Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

2021-04-20 23:40 Agnieszka Pyź
Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Ostatni odcinek serialu "Stulecie Winnych", w którym pojawili się Ewa (Sonia Mietielica) i Benek (Bartłomiej Kotschedoff) wywołał ogromne poruszenie wśród widzów! W 34 odcinku "Stulecia Winnych" córka Ani (Urszula Grabowska) i syn Andzi (Barbara Wypych) wyjechali do Izraela, sprawiając rodzinie wielki ból. Taką decyzję podjęła Ewa, która poznała swoje pochodzenie, dowiedziała się, że jest Żydówką i postanowiła odkryć prawdę o rodzinie. To Ania powiedziała jej, że w Izraelu mieszka jedyna ocalała kuzynka... Czy Ewa i Benek jeszcze wrócą do rodziny przed finałem 3 sezonu "Stulecia Winnych"? W książce, której serial nie jest adaptacją Ania zobaczy jeszcze córkę, ale jak będzie na ekranie?

Czy Ewa i Benek odeszli ze "Stulecia Winnych" na zawsze i nie wrócą już do rodziny?

Wyjazd Ewy i Benka ze "Stulecia Winnych" do Izraela oznacza, że Sonia Mietielica i Bartłomiej Kotschedoff już nie pojawią się w 3 sezonie serialu? To pewne, że przez długi czas Ania nie zobaczy córki i zaczną się sprawdzać przerażające słowa Andzi, że Ewa i Benek znikną z życia rodziny Winnych na zawsze. Wzruszające pożegnanie córki z Anią w 34 odcinku "Stulecia Winnych", podczas których padły przejmujące słowa z ust Ewy - "kocham cię mamo" wiążą się jednak z bolesną rozłąką.

O dalszych losach Ewy i Benka w Izraelu w 3 sezonie "Stulecia Winnych" Ania będzie się dowiadywała z listów. Załamie się jednak psychicznie po stracie córki, którą uratowała przed śmiercią w czasie wojny, przez lata chroniła przed okrutną prawdą o przeszłości, a teraz musiała pozwolić jej odejść. Aż wreszcie w 37 odcinku "Stulecia Winnych" Ania nadal nie tracąc nadziei na powrót Ewy do Brwinowa weźmie sprawy w swoje ręce. Nie czekając na rozwój wypadków, postanowi znaleźć sposób, by spotkać się z córką. Pojedzie do niej do Izraela czy sprowadzi Ewę i Benka do Polski? To się okaże w ostatnich odcinkach 3 sezonu "Stulecia Winnych".

Nie przegap: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Jasiek załamie się po stracie syna! Lotta zabrała Winnym Antosia i wywiozła go do Niemiec już na zawsze - ZDJĘCIA

Koniec "Stulecia Winnych" 3 nastąpi w 39 odcinku, bo obecna seria liczy 13 odcinków. Do tego czasu losy rodziny Winnych skomplikują się jeszcze bardziej. W trzeciej części książki Ałbeny Grabowskiej, "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" Ewa i Benek wracają do Polski po wielu latach, ale scenariusz serialu odbiega od powieści, więc tutaj może się sporo wydarzyć. Możliwe także, że widzowie nie zobaczą już Soni Mietielicy i Bartłomieja Kotschedoffa, bo kiedy Ewa przyjedzie do kraju ma już ponad 40 lat. W grę wchodzi charakteryzacja aktorów, albo zmiana ich na starszych.

Stulecie Winnych, odcinek 34 ZWIASTUN. Ewa w traumie po stracie dziecka. Nie wybaczy Ani. Stanisław stanie po stronie córki

Sprawdź też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

Sonia Mietielica na swoim Instagramie nie pożegnała się jeszcze z widzami "Stulecia Winnych". Kilka dni temu na swoim profilu umieściła za to zdjęcie z planu, na którym wygląda dużo starzej. To scena na łące z ekranowym Benkiem, której jeszcze nie było w żadnym z odcinków 3 sezonu "Stulecia Winnych", więc są spore szanse na to, że córka Ani i syn Andzi wrócą do Polski do Brwinowa pod koniec tej serii.

Zwłaszcza, że pożegnanie Ewy i Benka w 34 odcinku "Stulecia Winnych" wywołało lawinę komentarzy widzów, chwyciło za serca miliony fanów serialu, którzy nie rozumieją decyzji bohaterki. I czekają na dalszy rozwój zdarzeń, a także na powrót Ewy.

"Ewa z Benkiem do Izraela, Michał do Gdyni, Lotta z Antosiem do Niemiec ( bo chce uchronić swoje dziecko), rozjeżdżają się młodzi, a rodzina choć z bólem serca powinna uszanować ich decyzje, a słowa Ewy do Ani - Kocham Cię ścisnęło za serducho"

"Rola Andzi-mistrzostwo świata! Nie do końca rozumiem i popieram decyzję Ewy, Ania narażała dla Niej życie, uratowała, wychowała, a ona zrezygnowała szybko z obywatelstwa , a to Polska ją wykształciła. Niestety, ale wiele osób pochodzenia żydowskiego wyjeżdżało po prostu z pobudek materialnych"

"To nie były pobudki materialne ale przymus, przecież ordynatora że szpitala gdzie Ewa pracowała zwolniono za pochodzenie żydowskie.Rozumiem Ewę też chciałabym poznać swoje korzenie i Ania musi to zrozumie, trochę zawiniła sama nie mówiąc wcześniej Ewie."

"Nie rozumiem Ewy jedzie do Izraela poznać kuzynów i zrozumieć skąd jest ale przez jej decyzję cierpi cała rodzina a Andzia najbardziej trochę egoizm przez Ewę przemawia."

"Może i rzeczywiście tego potrzebuje, żeby dalej żyć spokojnie. Musi poznać przeszłość, żeby przyszłość była lepsza.Mi natomiast jest szkoda Benia- wyjeżdża z myślą, że najprawdopodobniej ostatni raz widzi swoją mamę, dla nich to takie pożegnanie na zawsze. Musiał dokonać takiego trudnego wyboru między wyjazdem z żoną, a rozstaniem z matką."

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benek (Bartłomiej Kotschedoff)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benek (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benek (Bartłomiej Kotschedoff)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benek (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze