M jak miłość, odcinek 1581: Straszny wypadek w Grabinie! Barbara nie będzie wiedziała kogo wpuszcza do domu. Tadeusz ma sporo na sumieniu po śmierci ukochanej!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1581: Straszny wypadek w Grabinie! Barbara nie będzie wiedziała kogo wpuszcza do domu. Tadeusz ma sporo na sumieniu po śmierci ukochanej!

M jak miłość, odcinek 1581: Potworny wypadek w Grabinie! Barbara nie będzie wiedziała kogo wpuszcza do domu. Tadeusz ma sporo na sumieniu po śmierci ukochanej!

2021-04-12 21:05

W 1581 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) zaprosi do domu Mostowiaków na Wigilię nowego sąsiada, sadownika Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski)! Choć seniorka rodu słynie z tego, że od potrafi rozszyfrować ludzi jak mało kto, tym razem bardzo się pomyli. Bo nie będzie miała pojęcia kim naprawdę jest Tadeusz! Z pozoru sympatyczny Kiemlicz będzie ukrywał sporo tajemnic. A jedną z nich będzie straszny wypadek, który wpłynie na losy Mostowiaków. Cała prawda o Tadeuszu wyjdzie na jaw w 1581 odcinku "M jak miłość" podczas rozmowy Barbary z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i Ulą (Iga Krefft).

"M jak miłość" odcinek 1581 - poniedziałek, 12.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" ostatnio nie ma szczęścia do sąsiadów. Podejrzani Jaszewscy i ich syn Dawid (Iwo Wiciński), który zdradza skłonności psychopatyczne nadal będą mieszać w życiu Marysi, Artura (Robert Moskwa) i ich 12-letniej córki Basi (Karina Woźniak), a do tego pojawi się kolejny tajemniczy sąsiad na horyzoncie. Sadownik Tadeusz Kiemlicz wkroczy do domu w Grabiny w 1580 odcinku "M jak miłość" i na początku będzie wiadomo o nim tylko tyle, że jest przedsiębiorcą ze sporym majątkiem i własnym biznesem, który dzierżawi od Barbary sad zmarłego Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Dopiero podczas jego niespodziewanej wizyty wyjdzie na jaw, że słynny sad Mostowiaka przeszedł w obce ręce i do tego źle się tam dzieje!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1580: Dramatyczna decyzja Barbary. Wypełni wolę Lucjana, żeby zatrzymać przy sobie rodzinę

To między innymi z powodu dramatycznych wieści od sadownika Barbara w 1580 odcinku "M jak miłość" będzie musiała podjąć jedną z trudniejszych decyzji w swoim życiu. Ale zrobi też to ze względy na rodzinę, żeby nie opuszczały jej kolejne wnuki, żeby zabezpieczyć przyszłość bliskich osób. Niestety początkowo w "M jak miłość" nawet seniorka rodu Mostowiaków nie będzie miała pojęcia kim naprawdę jest Tadeusz Kiemlicz i co mówią o nim ludzie, nie tylko w Grabinie, lecz także w sąsiedniej Lipnicy!

Dopiero Marysia w 1581 odcinku "M jak miłość" uświadomi matce, że Tadeusz to kobieciarz, który szuka w internecie miłosnych przygód! Właśnie wtedy Barbara zaprosi sadownika na Wigilię do Mostowiaków. Sadownik pochwali się jednak, że ten szczegóły wieczór spędzi w damskim towarzystwie. Z poznaną w sieci Kasią Jarząbek (Monika Domowicz).

Co ciekawe przyjaciółka Tadeusza w 1581 odcinku "M jak miłość" zjawi się też w Grabinie, a nawet odwiedzi Mostowiaków. Marysia zorientuje się, że to kobieta bez skrupułów, której chodzi tylko o pieniądze, że liczy na beztroskie życie u boku bogatego gospodarza. Z troski o sąsiada Rogowska nakłamie podejrzanej Kasi, że sadownik to bankrut, bez grosza przy duszy! Tak spłoszy jego sympatię, ale Tadeusz szybko znajdzie sobie pocieszycielkę.

M jak miłość, odcinek 1580. Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym!

Sprawdź też: Przerwa na planie M jak miłość! Fatalne wieści dla fanów. Co z nowymi odcinkami?

Kim w "M jak miłość" będzie sadownik Tadeusz Kiemlicz? Czy nowy sąsiad sprowadzi na Barbarę i jej rodzinę kłopoty? Czy przez niego na zawsze stracą sad Lucjana? Wszystko okaże się już niebawem, ale część prawdy o nim wyjdzie na jaw w 1581 odcinku "M jak miłość" podczas rozmowy Barbary z Ulą (Iga Krefft). Seniora rodu ustali, że Tadeusz przeżył straszną tragedię - po śmierci narzeczonej zupełnie odciął się od ludzi.

Dopiero wtedy w 1581 odcinku "M jak miłość" Ula przypomni sobie, że w Grabinie doszło do makabrycznego wypadku. Sprawca uciekł, ale zginęła młoda kobieta. Ofiarą wypadku była właśnie ukochana Tadeusza. Kim okaże się zabójca? Wydaje się, że sprawa wypadku będzie miała ciąg dalszy i wpłynie na losy Mostowiaków.

Kim jest Bartłomiej Nowosielski, który gra Tadeusza Kiemlicza w "M jak miłość"?

Bartłomiej Nowosielski, 41-letni aktor, znany jest przede wszystkim z roli Andrzeja Tomali w serialu "Barwy szczęścia". Prywatnie jest mężem Eweliny Kudeń-Nowosielskiej, która w "M jak miłość" gra Weronikę Stępień, byłą kochankę Kamila Gryca (Marcin Bosak) i matkę Poli. A ekranowa Pola, to 5-letnia Hania Nowosielska, córka Bartłomieja i Eweliny.

M jak miłość odc. 1580: Barbara (Teresa Lipowska), Tadeusz Kiemlicz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1580: Barbara (Teresa Lipowska), Tadeusz Kiemlicz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość, odc. 1580: Barbara (Teresa Lipowska), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze