Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Ania przejdzie załamanie psychiczne po wyjeździe Ewy. Nie tylko córka ją opuści

Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)

W 35 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Ania (Urszula Grabowska) znajdzie się na skraju załamania nerwowego! Wyjazd Ewy (Sonia Mietielica) do Izraela, poczucie winy z powodu kłamstw, jakimi karmiła córkę, doprowadzą ją na dno rozpaczy! Niestety, Ewa nie będzie jedyną osobą, która opuści Anię i wygląda na to, że Winna nie udźwignie ciężaru spadających na nią nieszczęść. I w 34 odcinku "Stulecia Winnych" 3 Ania po prostu przestanie sobie z tym radzić...

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 35 - niedziela, 25.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 35 odcinku „Stulecia Winnych 3” Ania załamie się. Winna poczuje się przeraźliwie samotna – Ewa opuści ją i wyjedzie do Izraela w 34 odcinku serialu i Ania będzie czuła, że już nigdy do niej nie wróci.

Dramat Ani w 35 odcinku "Stulecia Winnych 3" spotęguje fakt, że nie tylko Ewa opuści rodzinne gniazdo. Również Michał (Marcin Franc) zacznie realizować swoje życiowe marzenia i wyjedzie na Wybrzeże. Syn Ani i Michała (Stefan Pawłowski) dostanie posadę kierownika muzycznego teatru w Gdyni i w dodatku zaangażuje się uczuciowo w poznaną tam Agnieszkę Guzowską.  

Czytaj też: Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Pożegnanie Ewy z Anią. Nie wybaczy matce, że tyle lat ją okłamywała. Wyjedzie do Izraela!

Stulecie Winnych 3 sezon. Tego nikt nie wiedział o zmianie aktorek! Urszula Grabowska zastąpiła Weronikę Humaj, bo dostała znak od losu - WIDEO
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica)

W 35 odcinku "Stulecia Winnych" bardzo źle zniesie psychicznie, że dzieci, którym poświęciła życie, opuszczają gniazdo rodzinne i ją samą. Rozłąka z Ewą, która być może osiądzie na zawsze w Izraeli i synem, którego wciągną wydarzenia polityczne w Stoczni Gdańskiej, będą nie do zniesienia i Ania po prostu załamie się!

Na szczęście Ania w 35 odcinku "Stulecia Winnych 3" będzie miała u swego boku zawsze kochającego Michała. To on otoczy ją troską i miłością w trudnym momencie życia. i prawdopodobnie pozostanie jedyną nadzieją na to, że Ania znajdzie w sobie siły i przetrwa w bardzo trudnej rzeczywistości. 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1581: Wstrząsający powrót Uli do siedliska! Teraz Marzenka będzie szefową i przekaże jej zaskakujące wieści o nowym właścicielu

Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze