Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz odda syna Edzia? Żal patrzeć jak pokochał nie swoje dziecko. Zamiana dzieci wyjdzie wreszcie na jaw?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz odda syna Edzia? Żal patrzeć jak pokochał nie swoje dziecko. Zamiana dzieci wyjdzie wreszcie na jaw?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz odda syna Edzia? Żal patrzeć jak pokochał nie swoje dziecko. Zamiana dzieci wyjdzie wreszcie na jaw?

2021-06-03 22:06

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Falkowicz (Michał Żebrowski) dowie się wreszcie, że Edzio (Ksawery Sudoł) nie jest jego synem, że po porodzie Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) doszło do zamiany dzieci na oddziale noworodków szpitala w Leśnej Górze? Wszystko wskazuje na to, że w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" po przerwie tragiczna w skutkach pomyłka wyjdzie na jaw, a Falkowicz będzie musiał oddać Edzia, który tak naprawdę nazywa się Krystianek i jest synem gwiazdy disco polo Bolka (Sławomir Zapała)! Na pewno profesor przeżyje dramat, bo przecież kocha Edzia bezgranicznie. Co będzie dalej?

Czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" Falkowicz dowie się, że Edzio nie jest jego synem?

Zamiana dzieci w "Na dobre i na złe" to jeden z bardziej poruszających wątków! Zwłaszcza po śmierci Kasi Smudy, która zmarła tuż po porodzie, osierociła Edzia i Matyldę (Amelia Czaja), a Falkowicza zostawiała samego pogrążonego w żałobie. Po stracie żony Andrzej całą swoją miłość przelał na synka i przybraną córkę. Choć od tej tragedii w "Na dobre i na złe" minęło już wiele dni, to nadal Falkowicz nawet nie podejrzewa, że Edzio nie jest jego synem, że jego prawdziwy syn został zamieniony w szpitalu i teraz wychowuje go wokalista disco polo Bolek (Sławomir Zapała) ze swoją żoną Marianną (Kajra)!

Nie przegap: Koniec Na dobre i na złe. Dramat Wiktorii w bliźniaczej ciąży. Jose ją rzucił? - ZDJĘCIA

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 prawda o zamianie dzieci wyjdzie na jaw? Wszystko na to wskazuje, bo przecież scenarzyści nie mogą w nieskończoność ciągnąć tego wątku. Zwłaszcza, że Edzio przeszedł badania przesiewowe w szpitalu, pobierano mu krew, więc wyniki na pewno wykażą, że nie jest synem Falkowicza i zmarłej Kasi. Poza tym niedawno w "Na dobre i na złe" podczas ostatniego spotkania w szpitalu z Bolkiem profesor usłyszał od gwiazdora, że ten nie zamierza zaszczepić swojego synka! Ten wątek na pewno będzie miał ciąg dalszy.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Tragiczny finał wybuchu w Leśnej Górze. Powrót Wiktorii, pożegnanie Falkowicza z Kasią i dramatyczne zwroty akcji

Sprawdź też: Lilka odeszła z M jak miłość, a teraz Monika Mielnicka zdradziła jak znana nestorka z serialu traktowała wszystkich! Awantury na planie i brutalny atak na ludzi

Najgorsze chwile w "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej czekają Falkowicza i Matyldę gdy będą musieli oddać Edzia. Co prawda Andrzej odzyska prawdziwego syna, którym jest mały Krystianek (Franciszek Kurek), ale zdążył przecież pokochać Edzia. Z dużym trudem profesor wdowiec w ostatnich odcinkach "Na dobre i na złe" przed wakacjami znalazł w sobie siłę, by zając się dzieckiem po śmierci Kasi, by zastąpić maleństwu zmarłą mamę.

Jedno jest pewne, w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" od września 2021 widzowie zobaczą rozdzierające serca sceny. Żal będzie patrzeć jak Falkowicz oddaje Edzia i poznaje prawdę o zamianie dzieci. Znając charakter profesora z Leśnej Góry od razu zacznie szukać winnego i nie spocznie póki nie dowie się, kto podmienił Edzia i Krystianka na oddziale neonatologicznym. Ale to wszystko wyjaśni się dopiero w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021.

Na dobre i na złe odc. 812. Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Ksawery Sudoł)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 812. Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Ksawery Sudoł)
Na dobre i na złe odc. 811. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Franciszek Kurek), Bolek (Sławomir Zapała)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 811. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Franciszek Kurek), Bolek (Sławomir Zapała)
Najnowsze