Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Pożegnanie Ewy z Anią. Nie wybaczy matce, że tyle lat ją okłamywała. Wyjedzie do Izraela!

2021-04-18 20:12 Agnieszka Pyź
Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Pożegnanie Ewy z Anią. Nie wybaczy matce, że tyle lat ją okłamywała. Wyjedzie do Izraela!
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Pożegnanie Ewy z Anią. Nie wybaczy matce, że tyle lat ją okłamywała. Wyjedzie do Izraela!

W 34 odcinku serialu "Stulecie Winnych" Ewa (Sonia Mietielica) pożegna się z Anią (Urszula Grabowska) oraz z rodziną Winnych i razem z mężem Benkiem Gamelli (Bartłomiej Kotschedoff) wyjedzie do Izraela. Po bestialskim pobiciu przez milicję, poronieniu i odkryciu prawdy o swoim pochodzeniu córka Ani nie otrząśnie się z tej traumy. Pocieszenia będzie szukała u księdza Ignacego (Lesław Żurek), ale w 34 odcinku "Stulecia Winnych" bolesne przeszłość nie da o sobie zapomnieć. Świadomość tego, że naprawdę nazywa się Ida Freilich i jest córką Żydówki nie da Ewie spokoju. Nie wybaczy Ani kłamstw...

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 34 - niedziela, 18.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Ewa zniknie ze "Stulecia Winnych"? Po serii dramatycznych zdarzeń związanych z odkryciem prawdy o swoim pochodzeniu życie Ewy zmieni się nieodwracalnie. W 34 odcinku "Stulecia Winnych" 3 nie będzie w stanie zapomnieć o śmierci dziecka po brutalnym pobiciu przez milicję. A do tego będzie ją prześladowała myśl, że gdyby nie umierający Kazimierz (Mateusz Janicki) nigdy nie dowiedziałaby się, że Ania nie jest jej matką, że od lat ją okłamywała i naprawdę nazywa się Ida Freilich. Tuż przed zakończeniem wojny Ania uratowała córkę Żydówki Róży (Maria Dębska), która uciekła z Idą z getta. Ale biologiczna matka Ewy zginęła zastrzelona przez Niemców z winy Kazimierza!

Patrz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Ewa po stracie dziecka odwiedzi miejsce gdzie zginęła jej prawdziwa matka Róża

W 34 odcinku "Stulecia Winnych" Ewa poczuje, że nie wie kim jest, że całe jej życie to jedno wielkie kłamstwo. W trudnych chwilach pocieszenia poszuka u księdza Ignacego. Kuzyn, a zarazem przyjaciel Ani przed laty pomógł jej ocalić małą Idę. To on ochrzcił Żydówkę, żeby mogła zacząć nowe życie. Teraz będzie musiał musiał znów ratować Ewę, która będzie zupełnie zagubiona. Niestety trauma jakiej doświadczyła po pobiciu i stracie dziecka w 34 odcinku "Stulecia Winnych" nie pozwolą jej wybaczyć Ani, że nie powiedziała jej całej prawdy.

Koszmar Ewy w 34 odcinku "Stulecia Winnych" będą potęgowały urywki wspomnień z czasów kiedy razem z matką Róża była w getcie. Do tego dojdzie żal do Ani o to, że tak długo ukrywała przed córką jej prawdziwe pochodzenie. Kiedy Ewa odnajdzie miejsce gdzie zginęła jej biologiczna matka postanowi dotrzeć do swoich korzeni. Wyzna Benkowi, że chce wyjechać do Izraela i tam poszukać informacji na temat swojej przeszłości.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1581: Barbara przy grobie Lucjana dokona smutnego odkrycia. Już nigdy nie zobaczy całej rodziny

W 34 odcinku "Stulecia Winnych" nastąpi bolesne pożegnanie Ewy i Benka z rodziną Winnych. Na dworzec kolejowy odprowadzą ich nie tylko Ania i Michał (Stefan Pawłowski), ale także matka Benka, Andzia (Barbara Wypych) ze Stanisławem (Jan Wieczorkowski) oraz kuzynki - Kasia (Weronika Humaj) i Basia (Kamila Bujalska). Dla wszystkich będzie to trudna chwila. Ale najgorzej stratę córki w 34 odcinku "Stulecia Winnych" przeżyje Ania, której Ewa nie wybaczy nawet podczas ostatniego spotkania.

Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica)
Autor: AKPA Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski), Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Michał junior (Marcin Franc)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski), Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Michał junior (Marcin Franc)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze