Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 zabraknie kilku gwiazd i aktorów, których postacie budziły wielkie emocje w 21 sezonie serialu! To już pewne, że Monika Mielnicka pożegnała się na zawsze z rolą Lilki - pisaliśmy o tym jako pierwsi. W nowym sezonie "M jak miłość" nie zobaczymy też Anny Gorajskiej, której podła Kamila uwodziła Piotrka (Marcin Mroczek). Zduńscy poradzili sobie z kryzysem i kochanka zniknęła. Ale pojawiła się obawa, że również bracia Mroczek odejdą z serialu, bo zamiast na planie "M jak miłość" grają zupełnie gdzie indziej! Czy to prawda? Sprawdź co już wiemy o odejściu gwiazd i zmianach w obsadzie "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie.

Kogo zabraknie w "M jak miłość" po wakacjach 2021? Jest kilka ważnych zmian!

Szokujące dla fanów "M jak miłość" informacje na temat odejścia znanych postaci z serialu docierają gównie za pośrednictwem Instagrama gwiazd. Największe emocje obudziła deklaracja Moniki Mielnickiej, która ogłosiła, że na zawsze żegna się z rolą Lilki Banach-Mostowiak - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Co gorsze młoda gwiazda serialu zaczęła zdradzać tajemnice produkcji serialu, więc raczej "spaliła ten most". Przypomnijmy - ukochana żona Mateusza (Krystian Domagała) w finale 21 sezonu serialu wróciła z Australii z nowym kochankiem i po złamaniu serca mężowi oraz matce, wyruszyła w świat. Co gorsze, powstały pytania, czy Mateusz przeżył próbę samobójczą i jeszcze w ogóle go kiedyś zobaczymy!

Na szczęście ujawniliśmy, że Mateusza w "M jak miłość" zobaczymy na pewno! Ostatecznie młody Mostowiak nie skoczył do rzeki i wyruszy w świat z obcym, tajemniczym mężczyzną. Zobaczymy go więc co najmniej w jednym, najprawdopodobniej w 1595 odcinku 22 sezonu serialu! 

Czytaj też: Śmierć Kasi Górki w Barwy szczęścia. Pożegna się z rolą ginąc pod gruzami wielkiego wybuchu po wakacjach 2021?

M jak miłość: Marcin Mroczek, Rafał Mroczek na planie filmu Detektyw Bruno

i

Autor: Instagram

Sporo zamieszania zrobił wokół swojej serialowej postaci Leszka w "M jak miłość" Sławek Uniatowski. Aktor ogłosił pożegnanie z serialem, a Krajewski na zawsze pożegnał się z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) w 1593 odcinku. Ale okazuje się, że nie tylko wróci po wakacjach 2021, ale najprawdopodobniej będzie znów z Joasią! Z wątku Joasi zniknie na pewno jej ojciec, który umarł we Francji w 1593 odcinku serialu. W ten sposób żegnamy na zawsze w "M jak miłość" grającego go Juliusza Krzysztofa Warunka.   

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Marcin i Rafał Mroczek, czyli Piotrek i Paweł w "M jak miłość" pochwalili się na swoich profilach na Instagramie zdjęciami z planu nowej produkcji! Podczas gdy ich koledzy nagrywają nowe odcinki serialu, który zobaczymy po wakacjach 2021, oni świetnie się bawią na planie produkcji pod egzotycznymi palmami. Uspokajamy - bracia Mroczek nie znikają z "M jak miłość", tylko grają role w nowym filmie dla dzieci "Detektyw Bruno", gdzie są bohaterami... serialu!

Inną ważną kwestią jest ciąg dalszy historii Soni i Janka w "M jak miłość". Po dramatycznych przeżyciach w 21 sezonie serialu narzeczeni wyjechali z Grabiny i nie wiadomo czy i kiedy wrócą. Barbara Wypych jest gwiazdą m.in. "Stulecia Winnych", a Tomas Kollarik dostał ważną rolę w produkcji konkurencji. Nie ma na razie informacji na temat ich powrotu do serialu po wakacjach 2021.

Z ekranu "M jak miłość" zniknie zapewne Jan Bosacki (Dariusz Kordek), który zniszczył życie Izy i Marcina. Co gorsze, ważą się losy małżeństwa Chodakowskich i grających ich gwiazd. Mikołaj Roznerski dostał ważną rolę boskiego policjanta, Piotra Korbana w innym hicie TVP "Na dobre i na złe", a Adriana Kalska zagra główną bohaterkę w serialu konkurencji "Papiery na szczęście". Ale na razie ulubiona para "M jak miłość" pokazuje zdjęcia z planu serialu, więc jest nadzieja, że zobaczymy ich w nowych odcinkach "M jak miłość". 

Wyciszony zostanie w "M jak miłość" zapewne wątek Banachów. Po skandalu, jaki wywołała Lilka emocje wokół te rodziny zapewne opadną i jedyny wątek jaki może ożywić tę rodzinę to romans Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszka (Sławomir Holland). Ale Banach (January Brunov) raczej już nie będzie miał po co tam się pojawiać...

Również Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) po sprzedaży siedliska nie pojawiali się zbyt często w 21 sezonie "M jak miłość", być może więc po wakacjach będzie ich jeszcze mniej lub na stałe wyjadą z Grabiny.   

Kto tak naprawdę odejdzie z "M jak miłość", kto już nagrywa w tajemnicy nowe sceny, a kto zniknie za jakiś czas - dowiemy się na pewno po wakacjach 2021. Na szczęście czeka nas też na pewno kilka spektakularnych powrotów. Będziemy informowali na bieżąco o nowych informacjach prosto od gwiazd serialu!

Zobacz koniecznie: M jak miłość po wakacjach 2021. Anita i Kamil odmienieni! Melania Grzesiewicz pokazała ich metamorfozę

M jak miłość odc. 1577. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość, odc. 1592: Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1594. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odcinek 1586: Joasia i Leszek znów razem! Dla niego ostatecznie zerwie z Michałem. Nawet nie powie mu kiedy wraca z Wojtkiem z Francji

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1586: Joasia i Leszek znów razem! Dla niego ostatecznie zerwie z Michałem. Nawet nie powie mu kiedy wraca z Wojtkiem z Francji
M jak miłość, odc. 1563: Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze