!

 - Wszystko mi dzisiaj leci z rąk – przyzna zakłopotany Bartkowi, który od razu zauważy rozkojarzenie Tadeusza.

- A co szef taki roztargniony? Jakieś miłosne kłopoty? Z kim się szef pokłócił? Z Tereską czy Halinką? - zażartuje sobie z niego, czym nieźle wkurzy Kiemlicza w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej.

- Co? To wcale nie jest zabawne, młody – odpowie mu stanowczo, jednak po chwili odpowie na jego nietaktowne pytanie - Te kobiety mnie kiedyś zgubią... Z Teresą zerwałem wczoraj... A Halina... Szkoda gadać - wyzna załamany.

Spójrz również: M jak miłość. Marcin dostanie od Bosackiego kolejne seks taśmy Izy! Zwariuje kiedy zobaczy żonę z innym

Jeszcze w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Tadeusz sam dojdzie do wniosku, że krótkotrwałe związki nie są najlepszym pomysłem na życie. Jednak zamiast się ogarnąć i spróbować poszukać szczęścia u boku jednej kobiety, Kiemlicz stwierdzi, że najlepiej będzie mu samemu, gdyż nie będzie musiał się o nic martwić. Jego podejście nie spodoba się Bartkowi, który da szefowi jasno do zrozumienia, że tak naprawdę w życiu każdy potrzebuje miłości, nawet prawdziwy mężczyzna!

- Kogo ja chcę oszukać? I tak nic z tego nie będzie. Może to i lepiej? Jak człowiek jest sam, to ma święty spokój. A tak... same problemy - westchnie.

- A mnie się wydaje, że chodzi o coś zupełnie innego... Że moja Ulka miała rację... I każdy, nawet największy twardziel, potrzebuje miłości... – oceni Lisiecki, czym mocno zirytuje szefa, który szybko sprowadzi go na ziemię i przywoła do porządku!

- Ani słowa więcej. Bo polecę ci po pensji – od razu utnie ten temat Tadeusz w 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach.

Jak słowa Bartka wpłyną na Tadeusza w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej? Czy Kiemlicz w końcu się opamięta i zacznie szanować kobiety? Czy wreszcie ułoży sobie życie i będzie naprawdę szczęśliwy? Tego z pewnością przekonamy się w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

Zobacz także: M jak miłość. Mateusz nie żyje? Barbara zrzuci na Lilkę całą winę za śmierć ukochanego wnuka

M jak miłość odc. 1581. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
M jak miłość, odc. 1580: Barbara (Teresa Lipowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński) , Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze