M jak miłość po wakacjach 2021. Bójka u Zduńskich  w nowym sezonie! To Piotrek urządzi prawdziwą młóckę

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Bójka u Zduńskich w nowym sezonie! To Piotrek urządzi prawdziwą młóckę

M jak miłość po wakacjach 2021. Bójka u Zduńskich w nowym sezonie! To Piotrek urządzi prawdziwą młóckę

2021-06-11 20:48

W "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2021 Piotrek (Marcin Mroczek) wda się w krwawą bójkę. U Zduńskich rozegrają się sceny rodem z jakiegoś kryminału kiedy mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) na oczach żony i teścia, Wojtka Marszałka (Emilian Kamiński) w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej pobije jakiegoś podejrzanego faceta. Kim będzie ofiara Zduńskiego? Co wydarzy się u Zduńskich, że dojdzie do krwawej bójki? Sam Marcin Mroczek był podekscytowany scenami bójki, którą nazwał prawdziwą młócką. Poznajcie szczegóły!

Kogo pobije Piotrek w "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Rodzina Zduńskich w "M jak miłość" nie ma co liczyć na spokojnie życie w nowym sezonie po wakacjach 2021. Co prawda bistro Kingi dzięki rewolucji Franki (Dominika Kachlik) wreszcie zacznie przynosić zyski, a Kinga i Piotrek do pomocy nad czwórką dzieci będą mieli rodziców, Krysię Filarską (Hanna Mikuć) i Wojtka Marszałka, którzy zamieszkali na Deszczowej po wybuchu w swoim mieszkaniu, ale los ciężko ich doświadczy. Na horyzoncie pojawi się bowiem podejrzany typek, a nowe odcinki "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej przyniosą zagrożenie dla całej rodziny. Dowodem są ujęcia z planu serialu, gdzie właśnie powstały mrożące krew w żyłach sceny bójki.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Wielka strata w rodzinie Rogowskich! Marysia i Artur nie będą mieli o niej żadnych wieści

Katarzyna Cichopek na swoim Instagramie pokazała nawet fragment sceny, którą widzowie zobaczą w jednym z kolejnych odcinków "M jak miłość" późną jesienią 2021. Widać na nich wyraźnie jak Piotrek rzuca się na jakiegoś mężczyznę z pięściami. Facet w czapce z daszkiem sprawia wrażenie jakiegoś bandyty. A świadkiem bójki Piotrka w "M jak miłość" będzie nie tylko Kinga, lecz także Marszałek. - Znowu się bijemy! Non stop walka. Sceny kaskaderskie... - wyjawiła tajemniczo gwiazda "M jak miłość".

M jak miłość. Marcin Mroczek przedarł się za kulisy serialu TVP! Ujawnił szczegóły, o których nikt nie miał pojęcia - WIDEO

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Piotrek stanie przed sądem i stoczy ostrą walkę! Pierwsza taka rozprawa Zduńskiego

Emocje podsycił sam Mroczek, który za kulisami "M jak miłość" zdradził, że w Piotrka wstąpi niezły dzikus, kiedy przyjdzie mu bronić Kingi i teścia. Aktor zapowiedział, że ta bójka u Zduńskich to będzie niezła młócka!- Materac jest na planie, a to oznacza, że dzisiaj znowu będzie młócka! A kto tym razem znowu się będzie bił? Czyżby on? - powiedział zagadkowo i wskazał na ekranowego Wojtka Marszałka. Wszystko wyjaśni się dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" późną jesienią. 

M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)

Zobaczcie WIĘCEJ SCEN z bójki u Zduńskich w "M jak miłość" naszej GALERII ZDJĘĆ >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze