M jak miłość, odcinek 1590: Franka usłyszy, że zostało jej pół roku. Wstrząsająca wiadomość dla dziewczyny Pawła

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1590: Franka usłyszy, że zostało jej pół roku. Wstrząsająca wiadomość dla dziewczyny Pawła

M jak miłość, odcinek 1590: Franka usłyszy, że zostało jej pół roku. Wstrząsająca wiadomość dla dziewczyny Pawła - WIDEO

2021-05-01 9:04

W 1590 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) dowie się, że dziadek z Bukowiny Tatrzańskiej przed śmiercią obmyślił perfidny plan jak okiełznać niepokorną wnuczkę, która uciekła z rodzinnych stron do Warszawy! Testament dziadka Franki będzie zawierał przerażający zapis, który pozwoli rodzinie górali wpłynąć na jej życie. Na spotkaniu u notariusza w 1590 odcinku "M jak miłość" Franka aż zblednie kiedy usłyszy, że zostało jej pół roku, a potem wszystko się skończy. Przebiegły stryj Franki, Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), będzie na nią coraz bardziej naciskał. Dziewczyna Pawła (Rafał Mroczek) znajdzie się w sytuacji bez wyjścia!

"M jak miłość" odcinek 1590 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł z "M jak miłość" dopiero co zaczęli wspólne życie, zamieszkali razem, a już staną w obliczu poważnych decyzji, które wpłyną na całe ich życie. Tajemnicza rodzina Franki z Bukowiny Tatrzańskiej zacznie coraz ostrzej wkraczać między zakochanych, o czym oboje przekonają się już w 1590 odcinku "M jak miłość". Franka pojedzie ze stryjem Jędrzejem do notariusza, by poznać pełny zapis testament dziadka, który niedawno zmarł. Ostatnia wola starego górala wywoła u niej atak wściekłości. Prawie nie znała dziadka, ale w 1590 odcinku "M jak miłość" dowie się, że ojciec jej taty postanowił urządzić jej życie po swojemu.

Testament dziadka Franki w 1590 odcinku "M jak miłość" nie pozostawi wątpliwości - dziewczyna Pawła dostanie w spadku wartą miliony działkę w Bukowinie Tatrzańskiej, ale pod jednym warunkiem - będzie musiała wziąć ślub i to w ciągu pół roku. Ostatnim życzeniem dziadka było bowiem wydanie Franki za mąż! A do tego w 1590 odcinku "M jak miłość" okaże się, że mąż Franki ma być zaakceptowany przez całą rodzinę, zwłaszcza stryja Jędrzeja!

- Mojej najstarszej wnuczce, Franciszce Janik, zapisuję działkę w Bukowinie Tatrzańskiej. Stawiam jednak jeden warunek: Franciszka odziedziczy działkę, jeśli w ciągu pół roku od otwarcia testamentu wyjdzie za mąż, a wcześniej jej wybranek zostanie zaakceptowany przez całą rodzinę - odczyta notariusz.

Franka w 1590 odcinku "M jak miłość" będzie wstrząśnięta, że dziadek, którego prawie nie zna uknuł przeciwko niej podłą intrygę. - Co takiego?! Nie wierzę... Mam wyjść za mąż?! Stryj o tym wiedział? W takim razie dziękuję, nie przyjmę tego spadku! - oświadczy ukochana Pawła. Notariusz w 1590 odcinku "M jak miłość" uspokoi Frankę, że jeszcze nie wszystko stracone, bo testament dziadka jest bezprawny.

Patrz też: M jak miłość. Patrycja w ciąży nie ucieknie od Argasińskiego! W ostatniej chwili mąż ją przyłapie i zmusi, by wsypała Łukasza. Uwięzieni ją w ich domu - WIDEO

- Powinna pani wiedzieć, że w świetle polskiego prawa tego typu zapis jest... nieważny. To spadkobierca decyduje, czy spełnić ostatnią wolę zmarłego, czy nie - wyjaśni. Ale stryj Franki w 1590 odcinku "M jak miłość" będzie naciskał na ślub. Co prawda Jędrzej Gutowski będzie miał w tym ukryty cel. W grę wchodzi bowiem majątek po dziadku, działka w Bukowinie warta duże pieniądze. - W czym problem? Przecież masz narzeczonego... - wtrąci sprytny góral.

- To nie jest żaden narzeczony, tylko mój partner! I nie mamy zamiaru się pobierać! Nie chcę ślubu, koniec i kropka! - uprzedzi stryja Franka w 1590 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Tragiczny wypadek dziewczyny Zduńskiego i testament zmarłego dziadka wszystko zmienią

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1588: Magda zmieni się nie do poznania. Budzyński będzie musiał słuchać skarg na żonę!

Tak w 1590 odcinku "M jak miłość" zaczną się problemy Franki i Pawła, ich ostra przeprawa z rodziną górali z Bukowiny. Zaraz po wyjściu od notariusza stryj Jędrzej zacznie realizować swój plan. Zaprosi bratanicę i Zduńskiego do restauracji, żeby uśpić ich czujność i wybadać o co chodzi w ich związku. Kiedy Franka w 1590 odcinku "M jak miłość" będzie zajęta zabawą ze swoim dawnym ludowym zespołem, z którym kiedyś śpiewała, stryj zacznie natarczywie wypytywać Pawła o zarobki i pracę. Zacznie naciskać na Zduńskiego na szybki ślub z Franką.

M jak miłość odc. 1590. Stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1585. Stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1585. Stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany