M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezoni. Na zawsze?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezoni. Na zawsze?

M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

2021-06-14 20:26

Na planie "M jak miłość" powstały właśnie przejmujące sceny w domu Zduńskich! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) pożegnają swoją najstarszą 13-letnią córkę. Lenka (Marysia Głowacka) opuści rodziców i rodzeństwo, brata Miśka (Aleksander Bożyk) i siostry bliźniaczki Emilkę (Julia Kempka) i Zuzię (Marcelina Kempka). To będzie bardzo smutne pożegnanie w rodzinie Zduńskich. Co się stanie z Lenką? Czy na zawsze rozstanie się z rodziną? Ostatnio w "M jak miłość" było jej coraz mniej, a przecież Marysia Głowacka w serialu gra niemal całe życie. Poznajcie szczegóły.

Co się stanie z Lenką w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021?

Lenka z "M jak miłość" pożegna się z rodziną Zduńskich?! Nie jest żadną tajemnicą, że ostatnio córka Kingi i Piotrka pojawiała się coraz rzadziej w serialu. W minionym sezonie "M jak miłość" podczas małżeńskiego kryzysu rodziców cierpiała razem z bratem Miśkiem patrząc na to jak Kinga i Piotrek skaczą sobie do oczu i rozwalają szczęśliwą rodzinę. A kiedy Kinga wywiozła dzieci do Grabiny, Lenka i Misiek potępiły matkę za to, że rozdziela ich z tatą i nie chciały z nią mieszkać. 13-latka nie mogła przeboleć tego, że ojciec Piotrek też ich zostawił. Na szczęście w finale sezonu "M jak miłość" przed wakacjami wszyscy cieszyli się, że rodzina Zduńskich się powiększyła o kolejnego członka, a Lenka obiecała rodzicom, że będzie odpowiedzialnie się nim zajmowała.

Nie przegap: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

Co wydarzy się w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, że najstarsza córka Kingi i Piotrka opuści dom przy Deszczowej? Tego jeszcze nie wiadomo, bo sceny pożegnania Lenki ze Zduńskimi rozegrają się dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" późną jesienią. Ale pewne jest to, że 13-latka wyjedzie w podróż, a zabiorą ją ze sobą Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik).

Lenka z M jak miłość zmieniła się nie do poznania. Córka Kingi i Piotrka ma już 12 lat! Katarzyna Cichopek ujawniła ważny szczegół

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Wielka strata w rodzinie Rogowskich! Marysia i Artur nie będą mieli o niej żadnych wieści

Katarzyna Cichopek na swoim Instagramie pokazała nagranie z pożegnania Lenki z Kingą. Czułe uściski, zapewnienie o wielkiej miłości, łzy wzruszenia na widok odjeżdżającej córki. To będzie smutna chwila dla Zduńskiej w "M jak miłość" po wakacjach 2021, ale pocieszy ją fakt, że Lenka sama będzie chciała wyjechać i dobrze się bawić ze swoim chrzestnym.

Tego dnia na planie "M jak miłość" kręcono sceny brutalnej bójki Piotrka na oczach Kingi, która będzie miała dramatyczny finał! Wygląda więc na to, że przy Deszczowej nie zabraknie emocji. 

Zobaczcie w GALERII ZDJĘĆ scenę pożegnania Kingi i Lenki w "M jak miłość" po wakacjach!

M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka)
M jak miłość odc. 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)
M jak miłość odc. 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Najnowsze