BrzydUla 2, odcinek 132: Julka i Kuba znajdą przerażające informacje o Marku w internecie. Nie uwierzą co zrobił ojciec

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 132: Julka i Kuba znajdą przerażające informacje o Marku w internecie. Nie uwierzą co zrobił ojciec

BrzydUla 2, odcinek 132: Julka i Kuba znajdą przerażające informacje o Marku w internecie. Nie uwierzą co zrobił ojciec

2021-04-02 20:31

W 132 odcinku serialu "BrzydUla 2" Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) na własną rękę przeprowadzą śledztwo w sprawie rozwodu rodziców. Zaczną szperać w internecie, a jak wiadomo, to kopalnia dziwnych informacji, szczególnie dla dzieci. I tak właśnie w "BrzydUla 2" Julka i Kuba dokonają przerażającego odkrycia! Znajdą zaskakujące informacje o ojcu Marku (Filip Bobek) i w mig zrozumieją, że to on jest winny rozpadowi rodziny. Dzieci, choć jeszcze daleko im do osiemnastu lat pojmą, że to Ula (Julia Kamińska) jest pokrzywdzona.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 132 - czwartek, 22.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 132 odcinku "BrzydUla 2" Julka i Kuba nie odpuszczą tematu rozwodu. Nie godzą się, żeby rodzicie się rozstawali. Nie będą również rozumieć powodu rozpadu rodziny. Właśnie to w "BrzydUla 2" popchnie ich do szukania informacji na własną rękę. Oboje postanowią skorzystać z kopalni informacji, jaką jest internet. Zaczną sprawdzać różne warianty i przyczyny rozstawania się dorosłych i trafią na wiele bardzo dziwnych dla nich informacji. Okaże się, że sprawa jest bardziej skomplikowana, niż przypuszczali. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3: Kinga Preis wraca do serialu! Nie uwierzysz kogo zagra - ZWIASTUN

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną

Julka i Kuba w "BrzydUla 2" nie raz pokazali na co ich stać. jeśli się na coś uprą, trudno ich przekonać, że to kiepski pomysł. Tak też będzie w 132 odcinku "BrzydUla 2", kiedy w tajemnicy przed wszystkimi, zaczną szukać wszelkich informacji o rozwodach. Wyczytają, że to najczęściej mężczyźni są "tymi złymi" i to przez nich rozpadają się związki. Artykuły w internecie, na które natrafią dzieci, będą przeznaczone raczej dla dorosłych z problemami, więc Julka i Kuba wyciągną własne wnioski (niekoniecznie trafne) z tego co przeczytali. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński nakryje Łukasza we własnym łóżku! Patrycja nie będzie miała wyboru

Dzieci Dobrzańskich w "BrzydUla 2" zrozumieją, że rozstanie Uli i Marka to na pewno wina ojca. To on jest winny i on doprowadził do klęski. W rzeczywistości, to Ula zdradziła męża z Arturem (Karol Pocheć), czego Marek nie może jej wybaczyć. Julka i Kuba nie mają jednak o tym pojęcia, więc wina spadnie na tatę. Czy to oznacza, że odwrócą się od ojca? Raczej nie, ale jedno jest pewne, Dobrzańscy będą musieli wyjaśnić tę sytuację dzieciom, a są bardzo zajęci swoimi przepychankami i kłótniami. 

Najnowsze