M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński odejdzie! Patrycja popędzi dla niego Łukasza. Dowie się ostatnia o decyzji męża

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński odejdzie! Patrycja popędzi dla niego Łukasza. Dowie się ostatnia o decyzji męża

M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński odejdzie! Patrycja popędzi dla niego Łukasza. Dowie się ostatnia o decyzji męża

2021-04-15 22:28

W 1583 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) nie poinformuje Patrycji (Alżbeta Lenska) o swojej bardzo poważnej decyzji. Ona popędzi dla niego Łukasza (Jakub Józefowicz) i wyrzuci go z domu, byle mąż nie dowiedział się o ich potajemnych schadzkach na seks. Ordynator nie jest jednak głupi i zauważy znaki, które dzieją się od dawna. W końcu w "M jak miłość" rzuci żonie w twarz, że odchodzi i ma już plan. Patrycja oniemieje, bo w życiu by się nie spodziewała, że o decyzji męża dowie się ostatnia. Ich wymiana zdań zboczy na bardzo podejrzane tory.

"M jak miłość" odcinek 1583 - poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1583 odcinku "M jak miłość" Argasiński wróci do domu i zobaczy roztrzęsioną żonę. Nie będzie wiedział, że ledwo wygoniła Łukasza, który wtargnie do willi ordynatora. Zagrozi kochance, że musi o całym romansie powiedzieć mężowi, bo inaczej zrobi to on! Argasińska straci grunt pod nogami, a na to wszystko pojawi się Jerzy. Wygoni więc kochanka przez taras, ale nie uda jej się ukryć wielkiego zdenerwowania.

- Coś się stało? Co ty, zostawiłaś drzwi na taras otwarte? Chcesz się zaziębić, co ty wyprawiasz?  - zapyta Jerzy.

Argasiński w "M jak miłość" będzie już wiedział, że Patrycja coś kombinuje. Zresztą podejrzewa to od dawna.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1584: Wypadek Ani zmieni jej życie na zawsze. 15-letnia córka Marty wplącze się w romans ze starszym facetem - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński przekupi Patrycję wielką kasą! To dlatego rzuci Łukasza i będzie udawała szczęśliwą

Argasiński w 1583 odcinku "M jak miłość" zobaczy, że żona nie umie opanować emocji. Będzie wstrząśnięta jeszcze bardziej kiedy usłyszy, że mąż odchodzi!

- Cały wieczór jesteś taka smutna, uśmiechnij się kochanie. Naprawdę czuję, że tek rok będzie dla nas szczęśliwy. Zobaczysz, podjąłem pewne decyzje. Pora przestać gonić, nie wiadomo za czym, dokąd, po co i dlaczego... Przechodzę na emeryturę. Tak, odłożyłem trochę pieniędzy, jest tego sporo. Będziemy mieli czas już wyłącznie dla siebie - powie zdecydowany Jerzy.

Patrycja w "M jak miłość" w życiu nie spodziewałaby się, że mąż podejmie za jej plecami decyzję o odejściu ze szpitala.  

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2437: Michalina wyląduje w szpitalu! Będzie w ciąży z Witkiem?

Patrycja w 1583 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła udawać, że nie jest w szoku. Z trudem przyjdzie jej w ogóle się uśmiechnąć i zapanować nad skrzywioną miną. Ordynator w "M jak miłość" prawdopodobnie dobrze wie, że żona ma romans, ale jak widać zrobi wszystko, by jednak odciągnąć ją od kochanka. Przejście na emeryturę dla lekarza z jego stażem i doświadczeniem to poważny krok. Może podjął go właśnie po to, by za wszelką cenę przytrzymać przy sobie żonę. Niestety Patrycja zakochała się w Wojciechowskim, chociaż ich związek raczej nie ma sensu. 

Najnowsze