Śmierć Kasi Górki w Barwy szczęścia. Pożegna się z rolą ginąc pod gruzami wielkiego wybuchu po wakacjach 2021?

i

Autor: Instagram Śmierć Kasi Górki w Barwy szczęścia. Pożegna się z rolą ginąc pod gruzami wielkiego wybuchu po wakacjach 2021?

Śmierć Kasi Górki w Barwy szczęścia. Pożegna się z rolą ginąc pod gruzami wielkiego wybuchu po wakacjach 2021?

2021-06-04 22:31

Szokujące informacje w "Barwy szczęścia"! Kasia Górka (Katarzyna Glinka) zostanie ofiarą tragicznego wybuchu, który nastąpi w nowym sezonie serialu po wakacjach 2021. Główna bohaterka długo przebywała na Sycylii i w ogóle nie było jej widać w "Barwy szczęścia", a kiedy już się pojawiła, przynosiła ze sobą problemy. Nikt jednak się nie spodziewa, że aktorka może pożegnać się z rolą, ginąc w koszmarnym wypadku. Katarzyna Glinka opublikowała zdjęcie i nagrania, w których ujawnia kulisy nagrywania trzęsienia ziemi, jakie spotka jej bohaterkę. Fani są pewni - Kasia zginie pod gruzami i tak pożegna się z rolą, a jej śmierć nastąpi w "Barwy szczęścia" po przerwie!

Śmierć Kasi Górki w "Barwy szczęścia"

Tego w "Barwy szczęścia" nikt się nie spodziewa! Po wakacjach 2021 widzowie zobaczą dramatyczną walkę Kasi o przetrwanie pod gruzami. Aktorka umieściła na swoim Instagramie zdjęcie i nagrania z kulis kręcenia tych zatrważających momentów. Wiadomo już, że Górkę w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 spotka trzęsienie ziemi. Nie jest jednak jasne, gdzie się ono odbędzie. 

Jak wiadomo, Kasia długo przebywała na Sycylii, a Łukasz (Michał Rolnicki) miał z nią kontakt jedynie telefoniczny. Pod koniec mijającego właśnie sezonu "Barwy szczęścia" Kasia wróciła jednak do Polski. Co prawda, jej małżeństwo nie zawsze układa się idealnie, a ona sama ma problemy, ale nikt by nie przypuszczał, że może spotkać ją śmierć. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Była kochanka Pawła wróci, bo upadnie na samo dno! Majka będzie żebrać u Franki o jedzenie - WIDEO

Katarzyna Glinka dodała na swoim Instagramie materiały z planu "Barwy szczęścia". Zdjęcie, na którym leży cała sina i pokaleczona jest bardzo wymowne. Zdecydowanie ma również uszkodzoną rękę, bo jej dłoń wygląda co najmniej dziwnie.

"Każdy ma taki weekend na jaki sobie zapracował ??????? Przyjaciółka dzwoni z Majorki, kolega, ze już odpalili campera i jadą nad morze, a ja sobie leżę przysypana gruzami??? dziś tak poleżę całą noc ???? Za to naprawdę kocham ten zawód :):):)) Za jego nieprzewidywalność, zmienność, za te chwile w których gram skrajne emocje i za to,ze mogę pracować z wariatami??? Kochani miłego weekendu dla Was??? spędzajcie czas tak jak lubicie❤️" - podpisała zdjęcie aktorka.

Oprócz zdjęcia, Glinka pochwaliła się też nagraniem z "Brawy szczęścia", na którym tłumaczy nagrywaną scenę. 

- Słuchajcie gramy dzisiaj scenę trzęsienia ziemi. Nie wiem czy widzicie, ale jestem przygnieciona dużymi, ciężkimi rzeczami, Generalnie nie jest łatwo dzisiaj - mówi aktorka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz odda syna Edzia? Żal patrzeć jak pokochał nie swoje dziecko. Zamiana dzieci wyjdzie wreszcie na jaw?

Widzowie "Barwy szczęścia" i obserwatorzy Katarzyny Glinki od razu domyślili się, że odchodzi ona z serialu!

Czyżby Pani odchodziła z serialu??? O nie??? - napisała jednak z interneutek na profilu aktorki. 

Zapewne jakieś trzęsienie ziemi na Sycylii ???

No nie...co tej biednej Kasi znowu się stanie..? Miłego weekendu Pani Kasiu ???

Z pewnością scena wybuchu w "Barwy szczęścia" będzie zagrożeniem życia dla Kasi Górki. Nie wiadomo póki co, czy aktorka naprawdę zdecydowała się odejść z serialu i dlatego nagrywa tragiczne sceny wypadku. Podejrzenia fanów mogą być jednak słuszne. Wszystkiego dowiemy się z "Barw szczęścia" po wakacjach 2021.

Najnowsze

Materiał sponsorowany