M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

Mikołaj Roznerski, znany jako Marcin z "M jak miłość", opublikował na swoim profilu na Instagramie bardzo niepokojący materiał WIDEO! Roznerski mówi, że aż zabrakło mu oddechu i musiał dodatkowo się wentylować! Co się stało? Ktoś doprowadził serialowego Marcina do "białej gorączki"! Na szczęście fani "M jak miłość" znów byli czujni i uratowali Marcina i inne potencjalne ofiary. Zobacz koniecznie WIDEO z Instastory Mikołaja Roznerskiego!

Marcin z "M jak miłość" wściekł się na oszusta! Roznerski aż stracił oddech!

Mikołaj Roznerski, kochany jako Marcin  z "Ma jak miłość" przez tumy fanów bardzo źle się poczuł! Gwiazdor opublikował na swoim Instastory materiał WIDEO, na którym opowiada co się stało. Jest bardzo wzburzony - zobacz koniecznie WIDEO z Instastory aktora!

- Zdenerwowałem się! Ja już się nie mogę denerwować, bo już już jestem starszym panem! Nie mogę już, potem musze oddychać, głęboko, głęboko, po co się denerwować? - mówi szczerze Roznerski na Instagramie do swoich fanów.

Okazuje się, że do tak fatalnego stanu doprowadził serialowego Marcina kolejny atak internetowego oszusta! I aktor postanowił ostrzec swoich fanów i ujawnił przy tym emocje oraz to jak źle się czuje, przy takich okazjach.  

- Zdenerwowałem się! Znowu jakiś frajer się za mnie mnie podszywa! I wypisuje do was jakieś głupoty i prosi o dane, że jest What'sUp, że jest coś tam, coś tam. Nie!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1586: Marcin przyłapie Izę z Michałem! Policja wypuści Bosackiego z braku dowodów i koszmar powróci

M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani
M jak miłość: Mikołaj Roznerski (Marcin)

i

Autor: Instagram

Marcin z "M jak miłość" zaapelował do wszystkich, aby nie dawali się nabrać na "fejkowe" konta w mediach społecznościowych, osób które podszywają się pod niego. Aktor był bardzo wzburzony, więc oszusta nazwał nawet frajerem!

- Po prostu blokujcie frajerów, co się podają za mnie i usiłują od was wyłudzić cokolwiek!

Na szczęście po pierwszej fali wzburzenia Roznerski uśmiechnął się do wszystkich dobrze znanym fanom "łobuzerskim" uśmiechem i poinstruował fanów "M jak miłość", co mają robić, kiedy trafią na jakiś jego "nowy profil".    

- Jedyny oficjalny profil o jest ten profil. I jak powstanie jakiś inny profil to się dowiecie właśnie na tym profilu! Wiec uważajcie, bo nie brakuje czubów na tym świecie

Roznerski nie zapomniał też podziękować czujnym fanom, którzy po raz kolejny zareagowali na działania oszusta. To właśnie widzowie "M jak miłość" i innych produkcji z udziałem popularnego aktora zaalarmowali, że dzieje się coś złego. Dzięki temu udało się po raz kolejny obronić przed cyber-atakiem samego gwiazdora, ale i ogromne rzesze jego wielbicieli!  

- I bardzo wam dziękuję, że to zgłaszacie i że mnie o tym informujecie! - mówi na koniec WIDEO wyraźnie już spokojniejszy gwiazdor "M jak miłość".  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1586: Iza odejdzie! Chory z zazdrości Chodakowski znajdzie nowy dowód jej winy!

M jak miłość: fejkowe konto Roznerskiego

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Mikołaj Roznerski (Marcin)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: fejkowe konto Roznerskiego

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze