Na dobre i na złe, odcinek 809: Dramatyczny poród u Falkowiczów! Kasia urodzi syna, a Andrzeja dopadnie potworny ból - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 809: Dramatyczny poród u Falkowiczów! Kasia urodzi syna, a Andrzeja dopadnie potworny ból - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 809: Dramatyczny poród u Falkowiczów! Kasia urodzi syna, a Andrzeja dopadnie potworny ból - ZDJĘCIA

2021-04-16 15:18

Takiego porodu w "Na dobre i na złe" jeszcze nie było. W szpitalu w Leśnej Górze w 809 odcinku "Na dobre i na złe" zapanuje nerwowe poruszenie kiedy Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), u której wykryto guza mózgu zacznie rodzić. Poród żony Falkowicza (Michał Żebrowski) zacznie się tydzień przed terminem. Nic dziwnego, że Andrzej wpadnie w panikę. Strach o to czy dziecko urodzi się zdrowe to jedno, ale profesor w 809 odcinku "Na dobre i na złe" nagle poczuje silny ból. Taki sam jaki będzie odczuwać Kasia przy skurczach. W głowie Falko zrodzi się myśl, że napad bólu oznacza problemy z przeszczepioną nerką. Ale powód będzie inny, a poród u Falkowiczów skończy się dramatem!

"Na dobre i na złe" odcinek 809 - środa, 5.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Falkowicza z "Na dobre i na złe" w 809 odcinku powiększy się w dramatycznych okolicznościach. Chora na guza mózgu Kasia Smuda poczuje silne skurcze tydzień przed terminem porodu. Niespodziewanie także Falkowicz poczuje potworny ból. A widząc jego grymas na twarzy rodząca żona wpadnie w panikę. Zacznie bowiem podejrzewać, że Andrzej wpada w histerię. Żeby uspokoić ukochaną Falko w 809 odcinku "Na dobre i na złe" wmówi jej, że też czuje jej ból, zupełnie tak jakby rodził, bo po prostu jest wrażliwym mężczyzną. Atmosfera na porodówce zrobi się nerwowa. Do tego stopnia, że ginekolog Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) będzie musiał opanowywać przyszłego tatę.

Patrz też: Iza z M jak miłość blondynką. Tak Adriana Kalska zmieniła się do roli. Radykalna metamorfoza Izy po przejściach z Marcinem

Niespodziewanie w 809 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz zostawi rodzącą Kasię samą. Nie zważając na to, że żona bardzo go potrzebuje. Dopadnie go bowiem tak silny atak bólu, że nie będzie w stanie wytrwać przy ukochanej i ją wspierać. - Twój ból to mój ból... Mam dużą empatię...- westchnie Andrzej. - Ciebie boli mój poród? - Kasia zacznie się coraz bardziej irytować zachowanie Falko.

- Jestem kruchy i wrażliwy... Przepraszam cię, Kasieńko, że się na chwilę oddalę - profesor w 809 odcinku "Na dobre i na złe" nie zniesie dłużej cierpienia. A Kasia tylko krzyknie z bólu. - To ja tu rodzę! Ja, do cholery!!!

Na Falkowicza w 809 odcinku "Na dobre i na złe" padnie blady strach, że napad ostrego bólu oznacza kłopoty z przeszczepioną nerką, którą kilka lat temu dostał od brata Adama (Grzegorz Daukszewicz). Badania wykażą jednak, że Andrzej cierpi na kamień nerkowy, który też będzie musiał urodzić. Kłopotliwym pacjentem zajmie się osobiście Michał Wilczewski (Mateusz Janicki), były ukochany Kasi. Dzięki niemu Falkowicz przeżyje swój poród.

Wiktoria wróci do Na dobre i na złe. Będzie w ciąży i urodzi bliźniaki! Katarzyna Dąbrowska po długiej przerwie znów na planie

Sprawdź też: Wiktoria wróci do Na dobre i na złe. Będzie w ciąży i urodzi bliźniaki! Katarzyna Dąbrowska po długiej przerwie znów na planie - WIDEO

W 809 odcinku "Na dobre i na złe" Kasia urodzi zdrowego syna, dla którego razem z Falkowiczem wybiorą oryginalne, tradycyjne imię Edzio (Franciszek Kurek). Tego dnia do Leśnej Góry przyjedzie Bolek (Sławomir Zapała), gwiazda rock polo. Jego żona Marianna ulegnie wypadkowi i zacznie niespodziewanie rodzić.

Wkrótce wskutek pomyłki pielęgniarki Edzio, synek Kasi i Andrzeja, zostanie pomylony z dzieckiem piosenkarza. Na szczęście w 809 odcinku "Na dobre i na złe" pomyłka szybko się wyjaśni, a dumny ojciec Falkowicz będzie mógł wziąć na ręce długo wyczekiwanego syna.

Na dobre i na złe odc. 809. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 809. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odc. 809. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), syn Edzio (Franciszek Kurek), Bolek (Sławomir Zapała)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 809. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), syn Edzio (Franciszek Kurek), Bolek (Sławomir Zapała)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze