Stulecie Winnych sezon 2, odcinek 25: Paweł przeżyje egzekucję! Kazimierz pomoże mu w ucieczce z kraju - WIDEO

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych sezon 2, odcinek 25: Paweł przeżyje egzekucję! Kazimierz pomoże mu w ucieczce z kraju - WIDEO

Stulecie Winnych sezon 2, odcinek 25: Paweł żyje! Kazimierz nie dopuści do egzekucji - WIDEO

2020-05-24 17:40

W 25 odcinku 2 sezonu serialu "Stulecie Winnych" Ania (Weronika Humaj) będzie w wielkim szoku, kiedy dowie się, że Paweł (Tomasz Włosok) żyje! Mąż Mani (Karolina Bacia) nie tylko będzie cały i zdrowy, ale uda mu się wyjechać za granicę! Kazimierz (Mateusz (Janicki) dla Ani nie dopuści do egzekucji i zrobi to, w czym zawsze był najlepszy - masę świństw, ale w słusznej sprawie... Jak będzie tak naprawdę wyglądała "egzekucja" Pawła dowiemy się już w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych" - tymczasem zobacz WIDEO!

"Stulecie Winnych" 2 sezon, odcinek 25 - niedziela, 24.05.2020, o godz. 20.30 w TVP1

- Ty skurwysynu, miałeś go uratować! Obiecałeś! - wpadnie do gabinetu Kazimierza Ania w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych" i zaatakuje męża. Przekonana, że to on stoi za egzekucja Pawła, będzie go bić, szarpać i szlochać. Kiedy będzie chciała wybiec zrozpaczona, że mąż znów ją oszukał, coś ją zatrzyma...

Kazimierz w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych" zatrzyma żonę: - Anka! Zdjęcie sprzed tygodnia. Helsinki, olimpiada. Ja dotrzymuję słowa. Co i kogo zobaczy Ania na fotografii od Kazimierza?

Dzięki temu zdjęciu Ania odkryje nie tylko to, że Paweł żyje, ale że być może Kazimierz nie jest do końca złym człowiekiem... Co zrobił Kazimierz, żeby uratować dawną miłość swojej żony? Będą to same podłości, ale to właśnie Kazimierz umożliwi Pawłowi ucieczkę z Polski. Na zawsze!

Stulecie Winnych ZWIASTUN odcinek 25. Pożegnanie Ani z Kazimierzem. Paweł przeżyje egzekucję

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

W 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych" najpierw pokazane zostanie, jak Kazimierz załatwił rozbuchaną seksualnie prokurator Hanię Gołębiankę, która ze szkolnej koleżanki Winnych, stanie się bezwględnym narzędziem aparatu władzy. Kazimierz zaszantażuje ją zdjęciami z orgii, której oddała się namiętnie w jego burdelu!

Mąż Ani okaże się w tej grze niezwykle skuteczny. W następnej scenie serialu "Stulecie Winnych" zobaczymy, jak kończy się egzekucja Pawła - nie zostaje zastrzelony, NKWD-iści szybko odjadą, a na leśnej polanie obok niego pojawi się... Kazimierz!

To właśnie Kazimierz przywiezie Pawła rzeczy i paszport. - Wyjeżdżasz z polską reprezentacją na olimpiadę. Później radź sobie sam. Od teraz jesteś Tomasz Nowak - usłyszy zszokowany Paweł od męża Ani. I to będzie prawdopodobnie ostatni raz, kiedy oni dwa zobaczą się na oczy... Jaka będzie reakcja Ani na niesamowite wieści? Czy powie o wszystkim mani? Przekonamy się już w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych". 

Super Raport 15 V (goście: Dworczyk, Dziambor)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze