Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania zabierze Kasi córkę Małgosię! Nie pozwoli, żeby pijaczka skrzywdziła dziecko

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania zabierze Kasi córkę Małgosię! Nie pozwoli, żeby pijaczka skrzywdziła dziecko

Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania zabierze Kasi córkę Małgosię! Nie pozwoli, żeby pijaczka skrzywdziła dziecko

2021-04-14 21:57

W 35 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Kasia (Weronika Humaj) coraz bardziej popadnie w alkoholizm, a jej uzależnienie odbije się na córce Małgosi (Paulina Kinsner). Jako samotna matka zupełnie nie da sobie rady z dzieckiem! Nadejdzie rok 1970, kariera Kasi w teatrze legnie w gruzach, ona sama będzie coraz więcej pić, a kilkuletnia Małgosia będzie musiała patrzeć jak jej mama się stacza. Dlatego w 35 odcinku "Stulecia Winnych" Mania (Magdalena Walach) podejmie dramatyczną decyzję, by zabrać Małgosię pijaczce Kasi. Ona i Ryszard (Piotr Rogucki) zajmą się wychowaniem wnuczki. Czy Kasia na to pozwoli?

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 35 - niedziela, 25.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Losy Kasi i jej córki Małgosi w serialu "Stulecie Winnych" skomplikują się jeszcze bardziej. Życie wschodzącej gwiazdy teatru, zdolnej aktorki zacznie się jeszcze bardziej walić w gruzy w 35 odcinku "Stulecia Winnych". Przyjdzie jej słono zapłacić za złe decyzje podjęte w przeszłości, jeszcze przed narodzinami Małgosi. Nawiązała romans z żonatym aktorem Adamem Komornickim (Marcin Kwaśny), który ją zostawił na wieść o ciąży i próbował zmusić do aborcji. A do tego przekona się, że jako aktorka jest skończona. O co postara się żona Adama,  Ina Komornicka (Małgorzata Socha)! Kasia zostanie sama z córką. Będzie mogła liczyć tylko na rodziców.

Patrz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Ania przejdzie załamanie psychiczne po wyjeździe Ewy. Nie tylko córka ją opuści

W 35 odcinku "Stulecia Winnych" 3 Mania i Ryszard z coraz większym niepokojem będą patrzeć na to, co wyrabia Kasia ze swoim życiem. Ich córka nadal będzie bez pracy, planów na przyszłość i co gorsza bez poczucia, że macierzyństwo to największe szczęście jakie mogło ją spotkać. Coraz bardziej samotna Kasia będzie jeszcze więcej pić. Nie zważając na to, że Małgosia będzie musiała patrzeć na matkę w takim stanie. Nie dość, że szukając ucieczki w alkoholu zaniedba córkę, to jeszcze w 35 odcinku "Stulecia Winnych" zacznie winić Małgosię za swoje życiowe porażki. Zupełnie jakby żałowała, że nie usunęła ciąży.

Odtrącona przez mamę Małgosia w 35 odcinku "Stulecia Winnych" znajdzie matczyne ciepło, prawdziwą rodzinę u boku babci Mani i dziadka Ryszarda. To właśnie on zajmą się córką staczającej się w nałóg Kasi, która będzie ostro reagować na każdą wzmiankę, że ma problem z alkoholem. Niestety w 35 odcinku "Stulecia Winnych" Kasia przejdzie przerażającą przemianę. Z pięknej, radosnej i nieco szalonej młodej aktorki, która chciała być wielką gwiazdą zmieni się w zgorzkniałą kobietę, która będzie miała trudności ze znalezieniem pracy. Nie będzie już śladu po jej dawnej radości życia.

Stulecie Winnych 3 sezon. Tego nikt nie wiedział o zmianie aktorek! Urszula Grabowska zastąpiła Weronikę Humaj, bo dostała znak od losu - WIDEO

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Jasiek straci syna! Lotta zabierze Winnym Antosia i wyjedzie do Niemiec. Nawet Władek będzie błagał by została

W 35 odcinku "Stulecia Winnych" Manię ogarnie złe przeczucie, że Kasia porzuci Małgosię, że przez alkoholizm skrzywdzi własne dziecko. Cały czas będzie mogła liczyć na wsparcie Ryszarda, który jednak o dziwo będzie wierzył z Kasię i łudził się, że jakoś sobie ze wszystkim poradzi. Tak jak zawsze będzie bronił córki. Tymczasem Mania zacznie się bać, że nie podoła opiece nad Małgosią, która bardzo będzie potrzebowała nie tyle babci, co kochającej mamy. Dla wnuczki postanowi zrezygnować z pracy nauczycielki w szkole.

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 33. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 33. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 33. Kasia (Weronika Humaj), jej córka Małgosia (Paulina Kinsner)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 33. Kasia (Weronika Humaj), jej córka Małgosia (Paulina Kinsner)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze