M jak miłość. Mateusz nie żyje? Barbara zrzuci na Lilkę całą winę za śmierć ukochanego wnuka

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Mateusz nie żyje? Barbara zrzuci na Lilkę całą winę za śmierć ukochanego wnuka

M jak miłość. Mateusz nie żyje? Barbara zrzuci na Lilkę całą winę za śmierć ukochanego wnuka

2021-07-13 10:47

Dramat w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Mateusz (Krystian Domagała) ciągle nie będzie dawał znaku życia, a fakty które odkryje Marcin (Mikołaj Roznerski) będą wskazywały na jedno! Nawet Barbara (Teresa Lipowska) już straci ostatnią nadzieję na odnalezienie wnuka! W 1597 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej nestorka rodu już nie wytrzyma i całą odpowiedzialność za śmierć swojego ukochanego wnuczka zrzuci na perfidną Lilkę (Monika Mielnicka), która w tak okrutny sposób go zdradziła i porzuciła!

Tragedia w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Barbara oskarży Lilkę o śmierć swojego ukochanego wnuczka! 

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Barbara przejdzie załamanie nerwowe z powodu Mateusza! Nestorka rodu będzie umierać z obawy przed tym, co dzieje się z jej wnukiem, który w ostatnim 1594 odcinku „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną zniknął, wysyłając jej jedynie zdawkowego SMS-a: „Wyjeżdżam, nie szukajcie mnie... Kocham cię, babciu... i za wszystko przepraszam... Mateusz...”. Mostowiak wsiadł do tira, jadącego do Gdyni, wziął ogromną pożyczkę i po prostu rozpłynął się w powietrzu! Od tego czasu nie kontaktował się z ukochaną babcią, która w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach będzie odchodziła od zmysłów, jednak tak łatwo nie ustąpi! Wie, że niewiele zdziała na własną rękę, dlatego w poszukiwania zaangażuje Marcina i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), tylko, że sama z czasem straci nadzieje, że Mostowiaka uda się jeszcze odnaleźć. Do głowy przyjdą jej najczarniejsze scenariusze, w związku z informacjami, jakie usłyszy od Marcina! Wówczas w jej głownie zagości tylko jedna myśl! Wszystkiemu jest winna niewierna Lilka, która zdradziła go z bajecznie bogatym kochankiem Ethanem Andersonem (Paweł Roman) i po prostu sprzedała ich miłość!

Patrz też: M jak miłość. Rodzina Chodakowskich bez Izy. Dzieci jej i Marcina już nie będą takie jak kiedyś. Padła ważna zapowiedź - WIDEO

Lilka w M jak miłość: zdradziła Mateusza. Teraz Monika Mielnicka nakręciła swojego chłopaka nago! Ostre sceny w rzece! Wszystko widać - WIDEO.

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Barbara nie będzie mogła sobie znaleźć miejsca i co chwilę będzie kontaktować się z Marcinem! Chodakowski, widząc, jak seniorka to wszystko przeżywa postanowi jej nie dokładać i będzie lekko naginał fakty, podtrzymując ciocię na duchu i dając jej złudną nadzieję! Jednak w 1597 odcinku „M jak miłość” spotka się z nestorką rodu Mostowiaków i wyzna jej prawdę, co do tej pory udało im się ustalić, ale te informacje wcale jej nie zadowolą, a wręcz przeciwnie! Uświadomią jej, że doszło do tragedii!

- Telefon Mateusza ostatni raz zalogował się do sieci trzy tygodnie temu, w Gdyni... Od tamtej pory cisza – wyzna Barbarze, która bardzo przejmie się jego słowami i nie do końca będzie wiedziała i zacznie przewidywać najgorsze. Jednak Chodakowski postanowi ją uspokoić i jeszcze raz na spokojnie jej wszystko wyjaśnić.

- Mateusz wyłączył telefon i przestał go używać. Myśleliśmy, że może wypłynął z Gdyni promem do Szwecji, sprawdzaliśmy listy pasażerów... Ale nie znaleźliśmy go. Może popłynął gdzie indziej albo zmienił numer – wytłumaczy seniorce, czym jeszcze bardziej dołoży jej nerwów.  

- Ale dokąd miałby popłynąć?... Matko Boska... I dlaczego nawet się do nas nie odezwał?! - załamie się jeszcze bardziej seniorka rodu Mostowiaków.

Spójrz również: M jak miłość. Straszny wypadek w domu Kingi i Piotrka. Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii - WIDEO

Choć Chodakowski w 1597 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Chodakowski spróbuje ją uspokoić, że Mostowiak pewnie wyłączył telefon, to Barbara wpadnie w taki amok i taką złość, że słowa Marcina już nie będą robiły na niej żadnego wrażenia! Nestorka rodów Mostowiaków będzie już pewna, że jej ukochany Mateusz doprowadził do tragedii, a do wszystkiego doprowadziła okrutna zdrajczyni Lilka, która dla pieniędzy przekreśliła całe ich małżeństwo!

 - On tak kochał Lilkę... A co, jeśli zrobił jakąś głupotę? Pogubił się tak, że... Biedny chłopak... Nie mogę przestać o nim myśleć... – powie, tracąc ostatnie nadzieje na odnalezienie wnuka.

Nestorka rodu w 1597 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej nie będzie mogła zrozumieć, że Lilka dała się tak łatwo sprzedać i w perfidny sposób wykorzystała Mateusza, który tak mocno ją kochał i tyle dla niej poświęcił! Mostowiak harował dniami i nocami, aby wspomóc ją finansowo i pomóc w leczeniu jej chorego brata, Kamilka (Miłosz Kwiecień). W końcu był gotowy wychować nie swoje dziecko, jednak Lilka straciła ciążę, powstałą w wyniku gwałtu! Mostowiakowa będzie w szoku, że tak bardzo pomyliła się co do Lilki, która tylko wykorzystała jej ukochanego wnuczka, a żeby tego było mało, to jeszcze w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach przyczyniła się do tragedii. Nestorka rodu będzie pewna, że wszystkiemu winna będzie Lilka!

Zobacz także: M jak miłość. Tragedia Uli i Bartka popchnie ich do desperackiej decyzji! To będzie dla nich jedyny ratunek

M jak miłość, odc. 1580: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1592: Lilka (Monika Mielnicka), Ethan Anderson (Paweł Roman)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze