Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)

Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Ania przejdzie załamanie psychiczne po wyjeździe Ewy. Nie tylko córka ją opuści

W 35 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Ania (Urszula Grabowska) znajdzie się na skraju załamania nerwowego! Wyjazd Ewy (Sonia Mietielica) do Izraela, poczucie winy z powodu kłamstw, jakimi karmiła córkę, doprowadzą ją na dno rozpaczy! Niestety, Ewa nie będzie jedyną osobą, która opuści Anię i wygląda na to, że Winna nie udźwignie ciężaru spadających na nią nieszczęść. I w 34 odcinku "Stulecia Winnych" 3 Ania po prostu przestanie sobie z tym radzić...

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 35 - niedziela, 25.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 35 odcinku „Stulecia Winnych 3” Ania załamie się. Winna poczuje się przeraźliwie samotna – Ewa opuści ją i wyjedzie do Izraela w 34 odcinku serialu i Ania będzie czuła, że już nigdy do niej nie wróci.

Dramat Ani w 35 odcinku "Stulecia Winnych 3" spotęguje fakt, że nie tylko Ewa opuści rodzinne gniazdo. Również Michał (Marcin Franc) zacznie realizować swoje życiowe marzenia i wyjedzie na Wybrzeże. Syn Ani i Michała (Stefan Pawłowski) dostanie posadę kierownika muzycznego teatru w Gdyni i w dodatku zaangażuje się uczuciowo w poznaną tam Agnieszkę Guzowską.  

Czytaj też: Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Pożegnanie Ewy z Anią. Nie wybaczy matce, że tyle lat ją okłamywała. Wyjedzie do Izraela!

Stulecie Winnych 3 sezon. Tego nikt nie wiedział o zmianie aktorek! Urszula Grabowska zastąpiła Weronikę Humaj, bo dostała znak od losu - WIDEO
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica)

W 35 odcinku "Stulecia Winnych" bardzo źle zniesie psychicznie, że dzieci, którym poświęciła życie, opuszczają gniazdo rodzinne i ją samą. Rozłąka z Ewą, która być może osiądzie na zawsze w Izraeli i synem, którego wciągną wydarzenia polityczne w Stoczni Gdańskiej, będą nie do zniesienia i Ania po prostu załamie się!

Na szczęście Ania w 35 odcinku "Stulecia Winnych 3" będzie miała u swego boku zawsze kochającego Michała. To on otoczy ją troską i miłością w trudnym momencie życia. i prawdopodobnie pozostanie jedyną nadzieją na to, że Ania znajdzie w sobie siły i przetrwa w bardzo trudnej rzeczywistości. 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1581: Wstrząsający powrót Uli do siedliska! Teraz Marzenka będzie szefową i przekaże jej zaskakujące wieści o nowym właścicielu

Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze