M jak miłość. Zdesperowana Patrycja doniesie na Argasińskiego na policję? Tylko tak uratuje życie Łukasza i dziecka - WIDEO

i

Autor: tvp/vod M jak miłość. Zdesperowana Patrycja doniesie na Argasińskiego na policję? Tylko tak uratuje życie Łukasza i dziecka - WIDEO

M jak miłość. Zdesperowana Patrycja doniesie na Argasińskiego na policję? Tylko tak uratuje życie Łukasza i dziecka - WIDEO

Czy Patrycja (Alżbeta Lenska) w "M jak miłość" w akcie desperacji doniesie na Argasińskiego (Karol Strasburger) na policję? Zapowiada się na to, że będzie to ostatnia deska ratunku dla ciężarnej żony ordynatora. Kiedy sprawa ciąży Patrycji się wyda, Argasiński uwięzi żonę w domu, a za Łukaszem (Jakub Józefowicz) wyśle zbirów! Wtedy przerażona Patrycja może wykorzystać wszystko co wie o jego konszachtach z mafią... Jak pisaliśmy jako pierwsi - tylko Patrycja wie o podejrzanych interesach Argasińskiego z Hermanem (Piotr Łukawski). Kto wie, jakie ma jeszcze haki na mężulka? Ważne, czy w dramatycznym momencie "M jak miłość" zdecyduje się ich użyć! Co mówią na temat gwiazdy serialu? Zobacz koniecznie WIDEO!

Patrycję uwolni policja w "M jak miłość"? Tylko tak wydostanie się z domowego więzienia, w którym zamknie ją Argasiński!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w Argasiński w "M jak miłość" pokaże prawdziwą twarz i "kochającego" męża zamieni się w potwora! Wszystko zacznie się od tego, że ordynator rogacz znajdzie w śmieciach test ciążowy żony i zrozumie, że nie ma szans, żeby to on był ojcem dziecka. I dostanie szału...

Wolałby w życiu takiej przygody nie przeżyć! Mając świadomość, że się z żoną nie sypia i że się nie układa, to taka wiadomość jest druzgocąca - tłumaczy zachowanie swojego bohatera wzburzony Strasburger w "Kulisach M jak miłość". - Argasiński od jakiegoś czasu zabiega o żonę, a tu nagle taka wiadomość... To jednak jakiś szok jest! Najwięcej tracą ambicje... - dodaje Strasburger.

Kiedy Patrycja robi test ciążowy nie wierzy, że może się to wydarzyć - mówi o uwięzieniu przez serialowego męża Lenska w "Kulisach M jak miłość". - Chce wyjechać i pobyć ze sobą, ze swoimi myślami, ze swoim sercem i umysłem i dojść do tego co ma robić - wyznaje aktorka.

Ale jak pisaliśmy TUTAJ - normalnymi sposobami Patrycji w "M jak miłość" nie uda się uwolnić z domowego więzienia, jakie zaserwuje jej w furii Argasiński. Co gorsze, zastraszona przez męża niewierna żona zacznie drżeć ze strachu o życie Łukasz, swoje i dziecka!

- Pierwsza reakcja męża jest przerażająca - zdradza Lenska w "Kulisach M jak miłość". - Druga reakcja, jak da jej ultimatum, to jest tak naprawdę zastraszenie Patrycji! Boi się w tej chwili o zdrowie i bezpieczeństwo Łukasza - dodaje jasno aktorka. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1589: Aneta w ciąży? Przejdzie metamorfozę i powie Olkowi o dziecku!

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza
M jak miłość: Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm

Jedyną szansą dla Patrycji w "M jak miłość" może w tej koszmarnej sytuacji stać się cała wiedza, jaką posiada na temat konszachtów męża z Hermanem. Bandzior zresztą również posiada haki na Argasińskiego, więc szanowany ordynator może się w ogóle nie zorientować, kiedy wpadnie we własne sidła!

- Herman jest postacią, która jest zdeterminowana, aby osiągnąć swój cel - mówi Piotr Łukawski o swojej postaci w "Kulisach M jak miłość". - Ma pewne haki na ordynatora Argasińskiego i pewnie nie będzie wahał się ich użyć - zdradza aktor.

Jeżeli i Patrycja uświadomi sobie, że jest nie tylko zastraszaną, przerażoną kobietą, ale żoną, która ma niesamowite haki na swojego męża, jego kariera i dotychczasowe życie mogą legnąć w gruzach. W ten sposób kochanka Łukasza mogłaby uratować jego, siebie i dziecko, a może i jedyną w życiu miłość?  

- To niesamowicie potwierdzające, że jeżeli ktoś jest nieszczęśliwy w jakimś miejscu i nie wyjdzie z tego nieszczęścia, to to tylko eskaluje i robi się coraz większe i większe - komentuje tajemniczo Lenska w "Kulisach M jak miłość". - Złota klatka zamienia się teraz w więzienie i to jest teraz jeszcze bardziej nieszczęśliwe miejsce. To jest przerażające nie tylko dla Patrycji, ale dla wszystkich dookoła, którzy uczestniczą w tym. Lepiej rozwiązywać sytuację na początku, niż trafić do więzienia... - dodaje grająca Patrycję aktorka.    

Zobacz także: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

M jak miłość: Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1586. Herman (Piotr Łukawski), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1586. Herman (Piotr Łukawski), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość odc. 1586. Herman (Piotr Łukawski), Patrycja (Alżbeta Lenska), Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1586. Herman (Piotr Łukawski), Patrycja (Alżbeta Lenska), Argasiński (Karol Strasburger)
M jak miłość: Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany