BrzydUla 2, odcinek 122: Dzieci Uli i Marka zaginą. Tragedia znów połączy Dobrzańskich, ale przeszkodzi im Artur - ZDJĘCI

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 122: Dzieci Uli i Marka zaginą. Tragedia znów połączy Dobrzańskich, ale przeszkodzi im Artur - ZDJĘCI

BrzydUla 2, odcinek 122: Dzieci Uli i Marka zaginą. Tragedia znów połączy Dobrzańskich, ale przeszkodzi im Artur - ZDJĘCIA

2021-03-24 9:37

W 122 odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) będą drżeli ze strachu o swoje dzieci, bo Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowsk) zaginą bez śladu. Zniknięcie małych Dobrzańskich to efekt rodzinnej awantury o rozwód Uli i Marka. Dzieciaki nie pogodzą się z tym, że rodzice się rozwodzą, więc wprowadzą w życie drastyczny plan jak ich połączyć. Nie wszystko pójdzie po ich myśli, bo choć w 122 odcinku "BrzydUli" tragedia połączy małżonków, to znów między nich wkroczy Artur (Karol Pocheć), z którym Ula zdradziła Marka. Czy dzieci Dobrzańskich odnajdą się całe i zdrowe?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 122 - czwartek, 8.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Rozwód Uli i Marka z "BrzydUli" pociągnie za sobą cała serię dramatycznych zdarzeń. Julka i Kuba nie zniosą myśli, że ich rodzina się rozpada, że nie będzie już tak jak dawniej. Kiedy Dobrzańscy powiedzą im prawdę o rozstaniu, dzieci zareagują gniewem, wybuchem złości i płaczu. Będzie to dla nich trauma nie do przejścia. A do tego dzieciaki w 121 odcinku "BrzydUli" będą obwiniać o rozwód Marka, nieświadomi tego, że to Ula dopuściła się zdrady! W decydującym momencie Julka i Kuba postanowią sprawdzić, czy decyzja o rozwodzie należała także do matki.

Kiedy upewnią się,że tak właśnie było, w 121 odcinku "BrzydUli" wprowadzą w życie swój ostateczny plan. Uciekną ze szkoły, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu! Gdy Dobrzańscy po terapii u psychologa pojadą odebrać Julkę i Kubę, okaże się, że nigdzie ich nie ma. Od razu rozpoczną się poszukiwania!

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 112: Pierwsze spotkanie Uli i Marka po powrocie z wakacji! Wygarnie mężowi, że spędził noc u Pauliny - ZWIASTUN

Ula i Marek w 122 odcinku "BrzydUli" zaczną odchodzić od zmysłów ze strachu o dzieci. Żadne z nich nie będzie odbierało telefonu, a do głowy przyjdą im same straszne myśli, że Julka i Kuba znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Po zapadnięciu zmroku Dobrzańscy razem z rodziną i przyjaciółmi rozpoczną poszukiwania.

W trudnych chwilach w 122 odcinku "BrzydUli" wsparciem dla Uli będzie nie tylko Marek, ale przede wszystkim ojciec Józef (Marek Włodarczyk) i Ala (Dorota Pomykała). To właśnie ona zostanie ze zrozpaczoną Ulą w domu, żeby pomóc jej w opiece nad Antosiem (Szymon i Wojciech Gmerek), starając się podtrzymać ją na duchu.

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Ula wróci do Marka po metamorfozie. Nowy wygląd Uli wstrząśnie wszystkimi!

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 120: Dramat w domu Uli i Marka. Dzieci dowiedzą się o rozwodzie. Ciężko chory Kuba trafi do szpitala - ZDJĘCIA

Coraz bardziej przerażeni Ula i Marek w 122 odcinku "BrzydUli" z pomocą policji zaczną szukać tropów, które pomogą ustalić miejsce pobytu dzieci. Nagle zauważą, że coś zniknęło z domu. Zrozpaczona Dobrzańska uzna, że Julka i Kuba mogły zwrócić się o pomoc do wujka Artura, lekarza pediatrę, z którym zdradziła Marka, z którym spędziła jedną, fatalną w skutkach noc. Zadzwoni do byłego kochanka, a Artur w 122 odcinku "BrzydUli" przyjdzie do Dobrzańskich wesprzeć ukochaną. Na ulicy spotka się z Alą!

Nikt nie przewidzi kolejnej tragedii. Ula, która zostanie sama w domu, nagle w 122 odcinku "BrzydUli" straci przytomność.

BrzydUla 2 odc. 122. Marek (Filip Bobek), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Ala (Dorota Pomykała), Józef (Marek Włodarczyk)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 122. Marek (Filip Bobek), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Ala (Dorota Pomykała), Józef (Marek Włodarczyk)
BrzydUla 2 odc. 122. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 122. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 122. Artur (Karol Pocheć), Ala (Dorota Pomykała)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 122. Artur (Karol Pocheć), Ala (Dorota Pomykała)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze