M jak miłość, odcinek 1587: Tragiczna śmierć w Grabinie. Bartek aż zblednie. Narzeczona Tadeusza zginęła, a on wreszcie przerwie milczenie - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1587: Tragiczna śmierć w Grabinie. Bartek aż zblednie. Narzeczona Tadeusza zginęła, a on wreszcie przerwie milczenie - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1587: Tragiczna śmierć w Grabinie. Bartek aż zblednie. Narzeczona Tadeusza zginęła, a on wreszcie przerwie milczenie - ZWIASTUN

2021-05-04 21:49

Straszny wypadek w "M jak miłość" i śmierć, która na zawsze zmieniła życie Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski). W 1587 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) nie uwierzy własnym oczom kiedy zobaczy jak jego szef Tadzio zabawia się z nową kochanką. Dopiero co usłyszał o wypadku narzeczonej Tadeusza, która zaginęła na drodze w Grabinie, s sprawca uciekł zostawiając ją na pewną śmierć. Sadownik z Grabiny w 1587 odcinku "M jak miłość" będzie musiał się tłumaczyć przed Bartkiem dlaczego tak podle wykorzystuje kobiety. Co z żałobą po ukochanej? Tadeusz przerwie milczenie i wyzna Bartkowi całą prawdę o nieszczęściu, jakie na niego spadło.

"M jak miłość" odcinek 1587 - wtorek, 4.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Tylko z pozoru w "M jak miłość" Tadeusz Kiemlicz, szef Bartka i Uli (Iga Krefft), sąsiad Mostowiaków z Grabiny, sadownik, który dzierżawi sad po zmarłym Lucjanie (śp. Witold Pyrkosz) jest pełnym życia, radosny człowiekiem, skorym do pomocy innym. Jakiś czas temu  w "M jak miłość" Barbara wyjawiła Uli prawdę o tragedia jaka spadła na Tadeusza i na zawsze go zmieniła. Potworny wypadek w Grabinie pozbawił Tadzia szans na szczęście, założenie rodziny! Dla Mostowiakowej nie było tajemnicą, że jej ulubiony sąsiad Tadzio, ledwo przeżył śmierć narzeczonej. Po tym jak ukochana Tadeusza zginęła w wypadku, zupełnie odciął się od ludzi.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

Po tym wyznaniu babci w "M jak miłość" Ula przypomniała sobie, że niedawno w Grabinie doszło do makabrycznego wypadku. Sprawca uciekł, a młoda kobieta nie miała szans na przeżycie. Ofiarą wypadku była właśnie ukochana Tadeusza. Kim okaże się zabójca? Wydaje się, że sprawa wypadku będzie miała ciąg dalszy i wpłynie na losy Mostowiaków w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

A zacznie się już w 1587 odcinku "M jak miłość" kiedy Bartek wejdzie do domu szefa i zobaczy Tadeusza w ramionach innej kobiety. Dopiero co widział go z jeszcze inną kochanką, a teraz zorientuje się, że sadownik sprowadza do domu kolejne partnerki na seks. Seksowna Tereska (Romana Filipowska) po namiętnej nocy w 1587 odcinku "M jak miłość" będzie liczyła na coś więcej, ale Kiemlicz potraktuje ją tak samo podle jak inne kochanki. Bartek aż zblednie widząc do czego zdolny jest jego szef.

M jak miłość, odcinek 1587 ZWIASTUN. Basia dla Dawida okradnie ojca! Rogowski nie pozna 12-letniej córki. Chłopak świr zrobi jej wodę z mózgu

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1590: Franka usłyszy, że zostało jej pół roku. Wstrząsająca wiadomość dla dziewczyny Pawła - WIDEO

Nic dziwnego, że w 1587 odcinku "M jak miłość" Tadeusz zacznie się Bartkowi tłumaczyć, żeby pracownik nie miał o nim jak najgorszego zdania. - No mów co ci leży na wątrobie, bo widzę, że coś cię dręczy... - zacznie smutny temat Tadzio. - Nic mnie nie dręczy. Tak sobie myślę, że masz ciekawe życie, ale ja bym się nie zamienił odkąd jestem z Ulą. Jakoś w ogóle mnie to nie ciągnie...- Widzisz bracie, bo ty jesteś zakochany! - oceni sadownik z Grabiny, który sam zmieni dziewczyny jak rękawiczki.

Bartek w 1587 odcinku "M jak miłość" spróbuje przemówić szefowi do rozumu, że nie tędy droga. - No tak po uszy, ale może ty też byś się w końcu zakochał. Zabawa, zabawą, ale chyba w końcu człowiek zaczyna tęsknić za czymś więcej nie?

Nagle Tadeusz w 1587 odcinku "M jak miłość" wróci pamięcią do wypadku, który wszystko zmienił w jego życiu. - We wszystkim masz rację, tylko widzisz ja już miłość swojego życia mam za sobą i takie coś zdarza się tylko raz - wyzna Bartkowi, a mąż Uli poczuje, że zapędził się za daleko. - Sorry, nie chciałem...

- Nic nie szkodzi. Nie lubię być sam, dlatego spotykam się z tymi wszystkimi dziewczynami. Widzimy się, bawimy parę razy, a potem się rozstajemy. Tak jest uczciwie i bezpiecznie. Nikt nie ma do nikogo żalu - Tadeusz w 1587 odcinku "M jak miłość" przerwie milczenie i wyjawi dlaczego wykorzystuje kobiety do seksu. - Myślę, że warto jeszcze spróbować... - doda Bartek.

- Ty i Ula jesteście w takim wieku, że miłość dla was jest najwspanialsza. A ja to już się na to nie piszę. Drugi raz bym takiego cierpienia nie przeżył, nigdy w życiu - wyzna sadownik w Grabiny.

Niestety tragiczna śmierć narzeczonej Tadeusza w "M jak miłość", która tak bardzo go zmieniła będzie miała wpływ na Ulę i Bartka oraz na pozostałych członków rodziny Mostowiaków. Bo okaże się, że kochanki Tadzia nie do końca godzą się na takie podłe traktowanie, seks bez zobowiązań i szybkie zerwania. Już w 1587 odcinku "M jak miłość" Ula zapłaci za wyskoki szefa dużą cenę!

M jak miłość odc. 1587. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1587. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1587. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1587. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1587. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1587. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
M jak miłość odc. 1587. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Tereska (Romana Filipowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1587. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Tereska (Romana Filipowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze