M jak miłość, odcinek 1585: Narkotyki w Grabinie. Tadeusz namówi Ulę i Bartka do przestępstwa! Uciekną przed policją - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1585: Narkotyki w Grabinie. Tadeusz namówi Ulę i Bartka do przestępstwa! Uciekną przed policją - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1585: Narkotyki w Grabinie. Tadeusz namówi Ulę i Bartka do przestępstwa! Uciekną przed policją - ZDJĘCIA

2021-04-26 20:54

W 1585 odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawią się narkotyki, a w cały handel wmieszani zostaną Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński)! Praca, którą załatwiła młodym Lisieckim babcia Barbara (Teresa Lipowska) miała być legalna, a Mostowiakowa chyba oszaleje, jeśli dowie się, w co nieświadomie wkręciła Ulę i Bartka. Bo w 1585 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że sadownik Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) namówi małżonków do przestępstwa, a wszystko zacznie kręcić się wokół narkotyków!

"M jak miłość" odcinek 1585 - poniedziałek, 26.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1585 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek zostaną wmieszani w narkotykowy przekręt. Wszystko przez Tadeusza, który miał załatwić im legalną, uczciwą pracę. To przecież Barbara w poprzednich odcinkach "M jak miłość" namawiała ich, żeby porzucili Warszawę i zajęli się pomaganiem sąsiadowi. Niestety wyjdzie na jaw, że Tadeusz wprowadzi Lisieckich w duży błąd, którego sam do końca nie będzie świadomy. Sąsiad Mostowiaków pojedzie ze współpracownikami do szklarni po sadzonki, ale do zapakują konopie indyjskie! 

Przeczytaj: Powrót Agnieszki do M jak miłość. Po ponad roku Olszewska wróci ze Szczecina. Budzyński ściągnie byłą kochankę w sprawie tajemniczego morderstwa

M jak miłość. Powrót Uli do Grabiny. Wpakuje się w niezłe kłopoty. Bartek dowie się ostatni

Tadeusz w 1585 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że wraz z Ulą i Bartkiem zabiorą ze szklarni nie te rośliny, które potrzeba. Okaże się, że właściciel szklarni zostanie podejrzany o handel konopiami indyjskimi i aresztowany! 

- Jak pojedziemy z tym na policję, nie wezmą nas za… nie wiem... za wspólników? Albo coś w tym rodzaju? Wiecie, bo jednak rąbnęliśmy te... narkotyki! - zacznie panikować Ula.

- Ja... tak się składa, że mam dość bogatą... w sensie barwną… przeszłość… - doda Bartek.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Tadeusz w "M jak miłość" poczuje się winny za pomyłkę, ale nie będzie wiedział jak z niej wybrnąć.

- Ale, kochani, nie ma innego wyjścia... Trochę tego za dużo, żebyśmy to razem... spalili! - powie.

W końcu wszyscy razem w "M jak miłość" postanowią wywieźć konopie indyjskie do lasu i tam je zostawić, ale poinformować przy tym anonimowo policję, że właśnie tam znajduje się towar. Ula i Bartek staną przed sądem za handel narkotykami? Oby nie, aczkolwiek Tadeusz na pewno będzie miał nauczkę na przyszłość.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze