Barwy szczęścia, odcinek 2438: Wielki powrót Kasi Górki w cieniu skandalu. Od razu wyląduje na policji!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2438: Wielki powrót Kasi Górki w cieniu skandalu. Od razu wyląduje na policji!

Barwy szczęścia, odcinek 2438: Wielki powrót Kasi Górki w cieniu skandalu. Od razu wyląduje na policji!

2021-04-15 20:53

W 2438 odcinku "Barwy szczęścia" nastąpi długo wyczekiwany powrót Kasi Górki (Katarzyna Glinka). Po długiej nieobecności w Polsce nie będzie miała łatwo. Ledwo co wyląduje, a już spadnie na nią lawina problemów. W serialu "Barwy szczęścia" to Łukasz (Michał Rolnicki) sprowadzi na Kasię ogromne kłopoty. Nawet nie zdąży się rozgościć a przez koszmarne problemy wyląduje na policji! To będzie spektakularny powrót Górki do "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2438 - piątek, 30.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia Górka wreszcie wraca do serialu "Barwy szczęścia. To nie będzie jednak powrót usłany różami. Kobieta nie ma co liczyć na ciepłe przywitanie po dłuższej nieobecności w kraju. Jej natychmiastowy powrót będzie spowodowany tym, że Łukasz wyląduje w areszcie!

- Łukasz nie wrócił na noc. To nie wróży nic dobrego - powie Stefan (Krzysztof Kiersznowski), kiedy zobaczy córkę. 

Sadowski wplącze się w przekręt, bo jako kurier przewiezie paczkę z niedozwolonymi przedmiotami. Niestety nie będzie mógł liczyć na wsparcie Kasi, która mocno podważy jego niewinność!  

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński odejdzie! Patrycja popędzi dla niego Łukasza. Dowie się ostatnia o decyzji męża

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2438 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia przeżyje szok kiedy się dowie, co wyprawia się pod jej nieobecność. Paulinka (Lena Jastrzębska) i Ksawery (Bartosz Gruchot) będą przerażeni zniknięciem taty.

- Tata rozwozi przesyłki i w swojej pracy spotyka różnych ludzi. Jedni są mili, a inni... nie do końca. (...) I właśnie jeden taki niemiły klient wplątał tatę w problemy. Dał mu do przewiezienia paczkę, w której były niedozwolone przedmioty. Tata musi wyjaśnić policjantom, że nic o tym nie wiedział. Wróci do nas, jak tylko to zrobi - wyjaśni dzieciom Kasia. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania zabierze Kasi córkę Małgosię! Nie pozwoli, żeby pijaczka skrzywdziła dziecko

W 2438 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia nie będzie mogła się rozgościć. Od razu będzie musiała współpracować z policją, ale niestety nie bardzo uwierzy w niewinność Łukasza. 

- Rozejrzyj się. Mieszkanie przeszło prawdziwą rewolucję. Skąd Łukasz nagle miał na to pieniądze... - powie Kasia ojcu.

- Wątpisz w jego niewinność? - zapyta ją Stefan.

- Nie, ale... Łukasz ma w sobie żyłkę ryzykanta, nie raz pakował się w kłopoty

W końcu w "Barwach szczęścia" Umińska (Monika Dryl) przyniesie mocno nieciekawe wieści o mężczyźnie. 

- Byłam na komendzie. Niestety, nie mam dobrych wiadomości. Łukasz potrzebuje prawnika - powie.

Niestety Kasia wróci w cieniu skandalu i nie zazna spokoju w Polsce.  

Najnowsze