M jak miłość, odcinek 1587: Ula zdradzi Bartka? Oszukana kochanka rzuci się na nią z wyzwiskami!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1587: Ula zdradzi Bartka? Oszukana kochanka rzuci się na nią z wyzwiskami!

M jak miłość, odcinek 1587: Ula zdradzi Bartka? Oszukana kochanka rzuci się na nią z wyzwiskami!

2021-04-30 10:37

W 1587 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) wplącze się w niezłą aferę, która może mieć fatalne skutki. Odkąd razem z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) wrócili do Grabiny, Lisiecka nie jest zachwycona swoim życiem. Widocznie jej się nudzi i nie podoba się jej nowa praca. W 1587 odcinku "M jak miłość" Ula zostanie zaatakowana przez kochankę, która rzuci się na nią z wyzwiskami, a Lisiecka nie będzie umiała się wytłumaczyć! Czy to oznacza, że z nudów i niezadowolenia zdradziła Bartka z kimś innym?

"M jak miłość" odcinek 1587 - wtorek, 4.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1587 odcinku "M jak miłość" Ula pożałuje, że przeprowadziła się z Australii do Warszawy, a z Warszawy do Grabiny. Bartek jest od niej o wiele bardziej zadowolony z pracy w rodzinnych stronach. Lisiecką w "M jak miłość" czeka wielka afera ze strony kochanki. Ula pójdzie do domu Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), podczas gdy sąsiad i mąż będą w trasie. Niestety na miejscu czeka ją bardzo niemiła przygoda. Halinka, kochanka Tadzia, zauważy Ulę i weźmie ją za swoją rywalkę! Rzuci się na Lisiecką z oskarżeniami i wyzwiskami, a tego będzie już za wiele! 

Przeczytaj: M jak miłość. Zdesperowana Patrycja doniesie na Argasińskiego na policję? Tylko tak uratuje życie Łukasza i dziecka - WIDEO

Ula w 1587 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciała tłumaczyć się Halince, dlaczego przebywa w domu Tadeusza. Dla kochanki będzie wszystko jasne.

- Pytam jeszcze raz, kim jest pani dla Tadeusza? - zacznie wrzeszczeć Halinka.

- Niech mnie pani zostawi, ja muszę zamknąć furtkę - Ula nie będzie chciała dyskutować. 

- A skąd ma pani klucz?

- Ja się pani w ogóle nie muszę tłumaczyć, ja pani nawet nie znam

- Nie, nie, nie, ja tak podejrzewałam. To te smsy, te telefony, to do ciebie tak wydzwaniał, tak?! - kochanka Tadzia okaże się bezwzględna, ale Ulę uratuje nadjeżdżający samochód sąsiada z Bartkiem w środku.

W 1587 odcinku "M jak miłość" Ula nie wyjdzie z szoku nad zachowaniem natrętnej Halinki. Uratuje ją nadjeżdżający Tadeusz i Bartek.

- Halinko, co tu się dzieje? - Zapyta Tadeusz.

- To ty mi to wytłumacz Tadeusz. Umawiamy się, przyjeżdżam, a ta panna urzęduje u ciebie w domu, jakby była u siebie! 

- Ale to nie jest panna, to mężatka. Znaczy żona moja... - zauważy Bartek.

Kochanka sąsiada zrozumie swój błąd i w 1587 odcinku "M jak miłość" przeprosi Ulę. Lisiecka będzie jednak mocno zdenerwowana całą sytuacją, oskarżeniami i posądzeniem jej o romans z sąsiadem! 

Przeczytaj: M jak miłość. Patrycja w ciąży nie ucieknie od Argasińskiego! W ostatniej chwili mąż ją przyłapie i zmusi, by wsypała Łukasza. Uwięzieni ją w ich domu - WIDEO

Ula w "M jak miłość" nie zdradzi Bartka, ale za to zacznie się o niego poważnie martwić. Zauważy, że sąsiad ma na męża kiepski wpływ. Tadeusz romansuje z kilkoma kobietami na raz i wcale mu to nie przeszkadza. Jeszcze w 1587 odcinku "M jak miłość" Lisiecki uratuje szefa przed tym, by nie doszło do spotkania dwóch kochanek Tadeusza, która o sobie wzajemnie nie wiedzą. Dla Uli tego będzie za wiele. Nic dziwnego, że się zdenerwuje, skoro została posądzona o romanse, a Halinka da jej nieźle popalić. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze