M jak miłość, odcinek 1588: Magda zmieni się nie do poznania. Budzyński będzie musiał słuchać skarg na żonę!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1588: Magda zmieni się nie do poznania. Budzyński będzie musiał słuchać skarg na żonę!

M jak miłość, odcinek 1588: Magda zmieni się nie do poznania. Budzyński będzie musiał słuchać skarg na żonę!

2021-04-26 22:32

W 1588 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) nie pozna własnej żony! Magda (Anna Mucha) zmieni się nie do poznania i zacznie mocno szaleć. Sąsiedzi zwrócą się do Budzyńskiego ze skargami na jego żonę, a on nie będzie mógł znaleźć przyczyny jej dziwnego zachowania. W 1588 odcinku "M jak miłość" Magda tak straci głowę, że złapie ją policja i pozbawi ją prawa jazdy. A potem będzie już tylko gorzej, bo Budzyńska zacznie flirt z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak), nową miłością jej pasierbicy Ani (Gabriela Świerczyńska).

"M jak miłość" odcinek 1588 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1588 odcinku "M jak miłość" Magda przejdzie samą siebie. Może to dlatego, że zbliża się termin jej egzaminu prawniczego, od którego wiele zależy. To nie zmienia jednak faktu, że Budzyński będzie musiał wysłuchiwać pretensji zdenerwowanych sąsiadów, którzy poskarżą się na zachowanie jego żony. Magda w "M jak miłość" będzie tak źle parkować, że w końcu narazi się na gniew innych mieszkańców. Andrzej zacznie krytykować ukochaną, ale to nic nie da, bo kobieta w ogóle go nie posłucha. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1589: Aneta i Olek będą walczyć o życie. Jeszcze nigdy nie byli w takiej sytuacji

M jak miłość. Ania zakocha się w nauczycielu. Polonista Adam Warecki to były kochanek Magdy! To się źle skończy dla Budzyńskich

Magda w "M jak miłość" zignoruje męża, czym bardzo narazi się policji. Podjedzie pod uczelnię i znów złamie przepisy i to na oczach patrolu policyjnego! Straci prawo jazdy, a mało tego, ledwo zdąży na ważny egzamin. W 1588 odcinku "M jak miłość" Magdę czeka również spotkanie z Wareckim, o którym opowie jej Ania. Niestety Budzyńska nie będzie miała pojęcia, że to właśnie ten mężczyzna zawrócił w głowie pasierbicy. Koleżanka Magdy powie jej, że zrobiła na nauczycielu wielkie wrażenie.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Przemiana Michała juniora zaszokuje Anię i Michała. Będą zdziwieni nagłą decyzją syna

W "M jak miłość" okaże się, że Magda i Warecki poznali się już wcześniej, podczas imprezy. Koleżanka Budzyńskiej przekaże jej, że mężczyzna bardzo ubolewał, że ma ona męża. Magda spędzi bardzo miłe chwile w towarzystwie przystojnego nauczyciela, który zaproponuje jej pomoc w rozwiązaniu problemu ze straconym prawem jazdy. Okaże się, że mają ze sobą wiele wspólnego. Budzyński w 1588 odcinku "M jak miłość" będzie mógł zacząć porządnie martwić się o żonę, której lekko poprzestawia się w głowie... I to raczej nie będzie zmiana na lepsze. 

Najnowsze