Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

i

Autor: TVN Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

2021-04-05 17:36

"BrzydUla" 2 skończy się wcześniej niż wszyscy myśleli, a widzowie będą musieli pożegnać się z Ulą (Julia Kamińska) i Markiem (Filip Bobek) w decydującym momencie, kiedy rozwód Dobrzańskich będzie przesądzony! Choć obecny 2 sezon "BrzydUli" liczy 180 odcinków, to niebawem serial zniknie z anteny TVN i z serwisu player.pl. Co się stało? Jak się skończy "BrzydUla" 2? Czy Ula i Marek pogodzą się zanim serial się skończy. Czy wątek kryzysu u pary głównych bohaterów "BrzydUli" dobiegnie wreszcie końca? Sprawdźcie co już wiadomo!

Kiedy skończy się "BrzydUla" 2? Kiedy ostatni odcinek "BrzydUli"?

Koniec serialu "BrzydUla" 2 coraz bliżej! Choć nowa seria "BrzydUli" liczy 180 odcinków, a widzowie TVN7 właśnie zobaczyli dopiero 119 odcinek, to w mediach społecznościowych, na Facebooku i Instagramie, pojawiła się informacja o przerwie w emisji serialu. Co się stało? Skąd ta decyzja o zakończeniu "BrzydUli"? Przecież losy Uli i Marka wciąż pozostawią jedną wielką niewiadomą. Małżeństwo Dobrzańskich pogrążyły się w głębokim kryzysie, ostatnio nawet zdecydowali się na rozwód. Nie wiadomo czy ostatecznie para się rozstanie, bo wkrótce nastąpi cała seria dramatycznych zdarzeń - tragiczne zaginięcie dzieci na chwilę zbliży Ulę i Marka. Tak jak choroba Dobrzańskiej, która wreszcie wyjdzie na jaw.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 132: Julka i Kuba znajdą przerażające informacje o Marku w internecie. Nie uwierzą co zrobił ojciec

Wygląda jednak na to, że fani "BrzydUli" przez długi czas nie dowiedzą się czy Ula i Marek się pogodzą, zrezygnują z rozwodu i uratują swoje małżeństwo. Powód? "BrzydUla" zniknie z anteny TVN7 jeszcze przed finałem 2 sezonu. Na oficjalnym koncie platformy player.pl na Instagramie poinformowano, iż nowe odcinki "BrzydUli 2" w telewizji widzowie mogą śledzić tylko do 28.05.2021, a nowe odcinki online będą się pojawiać do 21.05.2021. Dlaczego? Ze względu na wakacyjną przerwę w emisji!

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 122: Dzieci Uli i Marka zaginą. Tragedia znów połączy Dobrzańskich, ale przeszkodzi im Artur - ZDJĘCIA

Na profilu "BrzydUli" na Instagramie pojawiła się lawina komentarzy zdezorientowanych fanów, którzy drżą ze strachu, że muszą się pożegnać się z Ulą i Markiem w decydującym momencie, bo przed finałem 2 sezonu na pewno nie wyjaśni się czy nastąpi romantyczne pojednanie małżonków. tajemniczo. Wszystko wskazuje na to, że "BrzydUla" 2 z nowymi odcinkami wróci na antenę TVN7 dopiero jesienią 2021, czyli od września.

"Na razie wiemy, co będzie w maju, o jesieni będziemy informować pod koniec wakacji. Dlatego, nie zajmujcie sobie tym głowy, lecz cieszcie się każdym dniem z Brzydulą" - czytamy w komentarzu administratorów profilu.

BrzydUla 2 odc. 127. Ula (Julia Kamińska), Aleks (Mariusz Zaniewski)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 127. Ula (Julia Kamińska), Aleks (Mariusz Zaniewski)
BrzydUla 2 odc. 127. Ula (Julia Kamińska), Ania (Monika Fronczek), Aleks (Mariusz Zaniewski)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 127. Ula (Julia Kamińska), Ania (Monika Fronczek), Aleks (Mariusz Zaniewski)
Najnowsze