Na dobre i na złe, odcinek 809: Syn Falkowicza podmieniony w szpitalu z dzieckiem gwiazdora disco polo

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 809: Syn Falkowicza podmieniony w szpitalu z dzieckiem gwiazdora disco polo

Na dobre i na złe, odcinek 809: Syn Falkowicza podmieniony w szpitalu z dzieckiem gwiazdora disco polo

2021-04-22 10:55

Fatalna pomyłka w "Na dobre i na złe"! W dniu, w którym urodzi się syn Falkowicza (Michał Żebrowski) i Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) w szpitalu w Leśnej Górze dojdzie do zamiany dzieci. Wśród rodzących pacjentek w 809 odcinku "Na dobre i na złe" będzie też Marianna (Kajra), z którą na poród przyjedzie gwiazdor disco polo, Srebrny Bolo (Sławomir Zapała). Tuż po narodzinach syna Andrzeja Falkowicza, małego Edzia (Franciszek Kurek), w 809 odcinku "Na dobre i na złe" noworodki zostaną zamienione na oddziale przez pielęgniarkę. Dumny Falkowicz nie będzie wiedział, że przytula nie swoje dziecko! To dopiero początek dramatu profesora i jego żony...

"Na dobre i na złe" odcinek 809 - środa, 5.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Poród u Falkowiczów w 809 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie przebiegał zgodnie z planem! Cierpiąca z potwornego bólu Kasia nagle zostanie sama, bo Andrzeja też dopadnie atak boleści. Początkowo rodząca Smuda pomyśli, że jej mąż zwyczajnie wpada w histerię, ale szybko okaże się, że z Falkowiczem jest naprawdę źle. On sam w 809 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie się bać, że ma problemy z przeszczepioną nerką, którą kilka lat temu dostał od brata Adama Krajewskiego (Grzegorz Dauksziewicz). Diagnoza Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki) po badaniach okaże się jednak zupełnie inna.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 809: Dramatyczny poród u Falkowiczów! Kasia urodzi syna, a Andrzeja dopadnie potworny ból - ZDJĘCIA

Na szczęście w 809 odcinku "Na dobre i na złe" syn Falkowicza i Kasi Smudy urodzi się cały i zdrowy. Dumni rodzice wybiorą dla niego tradycyjne imię Edward, ale będą maleństwo pieszczotliwie nazywać Edzio. W tym czasie w szpitalu w Leśnej Górze w 809 odcinku "Na dobre i na złe" urodzi się też syn gwiazdora disco polo, Srebrnego Bola (w tej roli Sławomir Zapała) i jego żony Marianny (w tej roli Kajra). Cieżarna pacjentka trafi na SOR w wyniku wypadku. Kiedy artyści pojawią się w Leśnej Górze ich przeboje będzie nucił cały szpital.

Wiktoria wróci do Na dobre i na złe. Będzie w ciąży i urodzi bliźniaki! Katarzyna Dąbrowska po długiej przerwie znów na planie

Patrz też: Adam z Na dobre i na złe zmarł, ale teraz Grzegorz Daukszewicz wraca w nowej roli. Nawiąże szokujący romans - ZDJĘCIA

W 809 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie do spotkania Falkowicza i Srebrnego Bolo na oddziale dla noworodków, gdzie obaj ojcowie przyjdą zobaczyć swoich synów. Żaden z nich nie będzie świadomy tego, że doszło do fatalnej pomyłki i podmiany dzieci. Jedna z pielęgniarek wskutek nieuwagi pomyli oznaczenia na rękach noworodków! Efekt? Mały Edzio Falkowicz zostanie podmieniony z Bolkiem juniorem! A na tym nie koniec dramatów i kłopotów, które w 809 odcinku "Na dobre i na złe" spadną na Andrzeja po narodzinach długo wyczekiwanego potomka. Czy wszystko się wyjaśni i Falkowicz z Kasią odzyskają własnego syna? To się dopiero okaże!

Na dobre i na złe odc. 809. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), syn Edzio (Franciszek Kurek), Bolek (Sławomir Zapała)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 809. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), syn Edzio (Franciszek Kurek), Bolek (Sławomir Zapała)
Na dobre i na złe odc. 809. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 809. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze