Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

i

Autor: vod.tvp.pl/ AKPA Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

2021-04-21 11:30

W 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" znów pojawi się Paweł Bartosiewicz, mąż Mani (Magdalena Walach), ukochany Ani (Urszula Grabowska), który wiele lat temu uciekł z Polski z pomocą Kazimierza (Mateusz Janicki) i zmienił tożsamość, by uniknąć kary śmierci jak "wróg ludowej ojczyzny"! List Pawła, który Ania dostała w 32 odcinku "Stulecia Winnych" był już zapowiedzią powrotu tego bohatera. Jeszcze przed końcem 3 sezonu "Stulecia Winnych" Paweł wróci do kraju, lecz będzie miał zupełnie inną twarz. Dlaczego? Bo Tomasz Włosok nie wystąpi już w tej roli. Zastąpi go inny, bardzo podobny aktor. Zobaczcie jak będzie wyglądał nowy Paweł!

Kiedy Paweł wróci do Polski w 3 sezonie "Stulecia Winnych"?

Powrót Pawła do serialu "Stulecie Winnych" stanie się faktem jeszcze przez zakończeniem 3 sezonu. Wszyscy, którzy znają książkę "Stulecie Winnych" wiedzą, że Paweł Bartosiewicz ponownie wkroczy do życia Ani i swoich córek, Kasi (Weronika Humaj) i Basi (Kamila Bujalska). W powieści Ania spotyka swojego dawnego ukochanego tuż przed jego śmiercią, a córki Mani poznają prawdziwego ojca. To Ryszard (Piotr Rogucki) je wychował i stworzył im rodzinę, ale Kasia i Basia staną też oko w oko z Bartosiewiczem.

To pewne, że Paweł wróci do "Stulecia Winnych", bo po każdym odcinku 3 sezonu pojawia się w napisach końcowych. Tyle tylko, że nie zagra go już Tomasz Włosok, ale Jacek Beler! To kolejna zmiana w obsadzie "Stulecia Winnych" na jaką zdecydowali się twórcy w 3 serii. Włosok w roli Pawła ostatni raz pojawił się w 25 odcinku poprzedniego sezonu. Skazany na śmierć przez komunistyczną władzę uciekł z Polski dzięki Kazimierzowi. Okrutny i nieobliczalny Tarasiewicz, na prośbę Ani, nie dopuścił do egzekucji. Jednak nikt poza Anią nie wie, że Paweł tak naprawdę nie zginął.

Przypomnimy, że w 25 odcinku "Stulecia Winnych" Paweł miał zostać zastrzelony w lesie. Zjawił się tam jednak Kazimierz z nowym paszportem dla niego. - Tu masz rzeczy i paszport. Wyjeżdżasz z polską reprezentacją na olimpiadę... A później radź sobie sam! Od teraz jesteś Tomasz Nowak... Tu masz wszystkie papiery... Przez wiele lat nie było wiadomo co się dzieje z Pawłem.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Aż w 32 odcinku "Stulecia Winnych" Ania dostała list od byłego ukochanego, w którym ujawnił, że mieszka w Szwajcarii pod zmienionym nazwiskiem. Poprosił ją też, by byli w kontakcie, by odezwała się do niego za pośrednictwem jego przyjaciela.

List Pawła do Ani w 3 sezonie "Stulecia Winnych"

"Aniu, być może będzie to dla ciebie list zza grobu, ale myślę, że jednak wiesz, że żyję. Bo żyję dzięki tobie. Byłem słaby, bo nie potrafiłem na ciebie zaczekać gdy zdecydowałaś się studiować. Byłem słaby gdy skorzystałem z miłości Mani i byłem słaby uciekając od was obu po urodzeniu się Kasi i Basi. Wstyd mi, ale nie potrafiłem inaczej. Próbował udowodnić sobie, że umiem być silny, odważny. Potem przez dwa lata wojny, potem w podziemiu na torturach w śledztwie. Ale to nie zmienia moich win wobec ciebie, Mani, dziewczynek. Nie dziewczynek, przecież dziś to dorosłe kobiety. Jeśli uznasz, że możesz i chcesz napisz do mnie. Proszę na ten adres, który znajdziesz na końcu mojego listu. To mój przyjaciel, ma możliwość przesyłania listów do Szwajcarii. Bez problemów i konsekwencji może je wysyłać tobie. Tak samo jak ten list, by nikt nie wiedział kto jest jego nadawcą. Jeśli nie odpowiesz, zrozumiem, ale z wielkim bólem. Będę czekał na list od ciebie, Paweł".

Stulecie Winnych 3 sezon. Tego nikt nie wiedział o zmianie aktorek! Urszula Grabowska zastąpiła Weronikę Humaj, bo dostała znak od losu - WIDEO

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Michał zostawi rodzinę w Brwinowie. Syn Ani zacznie nowe życie w Gdyni i pozna wielką miłość - ZDJĘCIA

Nowy Paweł w "Stuleciu Winnych". Kim jest Jacek Beler, który zastąpi Tomasza Włosoka?

Paweł Bartosiewicz przed końcem 3 sezonu "Stulecia Winnych" wróci do Polski, ale będzie wyglądał zupełnie inaczej. Upłynie bowiem ponad 30 lat chwili kiedy opuszczał kraj. Widzowie nie zobaczą już Tomasza Włosoka w roli męża Ani. Zastąpi go Jacek Beler. 38-letni aktor jest bardzo podobny do Włosoka, ale starszy od niego o 8 lat. Fani serialu znają Belera z ról w takich produkcjach jak: "Pułapka" (jako Dariusz Tyniec "Bestia"), "Osiecka" (jako Bolek), "Królestwo kobiet" (jako "Lewar) czy "Ślepnąć od świateł" (jako Bartek "Sikor").

Stulecie Winnych 2 sezon odc. 25. Kazimierz (Mateusz Janicki), Paweł (Tomasz Włosok)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 2 sezon odc. 25. Kazimierz (Mateusz Janicki), Paweł (Tomasz Włosok)
Stulecie Winnych 2 sezon odc. 25. Kazimierz (Mateusz Janicki), Paweł (Tomasz Włosok)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 2 sezon odc. 25. Kazimierz (Mateusz Janicki), Paweł (Tomasz Włosok)
Stulecie Winnych odc. 7. Paweł (Tomasz Włosok), Anna Winna (Weronika Humaj)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych odc. 7. Paweł (Tomasz Włosok), Anna Winna (Weronika Humaj)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze