Stulecie Winnych 3, odcinek 32: Kasia w ciąży! Kochanek Adam zmusi ją do aborcji

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 32: Kasia w ciąży! Kochanek Adam zmusi ją do aborcji

Stulecie Winnych 3, odcinek 32: Kasia w ciąży! Kochanek Adam zmusi ją do aborcji - ZWIASTUN

2021-04-05 19:55

W 32 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Kasia Winna (Weronika Humaj) coraz bardziej zaangażuje się w romans z żonatym aktorem, Adamem Komornickim (Marcin Kwaśny). Nadal będzie się łudziła, że kochanek zostawi dla niej żonę Inę (Małgorzata Socha). Potajemne schadzki, wyznania miłości, zapewnienia o szybkim rozwodzie. To wszystko okaże się jednym wielkim kłamstwem Adama, który w 32 odcinku "Stulecia Winnych" pokaże na co go stać. Kiedy Kasia zajdzie w ciążę, zmusi ją, żeby pozbyła się dziecka. Zakochana wschodząca gwiazda dokona aborcji? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 32 - poniedziałek, 5.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Romans Kasi i Adama w "Stuleciu Winnych" rozkręci się jeszcze bardziej. Zepsuty do szpiku kości kochanek będzie wmawiał młodziutkiej aktorce, że rozwiedzie się dla niej z Iną, że ma dosyć oschłej, zgorzkniałej żony. Z ust Adama padną kolejne wyznania miłości, a w dowód swoich uczuć w 32 odcinku "Stulecia Winnych" podaruje Kasi kosztowany naszyjnik. Choć będą ukrywać swój romans w tajemnicy, to znajdą się na ustach wszystkich kolegów z teatru, także Ina zacznie się domyślać prawdy o zdradzie męża z początkującą gwiazdką.

Patrz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 32: Ewa pozna prawdę? Ania powie córce jak zginął Kazimierz. Zrobi bohatera z gwałciciela jej matki Róży

W 32 odcinku "Stulecia Winnych" Adam odsłoni prawdziwą twarz kiedy Kasia powie mu, że jest z nim w ciąży i zacznie jeszcze bardziej naciskać na rozwód. Komornicki zjawi się w mieszkaniu kochanki, żeby załatwić sprawę póki nie będzie za późno. Wręczy jej kartkę z numerem telefonu do ginekologa i kopertę z pieniędzmi. - Będzie dobrze, wszystkim się zajmę. Tu masz numer do lekarza, który zajmuje się tymi sprawami. Dyskretny, najlepszy w Warszawie. A tu pieniądze, powinno wystarczyć...

- Chcę mieć z tobą to dziecko... - wyzna zrozpaczona Kasia. Ale Adam w 32 odcinku "Stulecia Winnych" okaże się bezlitosnym draniem. - Nie rozwiodę się z Iną - powie wreszcie kochance.

Nie przegap: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

Nagle życie Kasi legnie w gruzach! Nikomu, nawet siostrze bliźniaczce Basi (Kamila Bujalska) w 32 odcinku "Stulecia Winnych" nie powie, że jest w ciąży z Adamem. A kiedy jej kariera w teatrze zacznie się walić postanowi spełnić żądanie Adama i usunąć ciążę. Czy pozbędzie się dziecka i ukryje przed rodziną co zrobiła? To się wyjaśni wkrótce w kolejnych odcinkach 3 sezonu "Stulecia Winnych".

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 32. Kasia (Weronika Humaj), Adam (Marcin Kwaśny)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 32. Kasia (Weronika Humaj), Adam (Marcin Kwaśny)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 32. Kasia (Weronika Humaj)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 32. Kasia (Weronika Humaj)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze