Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

2021-04-05 17:36 Agnieszka Pyź
Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka
Autor: TVN Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

"BrzydUla" 2 skończy się wcześniej niż wszyscy myśleli, a widzowie będą musieli pożegnać się z Ulą (Julia Kamińska) i Markiem (Filip Bobek) w decydującym momencie, kiedy rozwód Dobrzańskich będzie przesądzony! Choć obecny 2 sezon "BrzydUli" liczy 180 odcinków, to niebawem serial zniknie z anteny TVN i z serwisu player.pl. Co się stało? Jak się skończy "BrzydUla" 2? Czy Ula i Marek pogodzą się zanim serial się skończy. Czy wątek kryzysu u pary głównych bohaterów "BrzydUli" dobiegnie wreszcie końca? Sprawdźcie co już wiadomo!

Kiedy skończy się "BrzydUla" 2? Kiedy ostatni odcinek "BrzydUli"?

Koniec serialu "BrzydUla" 2 coraz bliżej! Choć nowa seria "BrzydUli" liczy 180 odcinków, a widzowie TVN7 właśnie zobaczyli dopiero 119 odcinek, to w mediach społecznościowych, na Facebooku i Instagramie, pojawiła się informacja o przerwie w emisji serialu. Co się stało? Skąd ta decyzja o zakończeniu "BrzydUli"? Przecież losy Uli i Marka wciąż pozostawią jedną wielką niewiadomą. Małżeństwo Dobrzańskich pogrążyły się w głębokim kryzysie, ostatnio nawet zdecydowali się na rozwód. Nie wiadomo czy ostatecznie para się rozstanie, bo wkrótce nastąpi cała seria dramatycznych zdarzeń - tragiczne zaginięcie dzieci na chwilę zbliży Ulę i Marka. Tak jak choroba Dobrzańskiej, która wreszcie wyjdzie na jaw.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 132: Julka i Kuba znajdą przerażające informacje o Marku w internecie. Nie uwierzą co zrobił ojciec

Wygląda jednak na to, że fani "BrzydUli" przez długi czas nie dowiedzą się czy Ula i Marek się pogodzą, zrezygnują z rozwodu i uratują swoje małżeństwo. Powód? "BrzydUla" zniknie z anteny TVN7 jeszcze przed finałem 2 sezonu. Na oficjalnym koncie platformy player.pl na Instagramie poinformowano, iż nowe odcinki "BrzydUli 2" w telewizji widzowie mogą śledzić tylko do 28.05.2021, a nowe odcinki online będą się pojawiać do 21.05.2021. Dlaczego? Ze względu na wakacyjną przerwę w emisji!

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 122: Dzieci Uli i Marka zaginą. Tragedia znów połączy Dobrzańskich, ale przeszkodzi im Artur - ZDJĘCIA

Na profilu "BrzydUli" na Instagramie pojawiła się lawina komentarzy zdezorientowanych fanów, którzy drżą ze strachu, że muszą się pożegnać się z Ulą i Markiem w decydującym momencie, bo przed finałem 2 sezonu na pewno nie wyjaśni się czy nastąpi romantyczne pojednanie małżonków. tajemniczo. Wszystko wskazuje na to, że "BrzydUla" 2 z nowymi odcinkami wróci na antenę TVN7 dopiero jesienią 2021, czyli od września.

"Na razie wiemy, co będzie w maju, o jesieni będziemy informować pod koniec wakacji. Dlatego, nie zajmujcie sobie tym głowy, lecz cieszcie się każdym dniem z Brzydulą" - czytamy w komentarzu administratorów profilu.

BrzydUla 2 odc. 127. Ula (Julia Kamińska), Aleks (Mariusz Zaniewski)
Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 127. Ula (Julia Kamińska), Aleks (Mariusz Zaniewski)
BrzydUla 2 odc. 127. Ula (Julia Kamińska), Ania (Monika Fronczek), Aleks (Mariusz Zaniewski)
Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 127. Ula (Julia Kamińska), Ania (Monika Fronczek), Aleks (Mariusz Zaniewski)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze