Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

i

Autor: materiały prasowe TVP Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

2021-05-09 21:13

Koniec serialu "Stulecie Winnych" 3 poruszy wszystkich. Ostatni 39 odcinek "Stulecia Winnych" zostanie wyemitowany w niedzielę, 16.05.2021 i wzbudzi sporo emocji wśród widzów. Rodzina Winnych stanie w obliczu dramatycznych zdarzeń, a śmierć spojrzy w oczy głównym bohaterom. Jak się skończy "Stulecie Winnych"? Co się wydarzy w finałowym odcinku? Ania (Urszula Grabowska) będzie musiała zmierzyć się z bolesną przeszłością i tajemnicą, którą od lat ukrywa przed Manią (Magdalena Walach). Chodzi oczywiście o męża Mani, Pawła (Jacek Beler), który uniknął kary śmierci i wyjechał z Polski do Szwajcarii pod zmienionym nazwiskiem. W 39 odcinku "Stulecia Winnych" Ania powie siostrze prawdę o Pawle? Komentujcie i piszcie o swoich ulubionych bohaterach

"Stulecie Winnych" 3 sezon, ostatni odcinek 39 - niedziela, 16.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Ostatni 39 odcinek "Stulecia Winnych" zakończy się w chwili kiedy nadejdzie rok 1981. A to oznacza tylko jedno! Twórcy serialu mają gotowy materiał na 4 sezon, bo przecież trzeci tom książki Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" kończy się już w 2014 roku w szczęśliwym momencie dla Ani, bo odzyskuje córkę. Ewa (Sonia Mietielica) i Benek (Bartłomiej Kotschedoff) wracają bowiem z Izraela, mają dorosłą córkę Annę Marię (w powieści urodzoną w czerwcu 1971 roku).

Nie przegap: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

Serial "Stulecie Winnych" znacznie róźni się od trzytomowej sagi autorstwa Ałbeny Grabowskiej, dlatego w ostatnim 39 odcinku nastąpią wydarzenia, których próżno szukać w książce. Ania i Andzia (Barbara Wypych) nadal będzie wierzyły w powrót Ewy i Benka do Brwinowa, a marzenie obydwu matek może się spełnić. Całą rodzinę w 39 odcinku "Stulecia Winnych" czekają tragiczne chwile. Śmierć spojrzy w oczy zwłaszcza Mani, która nie przestanie drżeć ze strachu o życie Ryszarda (Piotrr Rogucki). Z przerażeniem będzie przyglądać się działaniom politycznym ukochanego, który odsunie się od rodziny, bo będzie brał aktywny udział w akcjach podziemia antykomunistycznego. Narażając nie tylko siebie, ale także Manię, ich córki i wnuki!

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Basia po porodzie dręczona przez teściową! Jasiek rozdzielony z Lottą. Syn Ani wróci do domu z dziewczyną Agnieszką

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Koniec "Stulecia Winnych" 3 będzie wyjątkowo bolesnym momentem w małżeństwie Borkowskich. Bo Ryszard, razem z robotnikami z Ursusa, którzy buntują się przeciwko władzy, w 39 odcinku "Stulecia Winnych" podejmie ostateczną decyzję o wybuchu strajku. Tym samym sprawi Mani ogromny ból, bo ona wciąż w pamięci będzie miała co się stało z Ewą skatowaną przez milicję w marcu 1968 roku podczas strajków studentów oraz z Michałem juniorem (Marcin Franc).

Nic dziwnego, że Mania w 39 odcinku "Stulecia Winnych" zacznie się bać, że Ryszard zginie, tak jak Paweł. Nieświadoma tego, że jej pierwszy mąż żyje. Wiele lat temu uciekł z Polski z pomocą Kazimierza (Mateusz Janicki) i zmienił tożsamość, by uniknąć kary śmierci jak "wróg ludowej ojczyzny"! Teraz Paweł nazywa się Tomasz Nowak.

W finale 3 sezonu "Stulecia Winnych" Ania będzie zadręczać się sprawami z przeszłości, listem, który dostała kilka lat temu od Pawła. Będzie rozważała wyjawienie Mani swojej skrywanej tajemnicy. Jednak nie opuści jej strach, że siostra może jej tego nigdy nie wybaczyć, że straci Manię tak jak Ewę, której nie powiedziała o żydowskim pochodzeniu. Rozterki Ani w ostatnim 39 odcinku "Stulecia Winnych" spotęguje lęk, że nie tylko Mania będzie cierpiała na wieść, że Paweł żyje i nigdy już nie zazna spokoju. Bo prawda o ucieczce Pawła z Polski może raz na zawsze zburzyć szczęście całej rodziny.

Czy na koniec "Stulecia Winnych" 3 Ewa i Benek wrócą z Izraela do rodziny w Brwinowie? Czy Mania straci Ryszarda, ale dowie się, że Paweł żyje? To się wszystko wyjaśni w ostatnim 39 odcinku "Stulecia Winnych", który będzie trzymał w napięciu aż do samego końca.

Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 36. Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Najnowsze