M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

2021-05-03 14:29

W 1590 odcinku "M jak miłość" w domu Mostowiaków w Grabinie urodzi się kolejne dziecko! Poród nastąpi bardzo nieoczekiwanie, przed terminem i to Marysia (Małgorzata Pieńkowska) go odbierze. Tylko Rogowska w sytuacji zagrożenia zachowa zimną krew i pomoże przy narodzinach. Choć będzie wstrząśnięta tym, że nikt nie wiedział o nieplanowanej ciąży. Ojciec dziecka w 1590 odcinku "M jak miłość" zemdleje. Rodzina Mostowiaków aż zblednie na widok scen rozgrywający się na ich oczach. Przy porodzie obecna będzie także Barbara (Teresa Lipowska). Poznajcie szczegóły! Komu urodzi się dziecko w 1590 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1590 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

U Mostowiaków w "M jak miłość" ostatnio zrobiło się tłoczno. Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) zamieszkali w domu Grabinie, a Barbara odda im strych, żeby tam mogli urządzić swoje mieszkanie. Oczywiście do czasu aż wybudują własny dom na działce nieopodal sadu Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), którą też dostali od babci. Poza tym dom Mostowiaków zawsze stoi otworem dla bliższych i dalszy przyjaciół. Dlatego w 1590 odcinku "M jak miłość" Barbara chętnie zaprosi do siebie kolejną narzeczoną Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski), sadownika, który dzierżawi sad Lucjana, a przy okazji jest szefem Uli i Bartka. Od razu zorientuje się, że kobieta jest w ciąży.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1590: Franka usłyszy, że zostało jej pół roku. Wstrząsająca wiadomość dla dziewczyny Pawła - WIDEO

Dla Barbary w 1590 odcinku "M jak miłość" to będzie spore zaskoczenie, bo Tadeusz, którego uznaje za członka rodziny, nie chwalił się, że zostanie ojcem. Okaże się, że jeszcze wiele rzeczy Mostowiakowa nie wie o sadowniku. Tylko Ula i Bartek w "M jak miłość" poznają całą prawdę o Tadeuszu, który po tragicznej śmierci ukochanej w wypadku zaczął dosyć podle wykorzystywać kobiety, żeby nie czuć się tak bardzo samotny. Kolejne znajomości sympatyczny Tadeusz zawiera w internecie. Sprowadza chętne panie do swojego domu w Grabinie, tam z nimi sypia, a potem znajduje uprzejmie się żegna i znajduje kolejne zdobycze.

Kiedy w 1590 odcinku "M jak miłość" w Grabinie zjawi się Ola, niegdysiejsza partnerka Tadeusza, nikt nie będzie podejrzewał, że lada moment rozegra się dramat. W obecności gospodarzy, Barbary, Marysi i Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) oznajmi sadownikowi, że zaszła z nim w ciążę. Zdumiony Kiemlicz zemdleje, a Rogowski w 1590 odcinku "M jak miłość" ruszy mu na ratunek. 

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza

Sprawdź też: M jak miłość. Patrycja w ciąży nie ucieknie od Argasińskiego! W ostatniej chwili mąż ją przyłapie i zmusi, by wsypała Łukasza. Uwięzieni ją w ich domu - WIDEO

W tym momencie ciężarna Ola w 1590 odcinku "M jak miłość" zacznie przedwcześnie rodzić. Odejdą jej wody i dopadną ją bolesne skurcze. Przerażeni domownicy wezmą na pomoc pogotowie, ale poród będzie bardzo szybko postępował. Sytuację uratuje Marysia, która przy wsparciu Barbary pomoże urodzić się dziecku Oli i Tadeusza. Tak jak 7 lat temu w "M jak miłość" odebrała poród Kingi (Katarzyna Cichopek), która urodziła syna Mikołaja (Aleksander Bożyk), tak teraz pomoże przyjść na świat małemu Kiemliczowi. Pytanie tylko czy w 1590 odcinku "M jak miłość" Tadeusz nie zwątpi w to, że jest ojcem dziecka Oli.

M jak miłość odc. 1587. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1587. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość, odc. 1580: Barbara (Teresa Lipowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński) , Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze