M jak miłość. Straszny wypadek w domu Kingi i Piotrka. Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość. Straszny wypadek w domu Kingi i Piotrka. Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii - WIDEO

M jak miłość. Straszny wypadek w domu Kingi i Piotrka. Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii - WIDEO

2021-07-12 15:59

Chwile grozy w "M jak miłość" zapanują w domu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) w nowym sezonie. Zduńscy urządzą małą imprezę dla przyjaciół, która w "M jak miłość" po wakacjach 2021 z winy Miśka (Aleksander Bożyk) skończy się wypadkiem. W domu przy Deszczowej zjawią się Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz) i Pola (Hania Nowosielski). Zakochany w ślicznej sąsiadce 7-letni syn Kingi i Piotrka wpadnie na pomysł jak zaimponować Poli. I to właśnie Misiek doprowadzi do wypadku, w którym jedno z dzieci zostanie ranne. Zobaczcie co się wydarzy w specjalnym WIDEO z planu "M jak miłość".

Kto w "M jak miłość" będzie miał wypadek w domu Kingi i Piotrka?

Wypadek w "M jak miłość" w domu Kingi i Piotrka, który rozegra się w nowym sezonie będzie skutkiem tego, że Misiek zakochany w uroczej Poli będzie chciał zwrócić na siebie uwagę 6-latki! Między synem Zduńskich, a córką Kamila Gryca narodzi się przyjaźń, która dla Miśka będzie czymś poważniejszym. Pierwsze porywy serca dzieciaków nie umkną uwadze ich rodziców. Ale żadne z nich nie będzie ingerowało w relacje Poli i Miśka. Dzięki nowemu przyjacielowi słodka i wrażliwa córka Kamila, która przecież tak wiele wycierpiała, w kolejnych odcinkach "M jak miłość" nareszcie będzie w pełni szczęśliwa. A Gryc widząc jak świetny wpływ na Polę ma Misiek odetchnie z ulgą, że córka znalazła wiernego przyjaciela. Nikt nie przewidzi tragedii jaka się rozegra w "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie.

Nie przegap: M jak miłość. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Wypadek Poli w "M jak miłość" wydarzy się kiedy podczas przyjacielskiej imprezy w ogrodzie Zduńskich przy Deszczowej dzieci na chwilę zostaną same. Kinga i Piotrek skupią się na zabawianiu gości, Kamila i Anity, który w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach oficjalnie będą razem, a w tym czasie Misiek zaprowadzi Polę w miejsce, gdzie dorośli nie będą ich widzieli. Kamil tylko zdąży krzyknąć za córką, żeby upewnić się gdzie jest. Pola odpowie, że razem z Miśkiem poszła do ogrodu, bo przyjaciel chce jej coś pokazać.

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii

Sprawdź też: M jak miłość. To ona będzie winna tragedii u Mostowiaków. Matka Lilki nigdy sobie nie wybaczy, że tak wychowała córkę

Nagle w "M jak miłość" rozlegnie się przeraźliwy wrzask i płacz Poli, która będzie miała wypadek i zostanie ranna. Na razie okoliczności tej tragedii u Kingi i Piotrka w domu przy Deszczowej owiane są tajemnicą. Z relacji z planu "M jak miłość", którą na swoim Instagramie opublikowała Katarzyna Cichopek wynika, że córka Kamila będzie miała obrażenia nogi, ale zarówno Gryc jak i Zduńscy oraz Anita szybko udzielą jej pomocy. Na szczęście Poli nie stanie się nic złego. Nie będzie trzeba nawet zawozić jej do szpitala!

Zobaczcie w GALERII wstrząsające ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" >>>

Najnowsze